Emma a Adam jsou dávní přátelé, které osud několikrát svedl dohromady. Jejich další setkání však bylo osudové. Doktorka Emma potřebuje sexem vyventilovat náročnost a stres ve své profesi, Adam se rozhodl pustit city k vodě z bolestivějších důvodů. Poslední přítelkyně ho podváděla s jeho vlastním otcem. S Emmou se nezávazně vyspí a ta přijde s na první pohled dokonalým nápadem − budou se scházet výhradně jen kvůli sexu. Ovšem pod podmínkou, že vztah skončí v momentě, kdy kdokoliv z dvojice bude očekávat víc. Co začalo jako ideální řešení jejich fyzických potřeb, bylo postupem času čím dál komplikovanější a přerostlo v něco víc. Oba se s tím budou muset vypořádat a najít odpověď na klíčovou otázku. Mohou mít dva přátelé sex bez lásky? (TV Nova)

lapatata

Ze záčátku docela odvážná, potom již zcela průměrná a z dlouhé řady ničím nevybočující romantická komedie, která neurazí, občas i pobaví, určitě ale nenadchne. Takový zabiják času, ale za týden si z toho už něco vybavíte jen stěží. ()

macoslavek

ashton + natalie je příjemnější dvojka než justin + mila.. a přesto se tenhle snímek povedl méně, i když jsou scénáře na jedno brdo. ()

dj_pepino

Ačkoliv miluji Natalii Portman (byť nechápu proč vzala tuhle roli, která jí fakt nesedí, i když je fakt sexy....) a dal bych tomuto filmu 5* už jen za její sexy-look, musím přiznat, že jsem schválně počítal kolikrát jsem se u filmu zasmál....dvakrát přátelé (no dobrá třikrát, když nebudu počítat vtip, který znám) a to je prostě na takové hodnocení málo. Jediný důvod proč jsem na film víceméně koukal, byla zmíněná Natalka. Jinak je to taková odpočinková komedie na večer k práci, kdy Vás nezajímá příběh a potřebujete jen "něco" na pozadí. Kdybych měl hodnotit film podle Ashtona tak dám 2*, protože mi přijde že ten herec nic jiného zahrát neumí, ale nenechám se ovlinit tímto hercem a prostě je to takový průměr. Možná mladší generace najde vtipů víc a doufám že jo. ()

judy

Sice to takhle obvykle nechodí, u holek to prostě funguje jinak a ne přes postel, ale proč ne? Nemůže to prostě nezávislá, pracovně vytížená, ale přitom atraktivní a žádostivá žena mít jinak? N. Portman zjevně ano. Rozuzlení bylo samozřejmě nepřekvapivé, ona zjistila, že ho vlastně chce nejen na sex a od té doby už film doběhl do finále v obvyklých klišé, ale přesto jsem se u filmu bavila. Vzájemné sexuální přitažlivosti hlavních hrdinů nebylo těžké uvěřit, ona je krásná, on prostě k nakousnutí, jako páru jim to sedlo. Dobrých romantických komedií je jako šafránu a u téhle jsem se prostě pobavila. Co víc si od filmu tohoto žánru přát? ()

NeverEver

Vyslo ve stejne dobe jako "Kamarad taky rad" a oba filmy jsou vlastne stejne. Podobny pribeh, ze k sexu neni potreba laska.... Tady bych mohla recenzi prakticky zkopirovat. Pro me bylo dulezite jsem se bavila, nenudila. Dialogy nebyly uplne trapne!, ale nebyla to ani zadna rachota:-). Takovy oddychovy filmy na listopadove hnusne vikendy. Zachumlat do deky a nalit sklenicku vina. Na dva hezke lidi se (s vypnutym mozkem) kouka vzdycky dobre. 3*** ()

revere

Sympatičtí herci, nudný scénář, přetažená stopáž, zábavné finále, titulky (sranda až do rána) všechno potopí. Ivan Reitman na svého syna ztrácí čím dál tím víc a příběhem o Adamovi a Emě se mu nepřiblížil. ()

trojkolka

Strašně sem se u toho nudila, přišlo mi to trapný a podprůměrný. Romantických komedií je spousta, i když je předem jasné co se bude dít, tak pořád si je dokážu užít a občas se u nich i zasměju. Ale toto byla tragédie... Zvažovala sem jestli jednu nebo dvě hvězdičky a dávám jednu, protože nedokážu přijít na žádný pádný důvod, proč dát dvě. ()

