Mark1983

Byl jsem na tento film zvědavý,protože předchozí film těchto režisérů Zahulíme,uvidíme 2 se mi hodně líbil a nasmál jsem se u něj,ale u tohoto dalšího dílu prciček mě tito režiséři zklamali a to už jenom s tím,že se ve filmu zase musela objevit tá trapná masturbace a další úchylné choutky.Ale to,jak malému dítěti na hlavě přistála ponožka,s kterou si jeho otec honil svého bimbase,je více,než trapné až nechutné.Mezitím v koupelně se ukájela maminka s pomocí sprchy, ...SAKRA!EXISTUJE TAKY JINÁ SRANDA,NEŽ HONĚNÍ ČURÁKA,SRANÍ A ZOUFALÝ LOVENÍ ŠUKÁNÍ? ()

dudel3333

velmi pekne ukončenie serie.Všetci pokope,všetko take ake určil život.Film sa nanič nehra a odsypa to rychlo(pri tych salvach smiechu si človek ani nevšimne že už je koniec).Dakujem že sa to skončilo takto spolu všetkymi ktorí to začali.A nie s tymi nepodarkami od 3 časti hore ()

hiroito

Jako komedii hodnotím tento film velmi kladně. Měl jsem strach, že scénář filmu bude kopírovat další přisprostlé snímky, které se objevují posledních pár let. Ale světe div se, americká komedie si nezakládá na vtipu ze sprostých slov. Navíc "vyzrálost" herců pozitivně ovlivnilo i celý film. ()

Big Daddy

Školní sraz svým v zásadě totožným humorem výborně zapadá k ostatním dílům série. Vřelé díky za prakticky kompletní původní obsazení hlavních hrdinů což fanouškům předchozích dílů přináší i silnou míru sentimentu. V rámci filmového spektra na který snímek cílil není moc co vytknout. ()

Fracek odpad!

První díly byly alespoň směšné svojí blbostí. Proti tomuto je "Kluci to taky chtěj... a pořád! (2002) " božská komedie. Málem jsem se uzíval k smrti. Jestli se u tohoto smálo celé kino, tak věkový průměr musel být 13-16 let. ()

LooX

Konečně adekvátní nástupce American Weeding. I třináct let po prvním díle umí hlavní hrdinové pobavit a místy i totálně zabít. ,,Finchova mámo!!!!" :-D ()

Alvin

První díl American Pie (ach jo ten český překlad) byla povedená komedie, která bohužel rozjela lavinu ne příliš povedených napodobitelů. Teď jsem o 13 let starší a přesto jsem se u Reunion dobře bavil. Ten film má prostě dostatek vtipných scén, které až na jednu výjimku nestaví na exkrementálním humoru. A z nostalgie k partičce starých známých herců nemám problém dát plný počet. ()

Palizer

Akosi po toľkých pokračovaní mi to už príde trápne a zvlášť Stiffler. Musím dodať, že tento film je lepší ako predchódze diely, ale na jednotku sa to nechytá !!! ()

P@\/EL

Vynikající pokračování legendární série, v které jsem už snad ani nedoufal. Film je výborný hlavně proto, že se na scénu vrací opět stará známá banda, s niž jsem se setkali v prvních třech dílech. Posuďte sami, Stifler opět válí. To vše je ještě doplněno parádním humorem v podobě bláznivých srandovních situací, z nichž některé mě naprosto odrovnaly. Zkrátka skvělý comeback. ()

teseth

Prcičky dospěli a můžu říct, že s lehkým vtipem na rtech, který nevzbuzuje chuť zvracet nebo koukat jinam. Hrdinové od prvního dílu sice moc kroků ke změnám neudělali ale přeci jenom to nyní autoři vzali za správný konec. Doufejme, že ale nakonec. Byla to příjemná podívaná, která by ale už neměla mít pokračování. ()

gezko

Jasná inšpirácia jednotkou, ibaže tentoraz nemáme naservírovaných panicov na strednej škole, ktorí chcú prvýkrát zasunúť, ale dospelých mužov a ženy s ich dospeláckymi problémami. Prvá časť filmu vkusne ukazuje príbeh každého člena starej partie. V ďalšej časti je naservírovaná maximálna zábava kombinovaná s maximálnou nudou. Príbeh v polovici uviazol na otrepaných klišé z jednotky a dvojky – Jimove až nemožne trápne situácie, Kevin riešiaci veľkú lásku, Oz, ktorý nevie, kde je nasadený a čo vlastne chce, Finch hľadajúci ženu svojho života a Stifler robiaci jednu haluz za druhou. Škoda, že autori nepridali do príbehu niečo nové a vlastné. Záverečný ples s krátkym objavením postáv ako Jessica, Nadja, Sherminátor už situáciu nezachránil. Rovnaké klišé, málo nových nápadov, ale silná nostalgia. Preto 78%, t.j. 4*. ()

agent_barton

Velmi povedené navázání na "klasickou" trilogii American Pie (ostatní díly mimo trilogii radši ani komentovat nebudu, nebylo by to moc pěkné). Stará parta je zpět a vůbec se nezměnila! Takže pokud se chcete pobavit a hledáte něco nenáročného, tak u tohoto filmu se skutečně zasmějete stejně jako u prvního dílu, kterému Reunion dokáže směle konkurovat. ()

ludena

Konečne dobrá časť prcičiek. Síce moc neobľubujem tieto filmy so sexuchtivými chlapcami a trapasy s tým spojené, ale pri tejto stretávke som sa naozaj zabavila. Len nech už tvorcovia ďalšie časti nerobia a nepokazia si to ! ()

conflig

Film při kterém se pře země převalí vlna nostalgie. Na prvních dílech jsem vyrůstal a tak jsem se na tenhle film nemohl dočkat. Nevím jak tenhle film působí na lidi, kteří první díly neviděl, ale pokud ano snad nejde být zklamaný. Nechybí žádná postava, vtipné scény přicházejí jedna za druhou. Film jede podle stejné šablony jako první díly a pořád to funguje. Byl jsem na tenhle film v kině a rozhodně toho nelituji, celé kino se smálo od začátku do konce spolu se mnou. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011