Tisíc a jedna noc

• Turecko 1001 Gece (více)
Telenovela / Drama / Romantický
Turecko, (2006–2009), 117 h 26 min (Minutáž: 68–104 min)

Režie:

Kudret Sabancı

Kamera:

Tolga Çetin

Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Tardu Flordun, Ceyda Düvenci, Metin Çekmez, Tomris Incer, Ergün Demir, Hazal Gürel, Sennur Kaya, Ahu Sungur (více)

Krásná Šeherezáda má těžce nemocného syna. Na jeho léčbu však nemá dostatek peněz. Majitel společnosti, v níž pracuje, je ochoten jí peníze půjčit. Ovšem jen pod podmínkou, že s ním stráví noc. Od té chvíle touží po její přítomnosti stále víc... (TV Prima)

Diskuze

The Viper (hodnocení, recenze)

hero_bk: Když můžou mít moderátora negra, tak proč né ve štábu turky ?

The Viper (hodnocení, recenze)

Nova asi projíždí stránky CSFD.cz a hledá v sekci Nejhorší seriály. Tam asi vybírá.

hero_bk

hero_bk (hodnocení, recenze)

Ta Nova mě zabíjí :-) Ve zprávách se nechali slyšet, že má ten seriál čím dál víc fanoušků a srocují se skupiny na FB, a když četli příspěvky z té skupiny tak četli úplně nadšeně i ty negativní :D :D :D Tak mě napadá, jestli na té Nově taky nejsou úplní Turci :-)

wesker

wesker (hodnocení, recenze)

Hlavne ze si to ted v Televiznich novinach vychvalili do nebe jakou to ma obrovskou sledovanost... kolem 1 300 000 pokud se nepletu. Nemohu uverit ani tomu ze je u nas tolik retardovanych lidi s nulovou hranici vkusu !!! To jsou snad cisla vycucana z prstu. Odporna reklama v prime time jeste k tomu v TN. BOJKOT NOVY !!!!

jak to moze niekto pozerat stacilo mi 5 minut a mala som dost

The Viper (hodnocení, recenze)

killduke: Ten pitomec se snaží na sebe jen upoutat pozornost. Jen si přečtěte co má v profilu. Má to tam jen na truc.

Mp3k bude zrejme labuznik kdyz si tennto skvost dal do topky :D

virus10

virus10 (hodnocení, recenze)

Moje bábi stává taky hodně brzo. Myslim, že starý lidi to tak většinou maj. U víc lidí jsem to slyšel.

st.verka (hodnocení, recenze)

The Viper: Tak to mají dobře rozdělené, tak to by to pro ně mohli dávat dvakrát... Blbý vtip, co?

The Viper (hodnocení, recenze)

st.verka: No moje babička kouká na TV celou noc a pak vstává až na oběd. A děda vstává ve 4h a čučí na TV. Tak nevim jak ostatní staříci.

st.verka (hodnocení, recenze)

The Viper: No já bych tedy vylezla z pelechu až se sluníčkem. Co taky za tmy při dnešní ceně elektřiny, no ne?

st.verka (hodnocení, recenze)

Dohny25: V pět ráno pro důchodce? Ti v tuhle dobu určitě ještě spí...

(hodnocení, recenze)

Nějak se mi neuložil příspěvek, tak znovu a jinak. Bohužel jsem dle Novy jejich cílová skupina, ale než tohle, tak raději PC, spát nebo Prima. Tento úděsný seriál se snad líbí jenom řediteli Novy, protože byl bezesporu velmi levný při nákupu. Nesnáším masírovací reklamní kampaň v jakékoliv podobě a  tahle stála opravdu za to. Protože ze zásady kouknu a pak hodnotím, vydržela jsem asi deset minut sledovat rozvleklé srceryvné scény, nekonečné panoramatické záběry a i když tento styl doprovodné hudby mi při normálním poslechu a při určitém rozpoložení nevadí, tady mi rval uši., Nevím zda mi zděším mrkala víčka, ale opět jsem viděla onu rozklepanou kameru, která se již objevila v jednom našem televizním seriálu a to byl úplný konec. Abych se trochu psychicky vzpamatovala, tak jsem si tak s humorem říkala, jak zrovna například slovenští diváci jásají nad tímto seriál, když zde je s prominutím v hlavním vysílacím čase propagována prostituce - neb co jiného je jít za peníze s někým se vyspat  ať s jakýmkoliv bohulibým záměrem.  Námět také není originální, vykrádá tak trochu prvky z filmů Neslušný návrh, Striptýz a jiných. A mimochodem - architektka je i v dnešním Turecku značně prestižní povolání, naznačuje to původ z vyšší vrstvy, takže schopná  a talentováná asi moc ne. Zřejmě jak na co.

