ikilledjenny

Musím říct, že jsem docela zklamaná. Opravdu teď nechápu, tak vysoké hodnocení. Troufám si tvrdit, že jednička, která má 68% je stokrát lepší. Z nostalgie bych dala i tu čtvrtou hvězdičku, ale zas tolik jsem se nenasmála. Opět tu máme Jima a jeho trapasy, je zpět i Stifler, který ani trošičku nedospěl, a také jsou tu všichni ostatní, kteří mají svou práci, jsou ženatí a "šťastní". A Finch dopadl, tak jak dopadl. ()

MaxForValue

Príjemne nostalgické zaspomínanie na staré časy, v mojom prípade 12 rokov dozadu. Dodnes si spomínam ako som spadol z postele, keď som videl úvodnú časť American Pie 1 a teraz, som tam bol znovu späť. So všetkými starými hercami plus s niekoľkými novými. Keď sa pozrieme na tú hlavnú skupinku, tak jediní, ktorí sa nejako uplatnili sú Hannigan (HIMYM), S. W. Scott, čiastočne Mena Suvari a to je tak asi všetko. Ostatní sa len tak snažia rozpomenúť na dávnejšiu slávu a dúfam, že im v tom tento film pomôže. K filmu žiadne zásadné pripomienky nemám, pre mňa osobne to je len ľahký nadpriemer (85% je fakt trošku "over"), ale to, že je to vnímaný ako obrovský hit, je asi pochopiteľné. Ale čo sa hlbšieho kontextu týka, je to len film, ktorý skôr či neskôr zapadne prachom, keďže sa drží svojej, rokmi preverenej, šablóny. ()

Greendell

Nejsem žádnej extra fanda Prciček, ale první tři díly jsou v pohodě a člověk se tuho dost nasměje. Zkusil jsem pak ještě nějakej další díl, ale to už byl hroznej hnůj. Takže jsem nevěděl co od toho mám čekat, ale už ten trailer naznačoval, že by to mohla bejt slušná řiť. A díkybohu se tak stalo. Jako musim přiznat, že takhle jsem se v kině už hodně dloooouho nezasmál. Nevim jestli to je tim, že obecně do kina na komedie moc nechodim, nebo tim, že v poslední době jsou ty nový komedie hrozný sračky. Ale tohle byla fakt hrozná prdel, že jsem si málem párkrát ustřík do trenek :-D Jako většina lidí tady souhlasim, že Stifler byl jednoznačně nejlepší a bez něj by to bylo sotva poloviční. A Jimův fotřík to taky slušně rozjížděl, vidět ho jak zhulenej a vylitej utíká z toho mejdanu, to nemělo chybu :-)) Plus několik hlášek, který mě fakt rozbily viz. Hulimpyje, to jdu prostě do kolen :-D Takže rozhodně doporučuju vidět, stojí to za to. Teda normálně bych dal asi 4 hvězdičky, ale už jen proto, že jsem se takhle dlouho nezatlemil, dávám 5 :-) p.s. koupaliště normálně moc nemusim, ale potom co jsem tady viděl Stiflerovu taktiku "Vaginálního žraloka" jsem se rozhodnul, že to musim taky zkusit :-DDD ()

Fungore

Je to důstojné pokračování,ale něco víc bych v tom nehledal. Jedná se o průměrnou komedii, která má své klady i zápory. ()

USBejs

Tak tohle bylo bezkonkurenční. Jednoznačně nejlepší díl série a je fakt, že po posledních dílech už jsem moc nedoufal, že bych se mohl takhle pobavit. Celé kino se bavilo od samého začátku, což mě těšilo, protože tenhle snímek si to určitě zasluhoval. Stifmeister nezklamal, byl v nejlepší formě. Finch's Mom !! ()

