Diskuze

charmed18 (hodnocení, recenze)

něco mi říká, že kdyby to byl film o sportu a někdo vyfotil na plakát například Fassyho nohu, tak tu bude ticho po pěšině :-)))

Elyssea (hodnocení, recenze)

Ten plakát je takový.... zajímavý :D A vy poznáte i Fassyho břicho? Třeba je to dublér :D

charmed18 (hodnocení, recenze)

KevSpa: já vím... ale mi to přijde, že přistihli Fassyho, ne postavu, no :D

KevSpa (hodnocení, recenze)

charmed18: No však o zahanbení ten film je, takže to ten plakát skvěle vystihuje.

Hild

Hild (hodnocení, recenze)

Taky se mi strašně ten nový plakát líbí, těším se na film fakt víc a víc.

charmed18 (hodnocení, recenze)

KevSpa: mi teda po pravdě taky moc ne.... přijde mi takový... jednak trošku podbízivý - pro nás a pro něj trošičku zahanbující.... jako by ho přistihli no

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

A ja slepec som až teraz zistil, že to nie Stud je originálny anglický názov... aspoň môžem prestať riešiť, ako si s tým distribútor poradí :-D

KevSpa (hodnocení, recenze)

Byly vyhlášeny nominace na British Independent Film Awards. Shame posbíral sedm nominací: nejlepší film, režie, scénář, herec (Michael Fassbender), herečka ve vedlejší roli (Carey Mulligan), a v technické kategorii má nominace za střih a kameru.

Brasi (hodnocení, recenze)

KevSpa: To jsem nevěděl - na úkazky se potom mrknu, ty asi budou o filmu vypovídat víc, teď letím vařit.

Brasi (hodnocení, recenze)

charmed18: No, ten závěr příspěvku KevSpa měl takovej podtón, ale to vem čert. A dál moc nevím, o čem píšeš - naboural jsem jen řadu příspěvků, která tu trailer chválila. Nic víc jsem tím "nabouráním" rozhodně nemyslel. :) A popravdě mi zrovna nabourávání stereotypů mužskýho (ale ani ženskýho) světa nepřijde moc iritující; spíš naopak, páč nejsem zrovna zvyklej "držet basu". Mně spíš trailery přijdou dost spoileroidní, proto je sám od sebe taky vyhledávám spíš sporadicky.

Vím, dokonce jsem tu vaši diskusi ze začátku se zájmem sledoval, jen ke konci pro mě byla ztracená, když jsem po ulítaným dni neměl sílu číst několik desítek nových příspěvků.

KevSpa (hodnocení, recenze)

Brasi: Ta použitá hudba je přímo hudba z filmu. Někde tu i najdeš pár ukázek, jež jsem nahazovala, které nejsou nijak sestříhané, z těch si třeba uděláš lepší obrázek.

Brasi (hodnocení, recenze)

KevSpa: Mám radost! :D Ale abych odpověděl na otázku a tvůj třetí post (který jsem už večer po náročným dnu přehlídl), tak podle popisu film tematicky vypadá zajímavě a trailerem se nenechám odradit. V kostce mi šlo o to, že v traileru jsou pro mě film. charaktery ještě jenom plochý figury, a když hraje v podkresu taková hudba a je to sestříhaný tímhle stylem, tak mě to zkrátka nemá moc šanci zasáhnout. btw Těšení se na nahýho Fassyho opravdu cele přenechám přítelkyni. :)

charmed18 (hodnocení, recenze)

Brasi: hele... jednak ti nikdo nepíše, že jsi ignorant, jednak jsem si nevšimla, že bys něco naboural... mně osobně trailery neberou vůbec, protože zkreslují celý film. A v tomto případě mě zajímá režisér plus herec v hlavní roli. A něco mi mi říká, že to spíš Steve McQuenn je schopnej vám chlapům něco nabourat, udělal to už v Hladu... který je sice pomalu politický dokument, ale tak zabrousil do vašeho privátního světa, že pokud to udělal se stejnou invencí i ve Studu, těším se o to víc. Ženský ega se totiž ve všech dílech dělí na atomy, ale běda, když někdo, notabene chlap, udělá to stejný v případě mužů.

Ale jinak, my se tu normálně milujem k sežrání, tak týden zpět jsem se já porafala s KevSpa atd. na Nebezpečné metodě. Ona někdy ostřejší výměna názorů neuškodí.

KevSpa (hodnocení, recenze)

Brasi: Tak jsem se na tvůj profil podívala, abys měl radost. Ale pořád nevím, jestli se teda těšíš na nahýho Fassyho nebo ne. :-)

Brasi (hodnocení, recenze)

KevSpa: Koukám, že podívat se zběžně na můj profil (minutová práce), je asi zase moc náročný na tebe...ale pak by asi tvůj příspěvek skončil v koši a neměla bys čím přispět do diskuse, no... ;) Že vám tu trochu nabourám všeobecný nadšení nad trailerem hned znamená, že jsem ignorant? Miluju vás lidi. :)

Elyssea (hodnocení, recenze)

charmed18: Jojo, to už jsem si našla, který je to díl. Už jsem ten film i viděla, ale nepamatuju si ho tam...

Elyssea (hodnocení, recenze)

:D Já už bych potřebovala nějakou emoční pecku, takže se na tohle těším :D Hlavně to bude můj druhý Fassyho film, z Hercula Poirota si ho nepamatuju. :(

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz