dejavu26

Kouzlo tohoto filmu mi zůstalo bohužel skryto. Jen nuda, vyplněná z velké části žvaněním o americké národní indukované psychóze - baseballu a do toho se snaží pár špatně psychologicky koncipovaných postav dojmout pomocí klišé bez fantazie. ()

RoyBatty444

Do filmu som sa dostal až po nejakej dobe sledovania nakoľko to na začiatku pôsobilo ako dokument o mentálne postihnutých. Komédia je to iba okrajovo a skôr sa človek musí pripraviť na kričanie, roztržky, terapiu, a football. Predlohu som nečítal a asi ani nebudem film mi v tomto ohľade stačil. ()

kacudzde

Tak 3/4 filmu vypadala jako netradiční romantická komedie se zajímavě napsanými postavami. Ústřední herecké trio Cooper, Lawrence, De Niro výborní. Bohužel mě dost otrávila ta americká kýčovitá taneční scéna. ()

ragtime

Po dopozeraní som cítil číru radosť z dobrého filmu. O deji som vedel tak akurát a o to príjemnejšie bolo pre mňa finále. Ústredná štvorica je naozaj castingový sen. Pre Jennifer Lawrence mám slabosť a z jej posledných filmov, sa mi začínal pozdávať jej herecký výraz už trochu opakujúci sa, ale tu nám naozaj vytrela zrak. Nie len, že vyzerá v celom filme čarovne, ale je uveriteľná a "obyčajná" v každej scéne a s úctou voči pánovi de Nirovi a Bradleymu Cooperovi si film kradne pre seba. ()

shinlove

Pořád váhám mezi 3 a 4... Proti Jennifer nic nemám, ale nechápu, jak mohla za (dle mého) běžný výkon velkých hereček (Streep, Watts, Kidman, ...) dostat Oscara. To spíš hovoří o tom, že ostatní herečky byly ten rok slabé. Nicméně líbil se mi její výkon, aby to neznělo špatně, stejně jako Coopera. Námět byl taky pěkný, není moc co vytknout. Proto dávám 4*, ale je možné, že po dalším shlédnutím názor změním. ()

klaranapoli

Teda na to jakej to mělo ohlas jsem to teda čekala lepší. Bradley mě teda ale fakt bavil, ty jeho oči jsou skvostný. Knihu jsem nečetla, ale v tomhle filmu mě nebavili nějací orli a jak na sebe furt křičeli, že jim nebyli rozumět ani slova, to jsem to občas musela i ztlumit, jinak se mi to docela dost zdálo o ničem. ()

Memfiska

Romantika by tu byla, ale z toho ostatního jsem na rozpacích. Nějak mě tento film neoslovil a asi se na něj už nikdy znovu nepodívám. ()

montel

Patricka (Bradley Cooper) právě pustili z blázince a jediné na co myslí, je jeho žena Nikki (Brea Bee), ke které má ale soudně zakázano přiblížit. Chce ji ale dokázat, že jeho porucha, kdy bývá nesmírně agresivní už odezněla, ale neví jak to má své vyvolené sdělit. Co čert nechtěl do cesty mu postaví dalšího blázna, energickou nymfomanku Tiffany (Jennifer Lawrence), které umřel nedávno manžel a která hledá spřízněnou duši. A protože se Tiffany zná s Nikky uzavřou spolu dohodu. Tiffany předá Nikky dopis od Patricka pod podmínkou, že se Patrick bude učit s Tiffany tancovat a společně se pár dní po vánocích zúčastní taneční soutěže...Užvaněná, uvřískána trochu romantika. Asi tak bych zhrnul tento dost přeceňovaný biják s hodně nesympatickou ústřední dvojicí. Coopera pustí z blázince, jde bydlet zpět k rodičům, které neustále budí ze spaní kvůli svým záchvatům zuřivosti a své ženě, kterou nemůže vídat. Seznámí se proto s dalším ztřeštěným magorem od vedle slečnou Lawrence a půl filmu společně běhají, hádají se, fackují, tancují, fandí fotbalu atd, až se do sebe samozřejmě zamilují. Přiznávám, že konec mě bavil, proto jsem jednu hvězdu přidal. P.S.Toto není Spoiler, ale americké klišé. 50% ()

bergeron

s hrdosťou prehlasujem za jeden z najlepších filmov roka 2013. Neskutočne veľa hercov po kope, neskutočne veľa vtipných bizarných situácii, neskutočne dobrá muzika vid Danny Elfman, krátka story ako byť šikovný aj v zlých časoch, ako prekonať krizu, Ako nájsť v krize aktivitu ktorá nám zabije čas. Behanie v igelite :) Tancovanie len pre výhru stávky :) DE NIRO pán herec, ten jeho úsmev, hlas, a akcent..skvelé do tohto fiilmu, Všeobecne som najprv čakal nejakú sraáboru, ale po zhliadnutí som dýchal zhlboka, po 2x to isté. Ten film mi robí radosť, Ten film je moj liek na depresiu. Tá riťka u Jenifer je proste k sežrání. 5 hviezdičiek aj keby umieram a už nepočujem, aj ako hluchému, nemému by mi došlo že ten film je sakra dobrý. ()

fabregas1

Tady jiskra nepřeskočila, vůbec mě to nebavilo, takže komedie tohle určitě není. Za to jako drama a romantika můžu nějakou tu hvězdu dát. Davidu Russellovi se podařilo natočit zajímavou romantiku o dvou pošucích, kteří to nemají lehké a nějak se snaží najít k sobě cestičku, která je trnitá a celá trpkých překážek. Na konec se dočkáme romantického finále, takže si nachystejte kapesníky. ()

KREI

To je ta z Hunger Games! Ty jo... ona umí hrát! A dokonce dokonce dost slušně! (Až u tohohle filmu jsem to zjistil...) Asi takový můj hlavní dojem z filmu a navíc po dlouhé době romantika která nebyla klišé a zaujala, takže u mě 4 hvězdičky zcela oprávněné. ()

jigsaw44

Až na tie nelogické súvislosti medzi ich vztahom, teda časom, ktorý spolu trávili a výsledkymi fotbalového týmu, to nebolo až tak špatné, skor klasické. A presne táto súvislost zosunula tento film na úroven mesmyselnú. A že to mala byt najoriginálnejšia romantická komedia, tak s tým nesúhlasím. Originálne to bolo len tým, že podobné charaktery postáv sa nestretli ešte v žiadnom filme, avšak originálne ešte neznamená, že to bolo dobré, romatické trochu a komediálne vobec. ()

dennuska

Nemůžu si pomoct a musím se nad tím pozastavit: Tohle, že bylo nominováno na osm oscarů?! Pořád dumám, kde mi unikl ten hlubší význam, nenucená originalita a realistická romance. Terapie láskou je průměrná romantická komedie, která si dělá ambice být něčím vyšším, intelektuálnějším, ale jediné, co proto udělala, bylo, že z hlavních postav udělala dva citově deprivované psychopaty. Pro mě tím paradoxně ztratila pozitivní náboj, na který jsme u tohoto žánru zvyklí. Každopádně od základního schématu - první pohled, překážky, happyend - neuhnula ani o milimetr. 2,5 * za závěrečný tanec. ()

Yenda.F

Úžasná Jennifer Lawrence táhne tento film vzhůru a naproti ní stojí na můj vkus někdy až trochu moc ukňouraný Bradley Cooper. Příběh dvou "bláznů", kteří se dají dohromady. ()

Snakefinger

Tak pro oslavných ódách jsem neodolal a před spaním jsem okusil. Typická rádobyvtipná slátanina kde lítají blázni sem a tam, na hlavu padlí, po různých terapiích, elektrošocích a nakonec to vyústí v tradiční hollywood závěr. Jaký není ani tak těžké si domyslet. Trága. Ani ne tak film jako některé adorující komentáře na tento zbytečný film. ()

Největší filmový festival v Brně se blíží

Největší filmový festival v Brně se blíží