Hrobař

Žánrovka co ví, kde tlačit na pilu (dialogy, ústřední dvojka, pár vtípků, sex) a kde se tolik tlačit nemusí (originální scénář ...vlastně cokoli originálního). Díky tomu, že si to takhle přesně uvědomuje, neztratí ani po hodině a půl divákovu pozornost a v lehkém duchu tenisového pinkání příjemných replik dojde, až do předvídatelného závěru. Ale, kdo by se za to na ní zlobil. ()

LilyHobbit

Filmy tohohle typu si pouštím při žehlení, stačí poslouchat a nemusíš dávat zas tak moc pozor... Nevím, zas tak extra mě nezaujal, ale do pohodičky. ()

Hacktor

Celkem mile mě překvapil Justin Timberlake, který to zahrál velmi slušně. Film sám o sobě je pohodový, určitě jedna z těch lepších komediálních romatik. Proto 4*. ()

ReTeZa

Vtipné, neotřelé... na druhou stranu co jiného čekat od romantické komedie než romantickou komedii.... ()

medveed

Po obeznámení se s ústředním tématem této romantické komedie jsem tušil, že film bude obsahovat řadu rádoby vtipných momentů, které mně osobně budou připadat spíše trapné. To se také potvrdio (Justin s erekcí čůrá v sedě?!? FTF!). Na druhou stranu jsem se i několikrát zasmál a herecké výkony zúčastněných byly sympatické. Konec filmu ničím nepřekvapil. 60% ()

Poga

Timberlake a Kunis, dobrá dvojka, funguje to medzi nimi, je to svižné, príjemné, má to fungujúci scenár, takže v pohode 75% ()

sha.piro

Čekal jsem katastrofu, ale film překvapil. Ač to není můj šálek kávy, dalo se na něj docela dobře koukat. 50% : ) ()

pajuscherry

Výborná komedie, celých 105minut jsem se skvěle bavila. Chtělo by to víc takových skvělých, amerických, romantických komedií s tak dobrým obsazením jako je herečka Mila Kunis. ()

NeverEver

Vyslo ve stejne dobe jako "No Strings Attached" a oba filmy jsou vlastne stejne. Podobny pribeh, ze k sexu neni potreba laska.... na zacatku to vypada jako supr reseni, ale na konci vzdycky (aspon) jeden zacne neco citit a celou transakci brat vlastne jako vztah. Ja se dobre bavila a mozna bych se bavila vic, kdyby v hlavni roli byl nekdo jiny nez Justin. ()

Arsony

Po aštonovi s natálkou, na které se dalo koukat, ale nebylo to úplně ono přišlo tohle. Určitě lepší kousek, mezi herci funguje chemie a Míla je tam velice sexy a správě trhlá jak by asi měla být každá holka :) 70,5 % ()

Morzan

Správná romantická komedie. Už léta jsem čekal na film jako tento. Člověk nesmí mít v tomto žánru přehnaná očekávání, ale zde jsem byl tak překvapen, že jsem se na film musel podívat druhý den znovu. Chvílemi inteligentní humor, užívající logiku někoho, kdo si prošel životem a ví co je to ironie, zastiňuje průhlednou zápletku, které jde jen máloco vytknout. To všechno zabalené do krabičky pohlednými hlavními herci a atraktivním prostředím filmu. ()