Hněv Titánů

• USA Wrath of the Titans (více)

Deset let po porážce obludného Krakena se Perseus pokouší uchýlit ke klidnému životu jako rybář a otec malého syna. Jenže mezi bohy, oslabenými nedostatkem lidské oddanosti a dlouho vězněnými Titány, pod vedením zuřivého Krona vypukne velká válka. Zeus, který byl zrazen Hadem, je zajat a unesen do podsvětí, a tak se Perseus musí ještě jednou stát hrdinou, aby nalezl Dia a zmařil snahu Titánů vládnout na Zemi. (Magic Box)

koldin

Jen těch pár hezkých efektů dělí tento film od odpadu. Herecké výkony otřesné, vyvrcholení hrozné... příběh jakž takž, ale na to, že je to akční, tak dost nuda. Celýou dobu jsem tak akorát přemýšlel, v jakém filmu jsem ještě viděl hrát Tobyho Kebbella (Agenor, syn Poseidona) - Čarodějův učeň :D ()

bloudilek

Opět pro mě přeplácána americká megalomanská blbost, ze které snad člověk nemůže mít vůbec nic, nevím nedokážu v tomhle filmu najít žádné klady pro toto hodnocení, snad jen Neeson a Fiennes a jejich konečná bitva proti titánům, ztvránění a námět naprostá slátanina na co se snad nedá ani dívat, přemýšlet nebo cokoliv.. jednou vidět a DOST. ()

Haty

Tak tohle pro mě bylo jedno velký zklamání. Jedině Ramírez je zde velkým a příjemným překvapením. Nicméně Worthington zase worthless, Neeson s Fiennesem standard, ale celkově to nehraje dohromady. Ale po remaku Souboje titánů asi žádný překvapení... 50% ()

Sansnom70

Když jsem viděl první část, tedy pokud by se to tak dalo nazvat a to Souboj Titánů, tak jsem tu napsal, že pomalu 30 let starý film byl o hodně lepší. Je to z důvodů, které tu vyvstali, že je možnost srovnávat dva filmy mezi sebou. Tady si autoři vymysleli příběh a všichni víme, že podle bájí to takhle nikdy nebylo a už nikdy ani nebude. Oproti Souboji Titánů se mi tento příběh docela zamlouval a o když jsem jej sledoval s postele, tak jsem u něj neusnul. Takže si myslím, že to zas tak špatné nebylo. Nebude to asi film, který bych si pouštěl každý měsíc, ale podívat se na děj dá. Pořád je lepší aby se děti dívali na takové filmy, než na ty, ve kterých jsou tisíce mrtvých po střelných zbraních. ()

Shaman1135

Keď dvaja ľudia robia to isté, nie je to vždy to isté. Porekadlo, ktoré perfektne sedí pre moderných "Titánov". Zatiaľ čo Louis Lererrier prvý film takmer utopil v pátose a vážnosť z neho až vytekala obrazovkou, jeho nástupca vzal danú látku z trocha iného konca. A je to sakra rozdiel a vítaný posun k lepšiemu. Konečne sa dostavil humor a pri projektoch takéhoto typu i tak potrebný nadhľad, k tomu sa pridal celkom slušný vizuál, niekedy i zaujímavá hra kamery a netreba opomenúť soundtrack. Film má dobré tempo, nesnaží sa obťažovať zbytočnosťami má ťah na bránu. Samozrejme, jednoduchý dej ostal a ani herecké obsadenie nestojí za veľa. Sam je herecké poleno (ale aspon si to užil), Rosamund sa do filmu absolútne nehodí a dvojka Liam/Ralph skrátka nemá čo hrať (ale Ralph Fiennes mal viac vlasov než naposledy, bod k dobru). Oproti prvému filmu rázne zlepšenie, ale stále ide len o šedý priemer. ()

pepinouno

To, že to nemá s řeckou mytologií nic společného je sice fakt, ale dalo se to čekat vzhledem třeba k traileru. Každopádně se opět jako v prvním díle sklouzlo k bezmyšlenkovému akčňáku, který si dává za cíl pouze prvoplánově působit na diváka. Podle mě jde o jeden z nejrozporuplnějších filmů vůbec. ()

ajaxx

Jen jediná věc: krom skvělého vizuálního zpracování je pro mě největší přidanou hodnotou to, že konečně vystihl někdo ve filmu titána tak, jak by měl správně vypadat (kraken z r. 1981 i 2010 není původní titán, je to bestie ze severské mytologie - pro neznalé), to jest obrovský, prastarý, prapůvodní živel žijící si vlastním životem. ()

Pintenta

Jedine Liam Neeson ma bavil, mám rada jeho silu herectva. No ani tá nepomohla tomuto snímku, ktorý nudil a len z milosti polobohov som dala dve *.. inak škoda slov.. škoda času.. škoda. ()

RanMori

1 hvězdička pouze za labyrint a řekněme nějaké ty efekty. Postavy, dialogy, jejich motivace a vůbec všechno ostatní způsobují divákovi až fyzicky bolestivou nudu. ()

Camel91

Důstojné pokračování, obsazení stále skvělé. Efekty samozřejmě na dobu vzniku super. Příběh mě bavil a ne o moc méně než předchůdce. Navíc v dobách kdy uvedli tyto filmy jsem žral God of War, tak mě tahle fantasy tématika bavila. Film to je více méně průměrný proto 3*, jednou za rok to vidět v TV neuškodí. ()

Bogrant

O niečo sympatickejšie ako jednotka, no stále rovnaká filmová hrôza, s pár dobrými monštrami. Polovicu rozpočtu zhltli triky, tu druhú zrejme herecké výplaty a na poriadne príbeh a akú takú logickosť veľa nezostalo... ()

soukyd33

Velmi zajímavé pokračování filmu Souboj Titánů (remake). Divák se prakticky nenudí, a občas i pobaví. Perseus a Andromeda tu docela válí. Akční scény. Příběh dobrý. Herecké obsazení dobré až výborné. Herecké výkony dobré. Prostorový zvuk výborný. Poznámka: Konec je zajímavý. Jak by to mohlo pokračovat. Poznámka: Titán Kronos zde není téměř vidět. Hvězdiček 3 ()

ouf

Narozdíl od jedničky více všeho jen né kýče. Nesáhodlouhé dialogy přidávaly na uvěřitelnosti a padlo i pár vtipných prohlášení z úst polobohů. Docíleno bylo i uvěření ubývání a znovuzískání vnitřní síly. V momentě kdy to pozačínalo zavánět nudou tak sklapla past , mimochodem moc krásná past a vyřítil se kiklop , mimochodem moc věrohodnej kiklop s dobrou hudbou v zádech . Co potěšilo a co jsem nečekal byl nenapínanej konec u kterýho stejně předem víte co potřebujete. 3D fungovalo dobře a skoro nenudilo narozdíl od Transformersííkinder čokoládka pre kinder hovínka co se vydají na bezduchou stezku z cukrárny pouze za těchto malebných teda preminou ,,adrenalinových" okolností jako například nový Transfor-mersííí 3 . ()

Worthington se vrací ke sci-fi

Worthington se vrací ke sci-fi

29.08.2015

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Michael Bay znásilňuje Nindža želvy

Michael Bay znásilňuje Nindža želvy

23.03.2012

Alespoň jsou o tom přesvědčení fanoušci legendárního zeleného kvarteta. Ale po pořádku: Michael Bay bude prostřednictvím své společnosti Platinum Dunes produkovat nový hraný film Teenage Mutant Ninja… (více)