Diskuze

Elyssea (hodnocení, recenze)

80 %... Až v únoru? To budu na to velké plátno čekat až neúnosně dlouho..

Tristana

Tristana (hodnocení, recenze)

sethomZní to jako Hans Zimmer. Už aby vypustili aspoň celý trailer.

sethom

sethom (hodnocení, recenze)

Neviete prosím čo je to za hudbu v tej ukážke? Kto ju má na svedomí.

KevSpa (hodnocení, recenze)

Tak právě byly uděleny ceny na festivalu v Benátkách. Shame získal jedinou cenu a to pro nejlepšího herce - Michael Fassbender! Juchuuuu! :-)

KevSpa (hodnocení, recenze)

Elyssea: Co jsem četla, tak ta scéna z ukázky je vytržená z kontextu, takže může působit trochu jinak, než jak nakonec působí ve filmu.

Elyssea (hodnocení, recenze)

dzej dzej: Moc se na to těším, ta scéna mě trochu zarazila tím, že Fassbender tam vypadal na potenciálního násilníka, takže se nedivím, že ta slečna byla taková vyplašená, ale zárověň z něj sálala taková vášeň a přitažlivost... (asi lepší popis než včera) Sice nejsem odpovídající věková kategorie, ale co :)

dzej dzej

dzej dzej (hodnocení, recenze)

Elyssea: podobnou atmosféru má i celý film - úspěšný muž s dobrou prací, bytem v centru N.Y., s dostatkem peněz na cokoliv a... s gigabity porna v počítači... vizuálně geniální a zároveň záměrně chladné a analytické... masterpiece o frustraci současné generace thirties

Elyssea (hodnocení, recenze)

Ta scéna byla hrozně psycho :D plná takové vášně, hrozby, člověk neví, co si má pod tím vším představit... :)

dzej dzej

dzej dzej (hodnocení, recenze)

film koupila do distribuce Asociace českých filmových klubů, premiéra pravděpodobně únor 2012 (britská premiéra leden 2012)

KevSpa (hodnocení, recenze)

Video z tiskovky na festivalu v Benátkách. V poslední třetině videa je první krátká ukázka z filmu! :-)

KevSpa (hodnocení, recenze)

alyne: Zrovna tahle písnička vyžaduje "tlačení na pilu". :-)

alyne

alyne (hodnocení, recenze)

KevSpa: No, tady teda dost tlačí na pilu, ale stejně ho žeru :)
Hild20: Ovšem tady je perfektní! :D

Hild (hodnocení, recenze)

KevSpa: Skvělé video, vůbec bych to do něho neřekla :-D Jediné video, kde jsem ho doteď viděla zpívat, bylo toto

KevSpa (hodnocení, recenze)

Hild20: Také naprosto souhlasím. Taktéž se mi přesně strefuje do vkusu. Já už ho v topce herců mám... několik let na vstup do té topky "čekal" a po X-Men se tam konečně dostal. A poté, co jsem dohnala pár restů z jeho filmografie, tak se prodral až na druhé místo. :)) I když u mě to hraničí až s obsesí. :-))) Já ho poprvé výrazněji zaznamenala v 300 a od té doby sledovala, jak se postupně vypracovává. :-) Navíc, když člověk sleduje i rozhovory s ním... uf... neskutečně inteligentní člověk se smyslem pro humor. Žádný nafoukanec, je naprosto přirozený, je vidět, že hraní si neskutečně užívá a navíc je výborný i v jiných oblastech, například ve zpěvu. :-)

Hild (hodnocení, recenze)

KevSpa: Naprosto souhlasím, navíc u mě má velké plus, protože se mi až neuvěřitelně trefuje do mého vkusu. X-Men, Jana Eyrová, teď jeden z mých nejočekávanějších filmů roku "A Dangerous Method" a Shame jsou filmy, které by taky mohly být moje krevní skupina. No myslím, že brzy budu přepisovat svou top 10 nej herců :-D

KevSpa (hodnocení, recenze)

Hild20: Ano, Fassy teď točí jeden film za druhým a ještě jich spoustu musí odmítat, protože se to prostě nedá stíhat. A hodně si cením toho, že i přesto, jakou rychlostí jeho hvězda stoupá (konečně! už si to po těch letech zasloužil), se stále vrací k nezávislým a netuctovým projektům.

Hild (hodnocení, recenze)

Z Michaela Fassbendera roste hvězda první velikosti. Připadá mi to, že je poslední dobou snad ve všech trochu významějších filmech. Na Shame se neuvěřitelně těším.

alyne

alyne (hodnocení, recenze)

Fassbender a Mulligan pod vedením McQueena? Tak to se těším :)

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz