Emma a Adam jsou dávní přátelé, které osud několikrát svedl dohromady. Jejich další setkání však bylo osudové. Doktorka Emma potřebuje sexem vyventilovat náročnost a stres ve své profesi, Adam se rozhodl pustit city k vodě z bolestivějších důvodů. Poslední přítelkyně ho podváděla s jeho vlastním otcem. S Emmou se nezávazně vyspí a ta přijde s na první pohled dokonalým nápadem − budou se scházet výhradně jen kvůli sexu. Ovšem pod podmínkou, že vztah skončí v momentě, kdy kdokoliv z dvojice bude očekávat víc. Co začalo jako ideální řešení jejich fyzických potřeb, bylo postupem času čím dál komplikovanější a přerostlo v něco víc. Oba se s tím budou muset vypořádat a najít odpověď na klíčovou otázku. Mohou mít dva přátelé sex bez lásky? (TV Nova)

Lukaso1

Průměrná romantická komedie s nadprůměrně hrajícím Ashtonem a Natalie. Opravdu si k sobě skvěle sedly a bylo fajn se na to koukat. Zbytek filmu moc nenadchne a lehce nudí, na průměr to však stačí. ()

dj_kure

Musím říct, že jsem se skvěle bavil. Tenhle film je pro mě velikým překvapením a první role Kutchera v komedii kde mi vyloženě nevadí. Dlouho jsem váhal jestli dám 4*, ale po cca 45 minutách mi došlo, že je to nesmysl. Není to bůh ví jak originální. Jako oddychovka je to parádní. Konec už se trochu táhne, ale i tak krásné 3* (65%) ()

DadysGirl

Vtipná romantika a ne že ne! :) Plus celkem originální hlášky... Navíc mi v hlavě stále zní Keep bleeding keep keep bleeding love! :) Chci svůj period mix!!! :D ()

datos

Tak tohle byla opravdu vtipná, zábavně provedená a hodně unikátní komedie. Podle mě na komedii tohodle typu to nemá chybu a nadchne to každýho, kdo tenhle styl "žere". Já sem to hltal minutu po minutě abavil sjem se u toho náramně. ()

danielK

Po tomto nízkém hodnocení zůstal v mém počítači film dlouho netknutý, díky za streptokoka, který mi zajistil pár dní doma a k tomu čas se k tomuhle filmu dokopat. Po dlouhé době komedie, která mi sedla. Já vím, že je zde klišé vedle klišé, ale film má i spoustu moc pěkných úsměvných momentů a nemůžu říct, že bych se při něm nahlas nezasmál. Navíc má sympatické obsazení, které docela funguje :-) Natalie Portman v roli lhostejné Emmy působí mile, přirozeně a myslím, že Portmanino herectví ukazuje úplně nový typ hrdinky, který v komediích zase tak často nefiguruje. Ashton Kutcher již poněkolikáté hraje to samé, ale tentokrát mi nikterak nevadil a měl i pár světlejších momentů ;-) Z ostatního castu zaujme Lake Bell, která je sympaťačka každým coulem, postava Kevina Klinea má též moc pěkně vystavěné vtipy a roztomilá je i Ophelia Lovibond v roli přelétavé Vanessy. Storyline je předvídatelná jako prase, ale film plyne rychle a nenuceně. Hodnroím 73% ()

whysoserious

Škrtnul bych naprosto slovo komedie a nahradil ho slovy "pokus o romantické drama", protože komickýho tam není nic (nebo toho spíš bylo tak málo, že si na to ani nevzpomínám? Nevím....) Na bezmyšlenkovitý koukání fajn, ale v neotupělém stavu na to nikdo nekoukejte:) ()

TommyDiamond

Emma (Natalie Portman) a Adam (Ashton Kutcher). Ona se vázat nechce,on by ovšem rád. Bavil jsem se,některé hlášky byly vtipné. Nejsem zrovna vyznavač romantických komedii,ale když se budou ubírat tímto směrem,tak určitě nebudu proti. Celkově 75% ()