BStone

Ivan Reitman, z jehož mistrovského kousku Lítám v tom jsem byl na větvi, nám servíruje nemastnou, neslanou rádobykomedii, které ale chybí v podstatě všechny atributy žánru. Slabý soundtrack, vyčpělé vtípky, ne zrovna uvěřitelné chování postav, nezajímavý vývoj který se točí akorát kolem zásunu a na závěr hra na romantickou notu... 35% ()

MARLENE.DAFT

Ve svém žánru opravdu příjemné překvapení. Duo Kutcher/Portman pro mě skvěle zafungovalo. Bylo jen málo už trochu trapných momentů nebo postav, kterých v romantických komediích většinou bývá přehršel... (Adamův táta, Adamova ex, kýčovitě a přehnaně bláznivá Adamova kolegyně). Zato gang okolo Emmy byl výborný :) Část, kdy měl celý byt periodu byla 'bloody perfect'. Obzvlášť když si to určitě nemalá část žen pustí přesně v tyhle dny :) ()

JB001

Pohodová romantická komedie, která mi dnes dokonale sedla k mému duševnímu i duchovnímu rozpoložení. ()

agamazx

vobec mi to nesadlo, ledva som dokazal dopozerat film, vdaka tomu, ze Ashton Kutcher to zahral vyborne, ale ta Emma mi neskutocne liezla na nervy. ()

Wineology_

Ale jo, moc dobrá střelená romantika po delší době vždycky prospěje. Ten film nemá nějaké extra ambice na inovativní příběh, dokonalou hudbu apod., ale na co rozhodně vsází je herecké obsazení, které ani za boha nemohlo být lepší. Natalie herecky absolutně vládne a Ashton dokazuje svoje herecké postavení superhvězdy jakbysmet. Film je skvěle vtipný, má poměrně mnoho scén kdy jsem se opravdu nahlas zasmál. Romance je také moc dobře udělaná. Velmi užitá jednohubka, kterou určitě neodsunu na druhou kolej. ()

Rohla28

Vcelku průměrná americká komedie, v čele s Ashtonem Kutcherem a krásnou Natalií Portman, která ničím nevystupuje z řady. Pár vtipů se tam povedlo, ale žádná bomba ani propadák to není. Za mě dostává čtvrtou hvězdičku za vtípek s písničkou Bleeding Love od Leony Lewis, kterému jsem se smál opravdu hodně dlouho. ()

awerto

Lake Bell a jej vyborne zvladnuta postavicka a napadu s CD kompilaciou na prezitie menstruacie... to je to preco som tomuto filmu dal 2 hviezdicky. Kym Natalie Portman (vdaka, ktorej trzby tohoto filmu prekrocili rozpocet) v Black Swan ziarila a pravom ziskala Oscara, tu nicim neprekvapila, skor naopak. Ashton Kutcher stale rovnaky, takze nijaky... 2 hviezdicky je mozno i nadhodnotena volba. ()

cachanell

Já jsem spokojená. Příjemná milá romantická komedie. Natalie Portman opětovně krásná a jemná, v roli jakoby drsňačky zranitelná. Ashton Kutcher je krásný chlap, ale moc nehraje , spíš stále kouká a kouká . Ale jak říkám příjemná komedie, kterých v poslední době moc není. Klidně se zase někdy na tento film podívám . ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman