The Walking Dead Motion Comic

všechny plakáty
Krátkometrážní / Animovaný
USA, 2010, 8 min

Krátkometrážní film podle úspěšného komiksu The Walking Dead. Policista je při zadržování pachatele postřelen. Probouzí se až v nemocnici do krutého světa zombie. (Soundtrack)

Forsberg11

Pekná práca. Úvod pilotného dielu rovnomenného seriálu v digitálno-komixovej podobe. Je zaujímavé a inšpirujúce vidieť takéto snímky... 65 %!! ()

Sayko

Tak tohle nebylo vůbec špatné! Trochu pozměněný příběh, než je v TWD, zajímavá animace a.. počkat, vždyť je to vlastně komiksové TWD převedené do mini-filmu! Škoda jen, že jsme se nedočkali dalších dílů.. ()

blondboss

Ako predkrm do tejto legendárnej zombie série to úplne postačí a navyše vcelku zaujímavo zvolené komiksové animácie tomuto kraťasu dodávajú fajn look a atmosféru. Pre tých, čo sú smutní z toho, že to nepokračovalo ďalej, možno len pripomenúť, že hrané pokračovanie je asi viac záživnejšie. Ale ako hovorím, jeden z tých lepších animovaných kraťasov. 65 % ()

Majoslav11

Vcelku pekná upútavka na hraný seriál, ale inak nič vyslovene zaujímavé. Animácia pekná. Vhodný doplnok pre hardcore fanúšikov sveta The Walking Dead. ()