Série(10) / Epizody(130)
Obsahy(1)
Desetiletá Gréta se se svými rodiči a sourozenci přestěhuje z Hamburku do malé vesnice, kde získal její otec veterinář nové místo. Městská Greta si velice těžko zvyká na nové prostředí, školu, sousedy. Narozdíl od ní její mladší sestra Lily je nadšená z venkovského prostředí a z nového domu a lehce se zžívá s novým prostředím. Až díky novému kamarádovi ze školy Jonasovi, s nímž zachraňují nejrůznější zvířata a „ubytovávají" je u nich v domě, si Greta uvědomí, že život na venkově může být velmi vzrušující. (Česká televize)
(více)Hrají
Uwe Rohde
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Olga von Luckwald
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Andreas Klein
Nejlepší seriály:
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Wilfried Dziallas
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Sebastian Bender
Německo
Nejlepší seriály:
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Hans-Joachim Heist
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Vera Lippisch
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Michael Kind
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Hans Joachim Weiser
Nejlepší seriály:
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Thomas Arnold
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Helga Bellinghausen
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Julia Jäger
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Robert Schupp
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Dietrich Hollinderbäumer
Německá říše
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Der kalte Himmel (2011) (seriál)
Karin Giegerich
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Král ze St. Pauli (1998) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Louis Huselstein
Nejlepší seriály:
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Julia Beerhold
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Mathieu Carrière
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Série noire (1984) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
The Tunnel (2013) (seriál)
Anouk Bödeker
Nejlepší seriály:
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Aylin Tezel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
X-company (2015) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)