Vanguard77

Skoro nenacházím slov :) První Prcičky byly v podstatě takovou první teenagerskou komedií, co jsem viděl a vůbec asi jedna z průkopníků žánru, s kterým se v dalších letech roztrhl pytel a zase se celkem rychle vytratil. Ale Prcičky prostě byly super, alespoň dokud původní herci drželi pohromadě. No a teď tu máme po třinácti letech tuhle skvělou komedii. Došlo na smích a došlo na slzy, měl jsem z toho filmu takový nostalgický pocit. Všechno klaplo tak, jak mělo (nebo jak jsem si přál). Reunion je pocta, pocta původním Prcičkám a i žánru samotnému. Hrdinové nám vyspěli, ale tam hluboko jsou to pořád ti samí puberťáci. Senzační mix bláznivé komedie s několika dospělejšími prvky. Režiséři, a zvláště pak také Jason Biggs a Sean William Scott mají můj obrovský dík. Za to, že se do toho pustili, za to, že sehnali dohromady původní bandu, a hlavně za to, že to všechno zvládli s takovým šmrncem. Děkuju ()

Uberlord

Rozhodně to není nejlepší díl, ale pobavil jsem se. Ikdyž dospěláci už nejsou tak vtipní jako týnejdžři, pořád je čemu se smát. Trošku zklamání z příběhové línie Oze. Ale Stifler prostě asi nikdy nezklame. Více prostoru pro Jimmova táty taky není na škodu. Rozhodně bylo fajn vidět tuhle partu znovu pohromadě. ()

kubas369

Pořád tahle parta funguje i po těch letech, svým způsobem je to výborný nápad vzít partu mladých lidí a ve čtyrech filmech ukazat to co se stane každemu z nas stejně je tu nejduležitější věc to jak se autorům prvního filmu povedlo dát do kupy takový sympatycký obsazení že i po těch letech se k nim člověk rád vrací. Pořád to má šmrnc a vtip. Pět hvězd z nostalgie. "Dobrej film" ()

Sedliak

Keď prišiel prvý "prcičkovský" (bože ako neznášam toto slovo) ošiaľ, tak mi bolo 15, mal som dlhé mastné vlasy, počúval grunge a opovrhoval som každým, kto sa zabával na plytkostiach typu prznenie koláča, či ponožky. O to viac sa teším z toho, že spoločne s postavami z filmu, som prešiel vývojom aj ja sám. A čo je hlavné, bavil som sa! Reunion obsahuje dávku celkom príjemného sentimentu, trochu romantiky, trochu "sexuálního škádlení", trochu nostalgie a hlavne veľa komických scén. Po zemi som sa síce neválal, ale pár krát som sa pristihol, ako sa smejem nahlas (väčšinou mal na tom zásluhu Jimov otec) a to sa u mňa nestáva často, preto 4*. PS: Na základe nejakého popudu o dobehnutie zameškaného, som sa nakoniec rozhodol zprzniť ponožku a som rád, že som to absolvoval. Cítim, že časti mozaiky začínajú do seba zapadať. ()

yaqwsx

Na tento film jsem se těšil, ale zároveň jsem k němu přistupoval s obavami. Udělat pokračování po dlouhé době je dvojčesná zbraň. Jsem rád, že mohu říci, že se to autorům povedlo. Film má spád, spoustu scén, kde jsem se smíchy popadal a líbivé porvedení. Pod náporem tohot všeho mi ani nevadila strašná šablonovitost, předvídatelný děj a občas i nějaká ta trapně vyznívající scéna. Bavil jsem se - lépe než u kteréhokoliv předcozího dílu. ()

rob_troy

První hvězdičku uděluju za pěkný prsa herečky, která měla ve filmu narozeniny a tím v plusem končíme a další za pokus o věrnost sérii. Nemusím zdůrazňovat, že si Jimovo péro nemuselo získat slávu 2mi vteřinami ve filmu. Celkově se ty rádoby vtipné nápady nepovedly. Všechno zase a znovu vede k sexu, chuti po podvádění, chlastání a držení party. Fungovalo to v jedničce, ale tady už to nefunguje, neboť se z toho stalo opravdové klišé. Výkony kopírují neustále dokola své předchozí díly a všechno ukazuje na to, že kromě nových herců a jiného prostředí, je zde skoro všechno stejné a nudné. Rád bych se proto zeptal, jak zde tato Béčková blbost může získat 79%. Doufám, že se jedná o omyl, nebo snad generace starých prciček zůstala natolik věrná, že se radostí z nového díla opila jako devadesáti procentním rohlíkem? Jsem hodně zklamán. ()

konysua

Staří dobří známí jsou teď opravdu staří a jde to vidět na všech. Hlavní charaktery se vůbec nezměnily, ale všichni kolem jsou jiní než si pamatujeme, což rozhodně oživilo ten celkově neoriginální scénář, který zkrátka nemá čím překvapit. Stifler stále dělá kokotiny, ale nic co by mi utkvělo v paměti se nedá vyzvednout. To co jsem od filmu očekával jsem dostal. Vidět opět mou oblíbenou partu ztřeštěných puberťáků. 6/10 ()

henrycruel

Po dlouhé době jsem se u nějaké komedie pořádně pobavil. Prcičky mám rád už od prvního dílu, ale tenhle film je ze všech nejlepší a právem má tak vysoký hodnocení. ()

Jerris008

V nejlepším by se mělo skončit (pokud nejde o sex) a netvrdím, že je tohle nejlepší díl série, ale je celkem obstojný a raději bych se ho nepokoušela překonat. ()

Eraser

Úvodní scéna je naprosto geniální (a myslím si, že vůbec nejlepší z celého “prcičkovského” universa). Pak tomu sice trochu spadne řemen, ale pár fórků potěší (Finchova máma). Nicméně celý film tentokrát táhne Seann William Scott (Stifler), jakmile zmizí z plátna, je to chvílemi nuda. ()

Markiz555

Veľmi som sa tešil na tento film...zasa stará parta spolu ako v prvých dieloch....začiatok skvelý no zvyšok filmu slabší priemer...takže len vďaka pravému "prci" obsadeniu tri hviezdy ()

DUBINARO

Záčátek filmu bych hodnotil pěti hvězdičkama, ovšem konec je klasickej americkej doják. Je to vždycky stejný!! Nejdřív rozchod ustřédní dvojce, pak prozření toho kdo to zavinil a šťastnej happy end na poslední chvíli!! Nechápu proč to někdo nenatočí ve stejnym tempu jako je začátek filmu!! ()

miki68cz

Chcete se jednoduše bavit? Pokud jste neviděli jedničku, dejte si ji jako předkrm a pak dejte "sraz" mezitím o nic nepřijdete. Bomba já se bavil výtečně, milá komedie ze života s dobrými hereckými výkony, dobrou režií. Film má spád a věřím že amíci mají zas pár dialogů, které jim zlidoví. Bavte se jako já, vřele vám to DOPORUČUJI ()

Barrymore

Nejpovedenější nebo aspoň nejpříjemnější díl celé série. Možná je to tím, že na puberťácké komedie moc nejsem. I když byli v jistém slova smyslu (a občas se tak chovali) pořád puberťáky, už to nebylo "až moc". 75 %. ()

gicous

Slepenec srandovních scének bez nějakého smysluplného děje. Až s odstupem času vynikne jedinečnost prvních Prciček, které představily takové ikonické postavy jakými jsou Stifler a Jimův táta. Nebýt jich tak by poslední díl za moc nestál. Oba dva, ať již zhovadilý Stifler nebo věčně poučující tatík drží Školní sraz nad šedým průměrem. Hlavně Stifler je pořád stejné prase jako dřív. Tentokrat je pomsta za mámu fakt sladká! ()

Martix

Velmi povedené. Někteří by čekali, že další a další pokračování bude jen cesta dovnitř jablkového koláče...ale není to tak. Svižné tempo událostí, typicky kořeněné scénky, sympatické postavy a zábavný příběh mě dostali. Popravdě, čekal jsem zase typické chování amerických charakterů 'ani ryba, ani rak', ale jak se ukázalo, autoři dali postavám do vínku i rozumné uvažování, což mě nadchlo. Parádní podívaná. ()

habertek

Neuvěřitelný! Připadal jsem si jako bych se vrátil o 13 let zpátky a koukal zase na jedničku v novým kabátu! Tím ovšem nechci říct, že by filmy byli stejný! Ale zase ta parta, ti lidi všichni pohromadě, zpletitý vztahy, párty...........Klobouk dolů! Toto se opravdu povedlo! Akorát sem u konce tak trochu chytil panickej záchvat, když tak vzpomínali jaký to bylo jak už teď mají vážný vztahy, děti,....tak mě tak napadlo kde asi budu já v jejich věku...no nic to je na jíný povídání:) ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011