laepus

Raději jsem moc nečekal a proto jsem vlastně spokojen - film ničím nevybočuje z předešlé řady, takže pokud se vám líbilo něco v minulých dílech, určitě to najdete i tady - zvlášť povedené jsou opět tři postavy - Stifler, Finch a Jimův táta. Stejně tak se vám ale dostane i těch slabších stránek (neustálé omlouvání se za něco, předvídatelný konec, který nikoho nesmí urazit apod...). Uvažoval jsem nad třemi hvězdami, ale nakonec dávám čtyři - přece jen jsem se dobře pobavil a to je přece u komedie to hlavní, no ne? ()

gurmanik

5* tomu prostě dát nemůžu, občas to nebylo ono. Podle mě z jednoho důvodu. Některé části byly natolik "dokonalé", strhující a vtipné, že ty průměrné vypadaly dost slabě :) Jinak bylo by to skvělé zakončení, ale .. už jsem ani nedoufal, že bych si přál další díl, přesto si ho přeju!! :-) ()

Milky.

Reunion vcelku příjemně překvapil. Po řadě videofilmových sraček, které nám cpali jakože "pokračování původní trilogie" jsem čekal jenom další přihřívanou polívčičku. U srazu jsem se ale solidně bavil, nostalgie rozhodně byla a vtípky překvapivě fungovaly stejně dobře jako v jedničce a dvojce a ani trochu mi nepřišly trapné. Sice byla nějaká snaha jakože postavy dospěly, ale Stiffler to vždycky vrátil zpátky do původních kolejí. Po téměř "retro" MIB3 pro mě další starostylový film, který mi zpříjemnil rok 2012. ()

mira007

Nikdy jsem neviděl předchozí díly v době uvedení do kin, protože mi tematicky připadaly stupidní , ale tenhle pohodovej film mne donutil se na ty filmy podívat jinou optikou. Jelikož jsem ve věku hlavních hrdinů podlehl jsem nostalgické vlně vzpomínání na studenstká léta a pak šokový přechod do pracovníhoprocesu :-) . tento díl je nejvtipnější asi po tom předchozím o svatbě, kde těch smíchnavozujících scén bylo víc, ale tady to taky nebylo špatné, ale ten fekální humor typu kadění do kádě s pivem si mohli tvúrci odpustit. ()

ADZI

Trochu jsem se před shlédnutím tohoto filmu obával, ale nakonec jsem od něj dostal ještě víc, než v co jsem vůbec doufal!! Hned úvodní scéna byla výborná. Tvůrci se samozřejmě nevyhnuli pár kravinám, ale to už je hold u Prciček standard...Herci vážně dospěli a bylo to znát. K tomu spousta super koček, jestli to vážně v tý Americe takle chodí, tak tam chci. Ale bohužel, na ty vedlejší holčičí role budou zřejmě dost tvrdý konkurzy,když 99% jsou nádherný holky a to 1% je tam naschvál. Konečně se prcičky vrátily na svou původní úroveň - nikdy to nebude super kvalitní podívaná, ale pokud nejste zrovna puritáni, bude se vám to líbit. ()

Jaro_slav

Když si člověk odmyslí všecky ty gagy a hlavní příběhovou línii, je to žasnej doják o všech těch náctiletejch kamarádech, co se furt setkávaj i dávno po třicítce a chtěli by dělat ty stejný kraviny jako v -nácti – jenže ono to už tak snadno nejde. A tak aspoň hodně vzpomínaj. ()

B_EyE

Takové to nostalgické zavzpomínání s pár fajn momenty, ale také s pár minutami zbytečné stopáže. Hodně se vsází na vtípky naroubované na původní triologii (MILF, Stiflerova máma, Sherminátor, Finchova máma). Přesto to má stále docela šmrnc a dá se říct, že fanoušky původní série film docela potěší. 70% ()

cherita

Film, jehož kvalita se odvíjí od toho, jak moc máte rádi předchozí díly. A já si je sotva pamatuju, takže... ()

passat

Dal bych i pět hvězdiček, kdyby ale nebylo toho trapně amerického happy-endového konce. Ten mi bohužel zkazil celý film. Kdybych ale nebral v potaz tuhle přiblblou část, tak jde o 80 minut trošku ujetější, ale bezkonkurenční zábavy. 70% ()

wampire23

Nenechajme sa zhýčkať. Toto vysoké hodnotenie je naozaj z veľkej časti zásluhou nostalgie a spomienok na krásne mladé časy. Niežeby tu neboli vydarené scénky, ale na tie z jednotky alebo dvojky sa nechytajú. Takisto ich údernosť nie je taká vysoká. Chcelo to viac využiť potenciál Stiflera (ktorý mi prišiel celkom slušný oproti prvým dielom) a Jimovho taťku, ktorý sa tiež dokáže poriadne odviazať. Ale sklamanie to nie je určite. A ako bonbónik jeden ,,banán" ktorý sme vidieť nemuseli:D. ()

kecinzer

Do kina jsem šel s vysokým očekáváním, o to víc mě překvapilo, že prcičky nezklamaly, ba naopak. Bylo to ještě o mnoho lepší než jsem čekal. V jednu chvíli jsem dokonce brečel smíchy. Celkově hodnotím jako nejlepší pokračování celé série (a to samozřejmě nepočítám spin-offy). ()

rusty09

Konečně pravej Finch a Stifman, né ty píčoviny s Beta spolkem atd. Párkrát sem byl skoro mrtvej, Stiflar opět nezklamal. Asi nejlepší komedia za posledních několik let. ()

nikoletkaa

... Ach ta nostalgie. Bylo to skvělé, opravdu. Ale kdybych dala plný počet, podpořila bych tak názor, že tento díl je lepší jak díl první, ne-li dokonce nejlepší z celé série. A to si určitě nemyslím. Přeci jenom Jednička byla originální s naprosto kultovními hláškami, které nám na Srazu rádi připomněli. Každopádně legrace to byla výtečná, asi se mi i bude po chlapcích stýskat :o) Mimochodem za měsíc maturuji, a tak doufám, že náš sraz po letech bude alespoň z poloviny tak skvělý, jako byl tento! ()

JK-Stinger

Důstojný návrat do starých dobrých kolejí s původní partičkou lidí. Požadavek na kvalitu splněn, bavil jsem se parádně a užíval si celou dobu více či méně vtipných scének. Stifler samozřejmě hláškama zabíjí, ale naštěstí to není zase až tak úplný trapák jako ve třetím díle. Díky bohu... ()

Yokolobuna

Je to sice horši než 1. a 3. díl, ale pořád slušný návrat ke kořenům. Jen mě mrzí absence příběhu (takřka absence). Celkem nechápu proč má zrovna tenhle díl tak navrch v hodnocení, ale sérii mám rád. ()

Standic1

Perfektní a stylový návrat k původní sérii, který mě nadmíru pobavil a rád se na něj kouknu kdykoliv znovu, stejně jako na první tři díly. Stifler nezklamal a scéna s Finchovou matkou mě dostala nejvíc => odplata byla sladká :D ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011