HEED

Musím se přidat k vysokému hodnocení. I když už jsem z teho asi trošku vyrostl, film drží minimálně stejnou, né-li vyšší laťku než první díl. Velmi oldschoolové, pubertální. Jako bych se vrátil na střední. Film se rozhodně povedl, k tomu ještě dokonalá návaznost na předchozí díly, tím myslím první tři. Nemyslím ty poslední braky s pořadovým značením 4,5,6,7. ()

Mire

American Pie je jeden z mojich asi piatich najobľúbenejších filmov a preto odo mňa nečakajte nijaký nával objektivity :)) Moje zbožné priania boli vypočuté a štvrté regulérne pokračovanie najlepšej teen komédie je tu. A výsledok? Moje nadšenie nemá konca kraja. Film splnil moje očakávania a nielenže nesklamal, ale naopak obrovsky prekvapil. Pri interiéroch ako Jimova slávna izba s takmer identickými rekvizitami, Stiflerov dom (stále s červenými stenami a portrétom jeho mamy) či miestnosť kde sa odohral ples, mohla nejednému fanúšikovi kvapnúť slza obrovskej nostalgie, ale našťastie to nebolo len o nej, pretože American Reunion je nadupaná jazda s minimom slabých miest! Neskutočne to odsýpalo, až človek má pocit že aj tie necelé dve hodiny boli málo. Nevadili mi tie "rozcitlivené" zábery, síce som trochu nechápal ten zvrat pri Ozovi a Heather, ale našťastie sa nezabudlo, že American Reunion je v prvom rade komédia :) A k penisovi Jasona Biggsa nie je čo dodať, tažko sa mi chcelo veriť spoilerom že ho naozaj ukáže, každopádne pri tej scéne sa rehotalo celé kino :D Ďalej, tak trochu som dúfal že sa film vyhne fekálnym záležitostiam, no zase si to tvorcovia neodpustili a pripravili teraz naozaj nechutnú, ale vcelku vtipnú "zápletku" ktorú predviedol Stifmajster. No a samotné postavy? Jim sa ako vždy dostával do trápnych situácií, Stifler ich priťahoval (celkovo naozaj válil počas celého dielu), Finch intelektuál ako vždy, Oz rovnako plachý ako niekedy a Kevin taká normálka :) Potešili aj miniúlohy ostatných starých známych (hlavne Shermen - tá "zvučka" v kombinácii s jeho pohľadom na tú babu vyvolala naozaj úchvatný rehot v sále :D). Tak a je to za nami. Zhrnuté a podčiarknuté: už od začiatku bolo vidno, že TOTO bola tá pravá esencia American Pie, ktorá všetky tie úbohé D2D pokračovania (predovšetkým tú neskutočnú sračku z roku 2009) totálne rozdupala na prach, fanúšikovia sú navýsosť spokojní, aj kritika nešetrí chválami ako pozerám externé recenzie, z veľkej časti funguje aj nostalgia, a ako (už dúfajme) definitívne uzavretie tejto série naozaj nadpriemerný kúsok, len nechápem tým prekvapivo nízkym tržbám v USA, čo môže ohroziť prípadné pokračovanie, ale ja osobne dúfam že už ďalšie nebude, lebo nevidím už nijaký ďalší potenciál ktorý by sa z reunionu dal vyžmýkať, ďalšia svadba alebo nebodaj pohreb určite nehrozí :) Každopádne, po nedostižnej jedničke obsadzuje American Reunion druhú priečku v obľúbenosti, hodnotím maximom a keďže autor týchto riadkov odmieta pozerať sračkové CAM-ripy a nevie sa dočkať vydania na nosičoch, pravdepodobne si dá ešte jednu reprízu v kine o pár týždňov keď sa už nebude treba obávať či bude voľné miesto v sále :) Videné 17.4.2012, kino Cinemax, Žilina ()

Prcos

Hodně povedený návrat na filmová plátna ale ůplně za nej lepší díl bych ho hnedka nepovažoval.Třeba postupem času se ukáže včem je síla tohodle dilu ale u mě zatím vede třetí a druhej díl.Ale jednu pozitívní věc to mělo než předchozí díly bylo tam víc Jimmovyho fotříka a to je mě velký plus a doufám ze ještě nějakej díl vznikne.A ještě jedna věc STIFLER je pro mě BŮH. ()

borohub

Mno vzhledem k tomu, že jsem pořádně neviděl předešlé díly tak nemůžu posoudit návaznost. Ale tak co, komedie to byla taková průměrná, některé kecy a scény byly opravdu unikátní, bohužel těhle scén tam bylo jen pár. Osobně se mi konec nějak nezamlouval a přišlo mi to jako klasický americký happy end. Tak co, viděl jsem i horší filmy. ()

Nessos

Už jenom z nostalgie nemůžu dát jiný, než nejvyšší počet. Na Reunion jsem čekal takovou dobu, a musím říct, že ačkoli jsem měl velké obavy, všechny se během prvních pár minut zcela vytratily. Reunion ale nejsou ty klasické Prcičky, jako první tři díly. Jsou dospělejší, což je vidět v každém záběru. Vtip a někdy až naprosto nechutné scény jsou přítomné, ovšem ne už v tak masivním měřítku. Zato když už něco přijde, tak to stojí vážně zato.. ()

PAVLIS

"Příběhově" sice zoufale nefunkční, ale v zábavnosti jednotlivých scének povětšinou první třída (v teen kategorii). ()

ratpile

Sázka na nostalgii. Kde trojka přinesla několik svébytných a zapamatování hodných scén (Stiflerův tanec), čtyřka "parazituje" na zažitých schématech prvních dvou dílů série. Přesto, nostalgie zafungovala jak měla a já si to prostě užíval. Kultovní postavy opět na scéně (byť některé neměli mimo milé připomínky co nabídnout), Jimův pokoj, hudba z prvních dílů, jezero, ples - zkrátka ta pravá "prcičková" pohoda. ()

dfast

Ja jednoducho tuto klasicku particku teenegerov-dospelakov mozem.Uzil som si paradny vecer, cela kinosala sa smiala a ja spolu s nou.Ked sa tato seria filmov o Americkom dospievani chylila ku koncu, prepadla ma silna nostalgia.American Pie urcili smer vyvoja teenegerskych komedii a zacalo sa hromadne vykradanie.Prichodom Reunion som sa neskutocne tesil a mal velke ocakavania.Tie sa nakoniec naplnili.Polsedny American Pie je vrcholom vsetkych vrcholov doladeny skoro az k dokonalosti.Davam 5 hviezdiciek hlavne koli nadseniu a skvelemu pocitu, ktory vo mne film zanechal.Kazdopadne spolu s filmom Goon su to najlepsie komedie tohto roku. ()

kolik27

Tak milé překvapení roku 2012, film sice místy slábne a není to co to bylo, ale po 1,2,3 ... určitě příjemné osvěžeí známých obličejů. ()

Vanguard77

Skoro nenacházím slov :) První Prcičky byly v podstatě takovou první teenagerskou komedií, co jsem viděl a vůbec asi jedna z průkopníků žánru, s kterým se v dalších letech roztrhl pytel a zase se celkem rychle vytratil. Ale Prcičky prostě byly super, alespoň dokud původní herci drželi pohromadě. No a teď tu máme po třinácti letech tuhle skvělou komedii. Došlo na smích a došlo na slzy, měl jsem z toho filmu takový nostalgický pocit. Všechno klaplo tak, jak mělo (nebo jak jsem si přál). Reunion je pocta, pocta původním Prcičkám a i žánru samotnému. Hrdinové nám vyspěli, ale tam hluboko jsou to pořád ti samí puberťáci. Senzační mix bláznivé komedie s několika dospělejšími prvky. Režiséři, a zvláště pak také Jason Biggs a Sean William Scott mají můj obrovský dík. Za to, že se do toho pustili, za to, že sehnali dohromady původní bandu, a hlavně za to, že to všechno zvládli s takovým šmrncem. Děkuju ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011