Twilight sága: Rozbřesk - 2. část

• USA The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 (více)
USA, 2012, 115 min

Diskuze

(hodnocení, recenze)

Je teda fakt že dřív hráli takovej příjemnej alternativní rock a teď vydávaj elektronický shity,co se nedaj poslouchat.Ale nejsem si jistá,jestli od doby Twilightu,myslím že celkově od doby,kdy se stali slavnější..

hellstruck (hodnocení, recenze)

Christiane13: Nechci přímo říct, že za to může Twilight. Jen konstatuju že od doby, co k němu dělají soundtrack nestojí tak nějak za nic..Zřejmě je to tím, že je začalo kvůli tomu poslouchat více lidí, stali se "komerčnější" a tak prostě začali dělat to,co je populárnější. Bohužel.

Christiane13

Christiane13 (hodnocení, recenze)

hellstruck: No ale nechceš tím říct, že kvůli TW Muse začali hrát děsně, protože potom už nevím co všechno se na TW ještě svede. Jinak Muse naposledy byli na soudntracku k Eclipse, což už jsou více jak dva roky, takže to s tím asi těžko bude souviset.

hellstruck (hodnocení, recenze)

Maerlyn0: Znám strašně moc lidí, kteří předtím Muse milovali a teď už je neposlouchají. Já je nikdy nijak zvlášť nezbožňovala, ale občas jsem si je poslechla. To už teď ani omylem nehrozí.

hellstruck (hodnocení, recenze)

No,Muse hrajou pěkné sr.. od doby, co dělají soundtrack k Twilightu, to už raději Green Day.

Christiane13

Christiane13 (hodnocení, recenze)

psycholog83: Tohle je nádherná písnička.
Jinak soundtracky ke všem dílům TW ságy jsou tím nejlepším na filmech. Jedna z věcí na kterou jsem se vždycky strašně těšila a která nikdy nezklamala :)

josefklimes

josefklimes (hodnocení, recenze)

psycholog83: neslyšel jsem všechny, ale Bruno Mars a Green Day jsou hnusy. Možná Muse ještě ujdou :)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

hellstruck (hodnocení, recenze)

Kobain: Přehrála v tom smyslu že byla šíleně nepřirozená a umělá, to jo :-)

Kobain

Kobain (hodnocení, recenze)

hellstruck: Mě přišlo že jedinej moment kdy se Stewartová herecky projevila byl ten její proslov ke konci, ale to bylo spíš k smíchu. Theron tam herecky přehrála všechny herce to jo.)

hellstruck (hodnocení, recenze)

Kobain: Je pravda, že já od ní ve Sněhurce očekávala naprosto hrozný výkon,ale vlastně to nakonec bylo (dle mého) v pohodě. Naopak právě Theron (jaká Theronová?!:D) mi tam vadila, připadalo mi, že neskutečně přehrávala..ale taková ta postava asi měla být.

Kobain

Kobain (hodnocení, recenze)

hellstruck:  Ve Sněhurce taky nebyla sympatická, špatně napsanou postavou to asi nebude. I když tam jediná sympatická postava byla Theronová

Maerlyn0

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

hellstruck: Nevím, asi nenašla lepší způsob, jak to vyjádřit :D Ale tak je fakt, že se takhle tváří docela často. I když mně to neva :)

hellstruck (hodnocení, recenze)

Maerlyn0: V tom s tebou na jednu stranu souhlasím, ale ty její výrazy asi nebudou tím, že je Bella blbě napsaná. Ale co já vím, třeba jí to nakázali :-D

Maerlyn0

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

Pořád musíte rozlišovat mezi tím, nakolik mohla Kristen ovlivnit to, jak se bude Bella chovat. Je to příšerně napsaná postava, nesympatická, a Kristen ji zahrála prostě jenom tak, jak to měla za úkol. Takže ji zahrála dobře. Že už je to kráva, to je věc jiná.

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

hellstruck: Bella neni dobrá postava.....je to taková ukňouraná,která ze sebe dělá chudinku.....Teprve vtomhle díle konečně dělala něco sama...

hellstruck (hodnocení, recenze)

katy72: Poslední díl jsem neviděla, nemůžu soudit. Ale ještě v předešlém, když šla k oltáři, tak jsem měla co dělat, abych z toho jejího výrazu nedostala záchvat smíchu - a takových okamžiků tam bylo více. Když to zrovna nedělá, tak mi nijak ona sama nevadí, to spíš ta špatně napsaná postava. Ale jinak se mi v dalších filmech líbila, i když ji moc ráda nemám.

katy72

katy72 (hodnocení, recenze)

hellstruck: já nevím,možná vážně nejsem objektiví. Ale když to vemu jen na Twilight,tak v posledním díle je dobrá. Že v  předešlých dílech byla je "pouhý" člověk a jako upírka září,třeba je to jen můj dojem,ale přišlo mi že to sedí.

hellstruck (hodnocení, recenze)

U Kristen si nejsem jistá, jako Bella je strašná (dobře,možná se na ni typově hodí,ale neříkejte mi,že ty divný tiky a výrazy má ve scénáři), nedávno jsem s ní viděla i "Speak", kde podala obdobný výkon. Na druhou stranu v Runaways, Sněhurce a Welcome to the Rileys byla skvělá..asi to záleží zrovna na tom, jestli je pod dobrým vedením:-)

katy72

katy72 (hodnocení, recenze)

Havaj8: Já myslím že jako Bella Swan hrála dobře... Myslím že vyjádřila to jaká Bella je.  Já teda taky nejsem moc objektivní mám Kristen ráda

Havaj8

Havaj8 (hodnocení, recenze)

Anarvin: Nevim no, tim ze tam zminujes filmy, ktery odehrala jeste pred Sagou, tak nezmenis nazor lidi, ktery ji uz zatratili. Abys dokazal jeji herecky schopnosti, mel bys spis zminit neco z tech novejsich (Snehurka a lovec, On the road..), ze proste dokaze jako dospivajici zena zahrat lepsi role nez Bella Swan, i presto ze ja ji zeru jako herecku vsude.