Kdopak by se Shreka bál

(TV film)

Shrek se vrací o Halloweenské noci domů, kde ho chtějí vystrašit jeho kamarádi v čele s Oslíkem a Kocourem v botách. Když se jim to nepovede, vsadí se se Shrekem, že si budou celou noc vyprávět strašidelné příběhy a kdo vydrží nejdéle beze strachu, tak vyhrál. Hra může začít. (Soundtrack)

Emo-haunter

Haloweenský speciál se všemi našimi hrdiny. Odkaz hned na několik legendárních hororových snímků napříč historií světové kinematografie. Jsem zvědavý, jaký bude nový Shrek, který se chystá :) Doufám, že to bude minimálně nostalgie jako hrom! ()

LadyEsik

Jeden z opravdu podařených shrekovských krátkých filmů, ve kterém najdeme odkazy na horory jako Psycho nebo Vymítač ďábla a také na první díl Shreka (hrůzostrašný hrad zemřelého lorda F., dřevěné postavičky Vítá vás Důlok, které jsou jako zombie, parádička). Postavičky se vsadí se Shrekem o to, kdo bude dřív vyděšenější při vyprávění děsivých historek. Začíná perníček s takovou perníkovskou zombie apokalypsou, poté Kocour, kterému skáče do řeči Oslík, takže vypráví oba a různě si příběh upravují. Poté vypráví Shrek. Pěkných dvacet minut, lepší než celý čtvrtý díl. ()

redwik

Video zložené z troch príbehov, ktoré si Perníček, Oslík s Kocúrom a Shrek rozprávajú medzi sebou, aby sa navzájom vystrašili a stali sa tak kráľmi Halloweenu. Príbehy sú vtipné a dokonca občas aj celkom strašidelné. Škoda, že je to také krátke a príbehy pôsobia veľmi urýchlene. Občas nájdeme podobnosť s nejakými hororovými filmami a to bolo super. ()

sarfian

Bolo to celkom fajn, príbehy kopírujúce Vyháňača diabla, frankensteina a psycho boli celkom slušne spracované. VIDENÉ 2x ()

Likan7

Je to sice animavovaný a je to kraťas se Shrekem, ale rozhodně bych to nepouštěl dětem, protože speciálně třeba příběh s Perníčkem je hororový ažaž. Dovedu si představit, že by z toho děti mohli mít noční můry. Ale jinak je to jen o ničem vypovídající kravinka, která by měla jen zvýšit prodej DVD. Říkám to pořád a říkat to budu. Shrek je totálně vyždímaný. ()

Alojs

Návrat ke Shrekovi z jedničky. Na poli dvaceti minut se tvůrci nenásilně vyvlíkají z pout, do nichž se sami uvedli Shrekem dvojkou, trojkou a čtyřkou, a jedou si bezvazebně po svém. Což je fajn. Moc fajn. Halloweenské vydání působí nenásilně a divák - ten se baví a říká si: "Ať to ještě nekončí." P.S.: Perníček je tentokrát nejlepší a oslík hraje druhé housle. ()

Renie42

Vtipný speciální díl se Shrekem, kde si v opuštěném hradě lorda Farquada vyprávějí strašidelné historky. O Perníčkově přeslazené ženě, o vafli, která sežrala Oslíka, o Shrekovi, který se snažil vymítit ďábla z Pinochia. ()

jafuska

ačkoliv nejsem fanouškem shreka, přeci jen jsem od těchto postaviček odrostla, a je to spíše jen pro malé děti, přesto se mě tento velmi krátký příběh líbil, bylo milé si Shreka znovu připomenout ()

hepi_

Človeka teší, vidieť svoje obľúbené postavičky opäť, ale tieto halloweenske (a vianočné) špeciály sú skrátka prepadák. Miestami veľmi vtipné ale inak vata. A deťom by som to istotne nepúšťal_odvar 25 % ()

Brano

Trochu mi to pripomenulo Simpsonovský čarodejnický speciál. Niektoré odkazy na známe horory sa podarili, ale inak to bolo slabšie. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

ostravak30

Já už jsem Shrekových příběhů viděl poměrně dost a můžu tak srovnávat. Samotné příběhy z Halloweenu byly přeci jen hororovější a dětem ne moc vhodné. Na druhé straně by jim pomohla větší důmyslnost než jen klasická parodie na slavné filmy. Příběhy byly navíc krátké a příliš přímočaré, což jim spíše ubralo. Klasický humor tohoto typu filmu jsem sice nepostrádal, ale lámal se právě s tou hororovou částí, takže výsledek spíše připomínal pohádku Jak pejsek s kočičkou pekli dort... ()

lobo87

Halloweensky kraťas, ktorý určite nie je určený pre deti. Vtipné, primerane strašidelné a zaujímavé. Oplatí sa vidieť... 75% ()

kubilov

Kdyby tam bylo víc vtipů, dal bych rozhodně více, ale postavit byť jen krátký film na parodování slavných hororů přeci nejde, ne? ()