Der Lehrer - Season 4 (2016) (série)
Hrají
Hendrik Duryn
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Bez hranic (2013) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Ulrich Gebauer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Rainer Piwek
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Jessica Ginkel
Nejlepší seriály:
Die Eifelpraxis (2016) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Zejhun Demirov
Německo
Nejlepší seriály:
Skylines (2019) (seriál)
M - Vrah mezi námi (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Nadine Wrietz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Aram Arami
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Michael Glantschnig
Rakousko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Jascha Rust
Německo
Nejlepší seriály:
Pod jedním nebem (2017) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Matti Schmidt-Schaller
Německo
Nejlepší seriály:
Ponorka (2018) (seriál)
Vánoční tajemství (2019) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Horst Kotterba
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Sinje Irslinger
Německo
Nejlepší seriály:
Knallerfrauen (2011) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Sven Gielnik
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Antje Lewald
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Rouven David Israel
Německo
Nejlepší seriály:
Král Stonks (2022) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Divoká republika (2021) (seriál)
Pauline Angert
Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Amelie Plaas-Link
Západní Německo
Nejlepší seriály:
The Team (2015) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Anna Hornstein
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Lilli Hollunder
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
The Outpost (2018) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Christian Skibinski
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Milé dítě (2023) (seriál)
My jsme Vlna (2019) (seriál)