Grissom

No komických situacií ako šafranu a romantiky ešte menej> celkovo nuda, s takým obsadením to malo byť o triedu lepšie. ()

Gromit

Tuctová romantická komedie o dvou mladých lidech, kterým to v posteli klapalo natolik dobře, že to nakonec dali dohromady. Nic víc, nic míň. ()

Bezmenny

Keďže som urobil chybu a neohodnotil som tento film hneď po pozretí, veľa si z neho nepamätám. Akurát tak to, že som sa celkom pobavil. Z toho mi vychádza, že toto dielko je dobré akurát tak na jedno pozretie, keď je nuda a nie je do čoho šprtnúť... ()

jos_sep

Řekl bych ničím zajímavý film, což je u romantické komedie docela průser. Poslední třetina už byla vyloženě nudná a otravná... Tady Natalie hrát opravdu neměla, doufám, že to nebude nějaký trend ji obsazovat do podobných filmů. Ale snad ne. Ani nevím, za co ty **, snad za pár lehce vtipných momentů a za Kutchera, který byl relativně v pohodě. ()

johhny007

Trapný film s dobrým základem ! Natalia Portman jako skvělá herečka se snížila na dost nízké dno :/ a u Ashtona to není překvapení další béčkový film ----------60 %---------- ()

Čiban

Jde o romantickou komedii vyprávějící příběh dvou mladých lidí. Emma (Natalie Portman) je doktorka která má hodně práce a nemá moc čas na vztahy. Adam (Aston Kutcher) je průmerný, velmi pohledný a žádaný mladík a má slavného a bohatého otce kterého občas nemůže vystát i přesto že ho má rád. Vztah Emmy a Adama se vyvíjí nejprve jen nezávazným sexem, ke kterému si dají pravidla že k sobě nikdy nebudou cítit nic víc. Adam se ale do Emmy zamiluje a to ona nemůže vystát.... ()

Fildas

4 * si pro mě filmek zasloužil hlavně protože: 1*) Za Natalie 2*)Při sledování mě šíleně bolela hlava ale stejně jsem se bavil a smál, 3*) Asi při polovině filmu, mi strýc oznámil že mě naboural auto, a i přesto jsem díky filmu měl dobrou náladu a nevyšiloval jsem 4*) Za celkový film, sice Kačera nemusím ale zde mi nevadil ()

jadran90

Jestli v roce 2010 v Černé labuti Natalie Portman a Mila Kunis objevovaly svoji sexualitu společně, o rok později se obě snaží založit čistě milenecký vztah s pohlavím opačným. Nejde neporovnat, Kamarád taky rád je o třídu lepší film. Hlavně nezávazně mu může konkurovat v části romantické, ale všude jinde prohrává. Erotické scény byly v Kamarádovi zpestřením, zde se jedná o předčasné vyvrcholení. Kamarád měl vtip, co má tohle? Předvídatelný scénář, ve kterém je vám hned jasné, kdo s kým uletí? Kunis byla čupr holka, Portman nic neodhalující melancholička, takže už jsem jenom čekal na Čajkovského hudbu. Bohužel jsem se nedočkal, krvácím. S Timberlakem prohrává Kačer na plné čáře, vůbec nevím, jaké vlastnosti ta postava měla. Jo a Muzikál ze střední už tu byl! Šňupání je slepé. Co proboha tahali autoři, když vytvořili tuto herecky nevyrovnanou dvojici? Ani jsem jim moc nefandil, vedle Kunis s Timberlakem nudný pár. Reitman klesá. ()

BUBO26

Jediným pozitívom filmu je Natalie, ale ani tá to nehrá úplne naplno. O Kutcherovi radšej pomlčím... Detinské, povrchné, bez poriadneho vtipu, bez romantiky. Ach, Natalie, prečo?! ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman