Brano

Pre mňa sa Prcičky skončili svadbou. To čo nasledovalo potom, bolo len ťaženie na úspešnom mene. Toto nové pokračovanie pôvodnej trilógie má trochu potešilo, pretože som sa tešil na starú partu. Nemôžem povedať, že to bolo vyslovené zlé. Vo filme sa nájde niekoľko vtipných momentov, ktoré človeka pobavia, no ale to nestačí. Chvíľami mi to prišlo ako mix predošlých častí a vtipov, ktoré už boli dosť otrepané. Taká priemerná komédia, ktorá na dnešné americké pomery je ešte celkom pozerateľná. /65%/ ()

Dinsberg

Ze všech American Pie s původním osazenstvem je tenhle ten nej. Fekální humor až na jednu výjimku neexistuje.Role se obracejí a Eugene Levy konečně dostává příležitost chytit druhou mízu. Bravo. ()

Guran

Tak na tohle se opravdu nedá dívat. Vydržel jsem to asi jenom prvních 10 minut, pak jsem to prostě vypl. To, co se zde bere jako vtip, není vtip, ale trapnost. Sexuální narážky a jiné vulgarismy opravdu nemusím a tenhle film je naprostý propadák. ()

Marrow

Příjemné překvapení. Na to jak doháje šla s každým novým filmem série, tak tohle bylo moc fajn sledovat. Asi zapůsobilo to, že jsem přecijen vyrůstal stejně jako aktéři. Když vyšla jednička, byl jsem taky puberťák a byl nadšený ze Stifmajstra a podobných věcí. To už je přecijen 13 let a když ukáží, jak za 13 let zmoudřeli oni (ikdyž "zmoudřeli" je silný výraz) získá to moje body. Na druhou stranu jde pořád jen o klasické Prcičky, takže žádnou vysokou filmařinu nečekejte. ()

BadAs

dokonalý návrat,nostalgické krásné zcla jasně říká nám všem co sme začaly srat na život a přátele že toto není dobrý kurz ..nostalgicky za plných pět...jo i mne kurva chybí má stará parta a besztarostný picoviny ()

ostravak30

Sám se divím, že dávám takovéto hodnocení a ne nižší. Tenhle film je horší než první díl Prciček a už ten byl dost tristní. Tady navíc najdeme méně humoru a přesto tvůrci nedokázali vymyslet nic nového. Hrdinové se opět dostávají do trapných situací notně podobných tomu, co již jednou zažili. Nic zajímavého, jedno odhalené poprsí a notně zvadlá, maskéři si dali záležet, Alyson Hannigan. Trapasy jsou na stejné vlně, Stifler opět řádí. Zkrátka, všechno je téměř identické, jen hlavní hrdinové jsou starší, v tom je jediný rozdíl. A opět chybí hlavně humor. Tedy, puberťáci se asi zasmějou, ale jináč nejde o nic moc. A happy end ve stylu amerických romantických ničemu moc nepomáhá. ()

Xpojntman

Nikdy bych nevěřil, že bych dal nějakému filmečku z řády Prci, prci, prcičky tak vysoké hodnocení a simsala bim abraka babra stalo se. Úvodní scéna hodně dobrá. ()

Petule3

Už dost smutná verze Prciček, vlastně ukázka toho, jak to vlastně s každým dopadne. Sny někteří žijou, druzí ne. Jedni mají děti, jiní zas jsou ještě dětmi atd. Ale má to hlavu a patu a jsem ráda, že se povedlo dát dohromady původní partu. Scéna s průsvitnou pokličkou je skvělá a vůbec, pohodovka na vypnutí a relax jak dělaná. ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 6,7/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 45%, Audience Score - 63% | FDb.cz - 78.9% | Jo jo, holt nostalgické setkání maturantů z roku 99', kteří kdysi řádili a dnes už jejich životy nejedou na plné obrátky, ovšem film na plné obrátky ROZHODNĚ jede, stále dobře fungující sex-humor a ti, kteří si tuto sérii oblíbili, tak se stejně jako my budou zalikat nostalgickým smíchem, který jen tak nepoleví :) 75% ()

MartinTerran

Čas nezastavíš, takže se téměř všichni posunuli, ale zapařit jak se patří nezapomněli a trapasy se jim rozhodně taky nevyhýbají. Celá stará parta je zde a opět jim to skvěle funguje. Opět je zde taťka a dostal i více prostoru. Je to dobra vtipna komedie, ale na prvni 2 dily to rozhodně nemá. Hodnocení: 64/100. ()

Sidarius

Přivést zpět nostalgii konce devadesátých let se teda vůbec nepodařilo! Copak někdo pamatujete nějakou devadesátkovou filmovou sérii, kde by byl čtvrtý díl nejlepším dílem ze všech? U všech slavných sérií to byl spíš dost prů.er, takže tohle je něco jako zjevení. Jasně, není to nejdokonalejší film pod sluncem, ale skvěle uzavírá kruh jednoho fenoménu devadesátek, jehož pokračování a vedlejší odbočky se zrovna dvakrát nepodařily (snad až na Svatbu, která byla typická trojka). Takže za mne Uroboros zdatně sežral svůj vlastní "ocas" a hlavně ať už nikoho nenapadne ho znovu oživovat, protože v nejlepším se má přestat. PS SPOILER.: Finčova máma je daleko větší kus, než ta Stiflerova a skutečná MILF! ()

Blazkowicz

Nejdospělejší díl (očividně), ale v pohodě se to vyrovná jedničce. Samozřejmě je to trochu o něčem jiném. Nebo spíš je to to samé, ale z jiného pohledu. Akorát Stifler mi přišel slabší, a to o dost. Jako kdyby ho přejel vlak. Délka mohla být o malinko kratší, protože poslední půlhodina už nic moc. 4-* ()

JuniorSrky

Zcela důstojné pokračování mých starých hrdinů z prvních třech dílů prciček. Kvůli kultovnosti a dětským vzpomínkám zvyšuji hodnocení a dávám 4*. "Píchal jsem Finchovu mámu!"[75%] ()

S_Jay

V každém ohledu perfektní komedie jakou jsem už dlouhou dobu neviděl! Po dlouhé pauze originálních prciček 1,2,3 se může tenhle díl s přehledem jednoznačná zařadit mezi ty nej! ()

Safa Daniel

Řekl bych, že se konečně znovu "probral" zážitek s filmu plnej smíchu a dobrých scén. Podle mého mínění je to nejlepší díl ze všech :) ()

BenchPress

Vynikající komedie při které se snad nejde nesmát. Stifler hodně tahá, ale strašně jsem zasmál. Neměl jsem pocit, že by to mělo delší stopáž než mělo. 4/5. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011