jirka86.eu

jirka86.eu (hodnocení, recenze)

Až budete chytráci někdy nadávat na stupidní americké seriály, tak si vzpomeňte na české, slovenské a turecké skvosty a budete U.S. seriály milovat.  Z Hnovy se totiž stává druhá ZONE Romantica. Tato blbost nejen, že chodí každý den v prime time a reprízy na Nova Cinema, chce koupit licence na další telenovely. Takže tavarišči, nesledovat a Bojkot!!!

gonga

gonga (hodnocení, recenze)

merlinovic: ANO,tv zNova je v hajzlu už roky a až na příjemný Okresní přebor a jakžtakž snesitelný Dokonalý svět v poslední době nenabídla prakticky vůbec nic. A dobře jí tak. K tomuto seriálu, už jen ukázky z něj jsou mi tak odporné, že se dívat nedokážu ani kdybych nakrásně chtěl. Ale v zájmu objektivity tedy ani nebudu hodnotit. Ačkoliv, pokud by na čsfd tohle měl hodnotit jen ten, který to sleduje, tak pochybuju že by tu těch hodnocení bylo víc jak pět :-D.

merlinovic

merlinovic (hodnocení, recenze)

Dohny25: Jenom bych tě opravil, TV Nova nejde posledních pár let do háje, TV Nova je v prdeli už pěkně dlouho..... co se týká zpravodajství, filmů, big brotherů a podobných cypovin.....

NinadeL

NinadeL (hodnocení, recenze)

Čímž se dostáváme k otázce - důchodci se mají na TV dívat ráno a přes den, mladí mají net, tak co by se mělo dávat v TV v době, kdy se to hodí všem ostatním? ;)

Niktorius

Niktorius (hodnocení, recenze)

Já neříkám, že to není kravina (samozřejmě že je), ale to hrdinčino dilema má v zemi vzniku prostě větší váhu, než v Česku. Abych uvedl nějaký opačný případ, tak třeba nějaký pracháč ze Saúdské Arábie by mohl považovat za triviální problém kupříkladu rozhodování se hlavního hrdiny mezi dvěma ženami - protože on by prostě mohl mít obě.

(hodnocení, recenze)

Niktorius: No já ti nevim, příjde mě to jako celkem ubohej náměť na seriál. Nova jde už pár let do háje a tímhle to teda potvrdila. Stejně se na to budou dívat jenom důchodci, tak jim to mohli dát v 5 ráno. Pokud se to líbí mladejm, tak ti si to můžou stáhnout nebo nahrávat na video

Niktorius

Niktorius (hodnocení, recenze)

Dohny25: To jsou ty kulturní bariéry. Všichni nejsou ohledně prodejného sexu tak svobodomyslní jako Češi... Zvlášť ne Turci (i když tam narozdíl od nás mají státem regulovanou prostituci).

Ravi

Ravi (hodnocení, recenze)

Irene: Pokud předpokládáš, že tu lidi mají předsudky a seriál zavrhují, protože je z muslimského světa, tak máš vůči lidem tady také neopodstatněné předsudky a je mi z tebe taky smutno. Ale nic proti tobě, jestli se ti seriál líbí, tak proč ne? Mě ale vůbec a v ničem. Tohle "dílo" je pro mě tak mimo, že se na něj nebudu dívat ani jednu další vteřinu, a proto ho tady nebudu ani hodnotit.

hero_bk: :DD

(hodnocení, recenze)

Stačilo mi v sobotu ve Volejte Novu vidět ukázku a už z ní jsem poznal, že je to pi**vina. Pěknej bohatej chlap zahrání pěkný ženský syna, pokud se s ním vyspí a ona vyvádí jak malá. Panebože, pokud by to byl tlustej smraďoch tak to pochopim, ale takhle to je moc. Už z téhle scény jsem zjistil, že to bude totální blbost a celej seriál se bude motat kolem této zápletky.

Můj názor? Ne, díky

Fila1

Fila1 (hodnocení, recenze)

Sice jsem to neviděl a ani to neplánuju, ale myslim že to hodnocení je takový jenom protože že to jede na nově v hlavnim vysílacim čase. Tu sledovanost naprosto chápu..., co asi tak čekat od národa, který má Ordinaci v růžové zahradě v žebříčku nejsledovanějších pořadů v TV...

Paxxx.cz

Paxxx.cz (hodnocení, recenze)

Tento seriál bych používal jako mučící nástroj pro výslechy vězňů...