Reklama

Reklama

Slunečno, místy vraždy

(seriál)
  • USA The Glades (více)
USA, (2010–2013), 35 h 14 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvůrci:

Clifton Campbell

Hrají:

Matt Passmore, Kiele Sanchez, Carlos Gómez, Jordan Wall, Michelle Hurd, Daniel Gillies, Clayne Crawford, Scott Holroyd, Nicholas Gonzalez, Francesco Quinn (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(4) / Epizody(49)

Geniální, leč poněkud drzý detektiv Jim Longworth se po neshodách s nadřízeným odstěhuje na slunečnou Floridu. Touží po troše klidu a opálení, jenže to si neměl vybírat stát s jedním z nejvyšších počtů vražd... (TV Prima)

Recenze (31)

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Detektivní seriál, který je v tak ohromné konkurenci svým vyzněním zase o něco jiné. Máme tu mladého a snad i sympatického detektiva, který žije svůj život stejně jako jeho soukmenovci a tak se od nich v ničem neodlišuje. Své případy řeší s rozumem, což znamená, že u toho používá hlavně mozek. Není pro něj problém si dát střípky dohromady a přijít všemu na kloub. A tak seriál není akční, není ani nijak napínavý. Je především konverzační, z čehož vyplývá jeho pohodovost. Ano, je to zcela odpočinkový seriálový počin, který sice nesedne každému, ale svou nenásilnou formou a používáním dedukcí má přeci jen něco do sebe. Nepochopitelný je česká distribuční název. Co je to za skolomeninu? ()

Mamlas 

všechny recenze uživatele

Seriál je z hezkého prostředí, případy řeší sympatický detektiv. Není to moc o detektivní práci. On to na podezřelé pálí od boku hlava nehlava až to někde vyjde a někdo se přizná. Je to v každém díle stejné a dost monotónní. První díly byly i vtipné, ale to brzy a zcela vyprchalo. Kolem detektiva se motá kupa zajímavých dívek a žen. On si bohužel v prním díle našel tu nejhnusnější a nejblbější pizdu, která tam byla. Ta dostala v seriálu svou vlastní dějovou linku, která je úplně o ničem, obtěžuje a okupuje obrazovku v úplně každém díle. Její přínos je hrubě záporný. Takže, jakmile ji uvidíte na obrazovce, směle přetáčejte dokud nezmizí. Nepřijdete o nic. P.S. 'Skrytá' reklama na KIA je fakt nepřehlédnutelná. (20%) ()

Reklama

luciasce 

všechny recenze uživatele

Sympatický Matt, sympatická Kiele, obsazení není špatný, prostředí Floridy, mokřadů, sluníčka a moře, to je taky super, nápady na vraždu jsou taky bezva. No a tím skončilo mé pozitivní hodnocení. Jim je naprosto nesnesitelnej buran, nemá vychování, uráží naprosto každého, koho potká a obvinuje naprosto všechny, kteří znali obět, však on to někdo z nich určitě bude. Je to narcis na entou, protože doba a místo pro rozhovor nebo neopodstatněné zatčení jsou vždy taková, aby měl co nejvíc publika, či to udělá velmi teatrálně, přičemž na závěr toho správného pachatele zatknou řadoví policisti, které si s sebou najednou přivede. Jeho závěry nedávaj smysl, vaří z vody a není ani vtipnej, i když si to o sobě myslí. Forenzní jakoby neexistovalo. Ten mladej poskok v brejličkách nechápe, že odebírání důkazu z místa činu bez zaprotokolování a nafocení se nedělá a ten starej páprda, co si hraje na patologa zanechává na mrtvole víc důkazů než samotnej vrah. Taková parodie na krimi seriál. Není divu že to má jen 4 serie. Slabejch 50% ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

"Slnečno, občas vraždy", bože môj čo je toto za stupidný názov? Že by anglické slovo "The Glades" malo práve takýto význam sa mi nechce veriť. Ktorého primitíva napadlo vysielať tento seriál pod tak debilným pomenovaním? To je niečo nenormálne ako tuzemskí distribútori prznia pôvodné názvy. Ale v tomto prípade nie je hlavným dôvodom môjho nízkeho hodnotenia táto záležitosť. Ono to samo o sebe nestojí za nič. Tento kriminálny seriál má viacero omnoho podstatnejších nedostatkov, kvôli ktorým mu nemôžem dať viacej ako len jednu hviedzičku. Je to proste nudná blbosť. * ()

Gaskammer odpad!

všechny recenze uživatele

Absolutní odpad !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nevím, který debil na Primě přišel s popisem hlavní postavy seriálu coby geniální detektiv. Longworth je arogantní trotl, který dovede jen prudit a jehož znalosti detektivní práce jsou naprosto tristní. Tento pablb se chytá nepodložených spekulací, z nichž poté vyvozuje závěry. Příkladem může být díl, kde vrah zabíjel oběti, které měly společné to, že byly z jednoho maturitního ročníku. Trotl Longworth označí za viníka jednoho z absolventů, protože ho vidí kouřit na záchodě, což podle něj znamená, že dotyčný je nervově labilní a když se poté dozví, že se živí rozvážením pitné vody, označí ho za nulu a vraha. Motivem měla být závist, protože jedna z mužských obětí úspěšně podnikala (taky absolvent stejného ročníku). Nechal ho tedy vyvést z večírku a "zatknout". Samozřejmě se ukázalo, že se toto arogantní hovado mýlilo. WTF Verdikt: Naprostý odpad, který by měl skončit v propadlišti zapomnění. ()

Galerie (561)

Zajímavosti (4)

  • Seriál se měl původně jmenovat Sugarloaf a měl se odehrávat v oblasti Tampa Bay na Floridě. (prokda)
  • Natáčení probíhalo v bývalém skladu koberců v Pembroke Parku ve Fort Laureldale na Floridě spolu se seriálem Status: Nežádoucí (od r. 2007), Retired at 35 (od r. 2010) a wrestlingovými pořady. (prokda)
  • Pilotní díl byl nejsledovanějším originálním programem v historii kabelové televize A&E. K obrazovkám přitáhl 4,2 milionu diváků. (prokda)

Reklama

Reklama