Sněhurka a lovec

• USA Snow White and the Huntsman (více)

Mocná čarodějnice Ravenna (Charlize Theron) se lstí vetřela do přízně krále prosperující a mocné říše, který z ní záhy udělá královnu a pak zemře. Ravenně ale podle proroctví kouzelného zrcadla stojí ve štěstí nevlastní dcera Sněhurka (Kristen Stewart) a posedlost vlastní krásou, kterou by si ráda uchovala navěky. Všechny problémy by vyřešila Sněhurčina smrt, jenže dívka právě uprchla z domácího vězení do Temného lesa, odkud se ještě nikdo živý nevrátil. Ale královna potřebuje mít jistotu, a tak si najme odvážného lovce (Chris Hemsworth), který dostane za úkol ji vystopovat a přivést zpátky. Jeho sebevražednou misi komplikují nejen podivuhodní obyvatelé, kteří les obývají, ale také to, že Sněhurka není jen tak obyčejná holka. Klidu na práci lovci nepřidává ani statečný princ (Sam Claflin), jenž pro ni má slabost už od dětství, a hlavně partička sedmi trpaslíků, kteří sice nejsou tak roztomilí jako Prófa a Stydlín, zato se umí náramně ohánět se sekyrou a vědí, že se Sněhurkou jim svitla naděje na záchranu temnotou zmítané říše. (oficiální text distributora)

Diskuze

alyne (hodnocení, recenze)

Fotky pěkný, královna je nejlepší :) Princ mi přijde trochu slizkej, takže taky fandim Hemsworthovi. A proti Kristen nic nemám, sedí mi tam. Navíc herečka je to dobrá, akorát ve Stmívání má holt blbou roli, no.

carly (hodnocení, recenze)

mne sa páčia obaja :) hlavne, nech tam nie je žiadny trojuholník, lebo to sa nahnevám

podľa toho, čo o tom filme viem, ma to brnenie neprekvapuje. tie fotky sú dosť dobré, aj keď najviac ma dostala Charlize.

Serpencis

Serpencis (hodnocení, recenze)

rockstorm: S tím Chrisem sem na tom úplně stejně. :-D A na Kristen jako Sněhurku jsem přinejmenším zvědavá... :)

rockstorm

rockstorm (hodnocení, recenze)

Jsu zvědavá co z toho udělají, ale už teď je mi jasný, že mé sympatie bude mít myslivec a ne princ, protože Chris se mi dostal pod kůži už v Thorovi :D Jinak si myslím, že Kristen jako sněhurka nemusí být špatná, uvidíme jak jí bude sedět akčnější stránka, učí se kvůli té roli jezdit na koni.

Serpencis

Serpencis (hodnocení, recenze)

Ištván87:  Tak Stmívání rozhodně není její jediná velká role... Mě příjde jako dobrá herečka.Jako malá se mi hodně líbila v Speak a z poslední doby v The Runaways i Welcome to the Rileys. Ve Stmívání je dost svázaná tím co musí hrát (leč já proti tomu nic nemám,mě se filmy i knihy líbí), ale chápu, že spoustě lidem tam vadí.

(hodnocení, recenze)

What? Sněhurka maká jako stráž v Gondoru, že má štít s bílým stromem?

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Hergot, ona fakt vypadá jako Johanka z Arku... Ale Hemsworth vypadá parádně... Ale pořád se nemůžu přenést přes to, že mě se Kristen nelíbí... Uvidíme jak to bude vypadat ve filmu... Každej si zaslouží druhou šanci a ona by po Stmívání určitě uvítala nějaký zlepšení reputace...

carly (hodnocení, recenze)

pri všetkej úcte ku Kirsten a Scarlett, mimo tých dôvodov, ktoré som už uviedla, mi na túto úlohu prídu trošku staré. Snow White má byť dievča, nie žena. Kris sa na tú úlohu skrátka hodí po všetkých stránkach

jediný dôvod, prečo by som v tej úlohe radšej videla Vigga alebo Hugha je, že vzhľadom na Chrisov vek môžu byť tvorcovia viac naklonení vytvoreniu nejakého toho vzťahového viacuholníka, čo sa dúfam nestane

