Epizody(13)
-
Zigeunerjunge (S03E01)
-
Optimisten (S03E02)
-
Ungeheuerlich (S03E03)
-
Sperrbezirk (S03E04)
-
Auf der Flucht (S03E05)
-
Karoshi (S03E06)
-
Knast (S03E07)
-
Geld her, oder ... (S03E08)
-
Lesen und Schreiben (S03E09)
-
Nazi (S03E10)
-
Babystorno (S03E11)
-
Bittere Pille (S03E12)
-
Stars der Manege (S03E13)
Hrají
Suzan Demircan
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Wolffův revír (1992) (seriál)
Šimpanz Charly (1995) (seriál)
Vera Teltz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Ida Irmler
Nejlepší seriály:
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Oliver Brod
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Lucien Le Rest
Nejlepší seriály:
Závodní Prasátko Rudy (2008) (seriál)
Annette Frier
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Nadja Becker
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Tino Mewes
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
1899 (2022) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Oliver Fleischer
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Jan Sosniok
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Die Eifelpraxis (2016) (seriál)
Jakob Bieber
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
Beat (2018) (seriál)
Axel Siefer
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Sebastian Bezzel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Arnel Taci
Jugoslávie
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Jochen Kolenda
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Bastian Pastewka
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Beze slov (2003) (seriál)
Crescentia Dünßer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Případ pro dva (1981) (seriál)
Alexandra von Schwerin
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Fabrika na oficíry (1989) (seriál)
Sabine Orléans
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Láska u fjordu (2010) (seriál)
Benjamin Morik
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)