Dextwer

Odpočinková komedie. Justin Timberlake mě překvapil ve filmu Social Network a od té doby se mi jeho herecký styl líbí. Nepatřil mezi mé oblíbence jako zpěvák, spíš jsem k němu měl antipatie, ale jako herec se mi jeho ztvárnění líbí. Krásná a sympatická Mila Kunis, nelze než si ji zamilovat a v klidu odpočívat u této svérázné komedie, založené na sexu a problematice vztahů. Hodnocení: 60 % ()

The Skala

Film, ke kterému přitáhnou především děvčata. Klasická limonáda, kdy od začátku víte, jak dopadne. Oddychovka pro nenáročné. ()

t.b.kat

Takový odpočinkový a lehký film v naivitě rozložený a za prachy celkem stojící. Kdo má samičku nebo samce běžte do kina a laškovně milujte se. Není to super, ale není to zas tak blbý ... ()

Blazis34

Romantika podle zajetých kolejí. Šablonový děj, který se dá předpovědět po 20 minutách filmu vsází spíše na sympatickou hereckou dvojku, známé prostředí a pár dobrých hlášek. Krásná Mila Kunis se do své role nesmírně hodí a je hlavní hvězdou tohoto filmu. Will Gluck vsadil i na známý soundtrack a tudíž potěšil diváka i audiovizuální stránkou. Celkově neurazí, ale nijak nenadchne. Dávám 60% - tři hvězdy. ()

megajalec

Asi ako u väčšiny: prvá polovica na výbornú, chémia, príbeh, hlavná herecká dvojica, príbeh, uveriteľnosť, film si robí srandu z podobných filmov, Mila a Justin hláškujú a kecajú, ako im ústa narástli...Druhá polovica to však všetko zabíja a ničí dovtedajšiu poctivú prácu. Klišé, klišé a ešte raz klišé. Škoda no... ()

lobo87

Natočiť dva prakticky totožné filmy počas jedného roka je dosť odvážne a preto sa ich porovnávaniu nedá vyhnúť. Paradoxne Hlavne nezáväzne s oscarovou labuťou Natalie a "sexi zajačikom" Ashtonom ponúkol oveľa menej, ako toto vtipné dielko Willa Glucka, ktorý ma zatiaľ potešil všetkymi tromi svojimi filmami (Fired Up!, Easy A). Skutočne kadencia humoru a hlášok v prvej polovici je úžasná. Justin vo svojej úlohe skvelý, Mila HOT a veľmi potešili vedľajšie postavy, pričom u mňa zabodoval najmä obľúbenec Jenkins. Oproti spomínanému filmu je tu oveľa viac zábavy, iskrenia a chémie medzi hrdinami, nadávok, nápadov a holých zadkov. A okrem toho zaujme aj očarujúcim prostredím New Yorku. Záver síce skĺzol opäť do klasického klišé, ale celkovo nadpriemerná romantická komédia zo súčasnej produkcie... 75% ()

Fugito

Konečne po dlhej dobe romantická komédia , ktorá ma fakt pobavila. Samozrejme, že by to nebolo ono ,keby tam Justin nezaspieval, no mne to vôbec nevadilo priam si myslím, že to film obohatilo takisto ako jeho fotogenická tvár pred kamerou. Koniec každý už pozná predom, no rozhodne si myslím, že sa nebudete nudiť. ()

Enelya

Ačkoliv friends with benefits je filmem plným klišé, nechybí mu drajv a skvěle se doplňující ústřední dvojice...takže co víc chtít od romantické komedie. Oscar film určitě nezíská, ale já se na něj ráda znovu podívám. 4*¨ P.S. Už od Social network je jasné, že Justin je daleko lepší herec než zpěvák. :-)Ten kluk mě prostě baví. ()

voloda1987

Timberlakea nemám rád ako speváka, ale čo... hrať sa mu zatiaľ darí, tak prečo z toho nevyťažiť. Vtipne a inteligentne napísaný scenár, ba čo viac, uveriteľný. K tomu schopní herci a ako bonus "o stupeň lepší" Woody. Určite sa oplatí pozrieť a dokonca aj viac, ako len raz. ()

x_ander

S hodnocením Friends with benefits je to těžké. První polovina je naprosto nadupaná geniálními hláškami a chemie mezi Milou a Timberlakem teče z obrazovky. Taková ostrá komedie od rány :) Následuje zlom a s přesunutím děje do L.A. sklouzáváme ke klasicky klišovité romantické komedii. 70% a tu čtvrtou hvězdičku přihazuju, protože po tomhle filmu Milu jednoduše NAPROSTO ŽERU! ()

VildaCh

Přiznám se, že filmy podobnýho raženení mi nijak nevadí, ale během sledování jsem měl neustále chuť nakopat "film" do prdele:) taková klišovitá kravina, vše okolo se tváří krásně, bohatě, jde to jako po másle, no fuj...jinak tymbrlák ok, kunis spíš nic, než moc a celkově už radši nikdy, děkuju. ()

asader

Přišlo mi,že tady ten film vznikl tak,že vezmeme dva sexy symboly současnotni a natočíme s nima nějákou romantiku.Tentokrát se to moc nepovedlo,postavy jsou nezajímavé,komedie to není ani náhodou a má to zbytečně dlouhou stopáž.Jen díky tomu,že je Mila Kunis taková kočka jsem na to vydržel koukat hodinu,ale koukat na to ještě třičtvtěhodiny by byla sebevražda.2/10. ()

StrikerJC

Tak tohle se povedlo. Až teda na klasickej romantickej konec výborná komedie, určitě pobaví a čas u toho hodně rychle utíká. ()

brtko

Film ma v podstate ničím neprekvapil. Už z názvu totiž bolo jasné o čom bude. O výkonoch hlavných aktéroch možno vlastne povedať to isté. No napriek tomu je to film príjemný a mierne nadpriemerný. ()

klichem

dalsia bezzmyselna romanticka komedia s dopredu urcenym dejom od prvych minut. s nie velmi vydarenou rolou mily kunis a sice vtipnym no nepresvedcivym justinom timberlakom. slaby pribeh s este slabsim scenarom. ()

Mr.Lojza

Sympatická romantická komedie, která opravdu stojí za pozornost. Justin Timberlake opět dokazuje, že nemám pravdu v otázce: "Zda se mají cpát úspěšní zpěváci do filmů?", a já jsem za to rád, postupně se také stává mým oblíbencem a jsem zvědav, s čím vyrukuje v dalším filmu. Navíc se k Justinovi přidává krásná Mila Kunis a stává se z toho příjemné podívání. ()