HUMOOOO

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

virus10: ja si zase myslím pravý opak,nemám ju rád a nie je to len kvôli Twilightu.radšej by som bol za Dunst,či Johannson ale čo už.Tiež ma dosť štve že Huntsmana budee hrať Hemsworth,škoda že sa toho neujal Viggo,či Hugh Jackman ktorí boli do role zvažovaní,to by bola podívaná,takto som na to zvedavý len kôli Theron a vedľajším hercom+vážnejší príbeh

(hodnocení, recenze)

Jestli bude hrát tak jak v Twilight, tak teda tě bůh.

(hodnocení, recenze)

Jestli bude hrát tak jak v Twilight, tak teda tě bůh.

Barus281

Barus281 (hodnocení, recenze)

Kristen si jako Sněhurku neumím představit, ale o to víc jsem na ten film zvědavá :) Těším se

carly (hodnocení, recenze)

s Monicou súhlasím. aj Scarlett je pekná. Jennifer a Kirsten nie sú škaredé, skôr nevýrazne, IMHO. podľa mňa najkrajšia žena je Natalia Oreiro. a to z toho istého dôvodu, prečo je podľa mňa krásna aj kris, bez make-upu, s make-upom, dlhé vlasy, krátke vlasy, kučery, rovné vlasy, blond, bruneta, ryšavá, čiernovlasá, obe stále vyzerajú krásne.

som dosť zvedavá, ako tam budú všetci nastylovaní

HUMOOOO

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

alyne: súhlasím,podľa ,mňa sú najkrajšie herečky Dunst,Johanson,Belucci a Aniston,aj ked´ veľa ich je nádherných

alyne (hodnocení, recenze)

Tak já mám očividně ohledně ženské krásy trochu divné názory :) protože Kirsten Dunst mi příjde jako jedna z největších krásek. Třeba v Melancholii, kde konečně nehrála "roztomilou sladkou holčičku",  jsem z ní byla hotová..

carly (hodnocení, recenze)

Scarlett je krásna, ale príliš sexbomba a čierne vlasy by jej ublížili IMHO. Kristen Dunst je zlatá,ale klasicky krásna nikdy nebola a nebude. a z čiernymi vlasmi by vyzerala ako mŕtvola. Kris je ten typ ženy, ktorá zo svojej krásy dokáže vydolovať úplne hocičo, čo potrebuje. a podľa mňa je úplne ideálna na snehulienku, možno až na farbu očí. ale je bledá, čierne vlasy jej pristanú a hlavne, koľko ľudí, toľko chutí, hlavne že sa bude viac páčiť zrkadlu :)

alyne (hodnocení, recenze)

Ellesime: To je přesný, vždycky jsem hledala ten správný výraz :D

Připravte se na záplavu pohádek

Připravte se na záplavu pohádek

26.04.2016

Jason Bourne vs. Aragorn?

Jason Bourne vs. Aragorn?

20.06.2015

V Universalu letos slaví jako o život. Z Padesáti odstínů šedi, Rychle a zběsile 7 a Jurského světa se vyklubaly neskutečné hity a nadcházející animák s Mimoni dopadne stejně. Na příští rok pak… (více)

Star Wars hledají režiséra

Star Wars hledají režiséra

02.05.2015

Rozchody režiséra a studia nejsou zas tak neobvyklé. V nedávné době potkaly třeba Ant-Mana (Marvel a Edgar Wright) nebo spin-off Sněhurky a lovce (Universal a Frank Darabont), nejnověji pak ztratil… (více)

Lovec bez Darabonta

Lovec bez Darabonta

17.01.2015

A další krásný příběh s ponurým koncem. Prequel Sněhurky a lovce nazvaný The Huntsman měl režírovat věhlasný Frank Darabont (Vykoupení z věznice Shawshank, Zelená míle), pár týdnů před natáčením jej… (více)