Ivuska71

Chtěla bych nějak fakt výstižně vysvětlit, proč je ten film tak dobrý. Sama to moc nechápu, ale má v sobě něco, co bere za srdce a neuvěřitelně dojímá. Oba hlavní hrdinové jsou tak šáhlí, že jsem si říkala, že je to možná tím. Ale není. Prostě je to milé, přináší to úsměv do tváře a mír do duše. A to je moc dobře. ()

IlMagnifico

Po nabušeném závěru nemůžu hodnotit jinak než 100 %. Emotivní, skvěle natočené, skvěle zahrané. David O. Russell zkrátka umí. ()

BetyFr79

Já jsem si myslela, že to bude šílená cukrblikovská kravina, u který si pobrečím a ono ne! Vyklubal se z toho příjemnej film na páteční podvečer :-) Chvílema jsem si mezi rodinou Solatano připadala jako doma, obzvláště v těch ječicích okamžicích :-) Jennifer tyhle bláznivý "mrchy" umí a Bradley je k sežrání kdykoli a kdekoli to je snad jasný ;-) ()

Minči

Jennifer získala oscara zaslúžene. To čo predviedla...niečo úžasné. Úplne bolo cítiť chémiu medzi nimi dvoma. Tento film som si fakt užil s úsmevom na tvári. Jednoznačne sa zaraďuje medzi TOP romantické komédie. ()

ssarka

takže to jako vážně??to jako vážně je člověk blázen,když přizabije milence ženy,kterej řekne,že by měl odejít,když je přistihne při nevěře??udělala bych to samý a zkopala bych oba do kuličky..to jako vážně jí umře manžel,tak ze žalu ojede 12 chlapů,tak je divná??to by měli scénaristé někdy přijít ne český diskotéky....to jako vážně ty dialogy??uplně nesmyslný dialogy,který by člověk v životě nevypustil z úst,věty tvoří jako by stříleli z kulometu nikam..hrůza a děs..Jennifer nemám ráda už od těch trapných her,je to rychlokvaška a je mi sympatická jako skelná vata mezi prstama...tohle je zase tak hluboky,že dno nikdy nenajdu.. ()

medveed

Realisticky vyprávěný příběh o zklamání, tápání a znovu-nalezení štěstí. Film postupně graduje a vtahuje diváka do děje. Herecké výkony jsou pak výborné (Oscar - Jennifer Lawrence). 85% ()

stepma

Okouzlil mě perfektně střižený kabátek Jennifer Lawrence a zjev Bradleyho Limitless Coopera a....prosím vás, co je tam dál? Kde je těch 74%? Necítila jsem emoce, snad jen zoufalou touhu spát. ()

rakosabasta

Rozhodně fajn film o "překonávání se" v zajímavé slupce romantické komedie, která je spíš než romantická - psychologická. ()

Caskett

Tak trochu jiná romance. Pat se vrací z léčebny do domu rodičů a snaží se srovnat s tím, že ho opustila žena a čeká, že když udělá (po svém) všechno správně, manželka se vrátí, všechno se spraví a budou žít šťastně až do smrti. No jo, ale jak dát ženě vědět, když máte zákaz se přiblížit :). A tady se na scénu dostává Tiffany s nabídkou, že doručí manželce dopis s vysvětlením... ale něco za něco, Pat musí tančit jak ona píská :). Ty tři hvězdičky dávám jenom kvůli Jennifer Lawrence (jinak bych dala 4). Viděla jsem ji už v pár filmech a mám z ní ten dojem, že to prostě ani nehraje. Ten oscar mi přijde neadekvátní... Ale Bradleymu to asi neva, když už s ní jde do čtvrtého filmu... ()

Juratt

Opravdu parádní romantická komedie a už jen u tohoto mix-žánru je to co říci. Všechny hlavní postavy jsou ,,pošahaný", že jsou zralí na léčení všichni. Výborná supercoura J.Lawrence, která si Oscara opravdu zasloužila, Robert De Niro jako obsedantně-kompulzivní otec taky skvělý. ()

90125

Začína to ako celkom zaujmavý film o ľudoch s psychickými problémami, s ľahkým komediálnym rozmerom a končí to ako tuctová, tažkopriemerná romantická komédia, s nevydarenou gradáciou a hlúpučkou zápletkou. Prvá polovica má zopár celkom vtipných dialogov a scén, dokonca momenty, kedy sa zdá, že príbeh pôjde do akejsi psychologickej hĺbky. Druhá je ovšem úplne bez nápadu a je len lacným komerčným Hollywoodom s dosť trapným pokusom o screwball komédiu. Keď si ten príbeh vybavím spätne, najneskôr od polovice bolo všetko viac ako jasné, čo je vec, ktorá ma vždy neskonale sere. Jakžtakž to celé zachraňujú solidní herci, hoci sa mi zdá, že Robert DeNiro hrá už aspoň 15 rokov tú istú postavu. Myslím, že bez Coopera, Lawrence a DeNira by si tento filmík nikto ani nevšimol. Ďalej snívam o dobrom hollywoodskom filme. 52 % ()

WilWallace

zajímavý nápad, natočit film plný šílených lidí a ono to funguje P.S. Trochu mi dojem z tohoto filmu zkazil příšerný český dabing - v originále by to mohlo být ještě o něco lepší. ()

mansonn

mam rad tento film - herci to velmi dobre zvladli ...Goticka Jennifer a skrachovanec Bradley, Tatko De Niro ..... vydareny casting, oplati sa pozriet ()

KraLuban

Tohle mě fakt bavilo - příběh ze světa, kde je každý více či méně cáklý (obvykle spíš více). Skvělý Cooper a úžasná Lawrence v roli titulní dvojice krásně fungují, příběh je svěží, zábavný. Plus, má to překvapivě pozitivní závěr. 80%. ()

SinisterBlac

Skvelý scenár i herecké obsadenie. Osobne mám veľmi rád filmy s Cooperom a považujem ho za jedného z najlepších hercov súčasnosti o čom svedčí aj úspešnosť jeho filmov. Jenifer Lawrence táto rola dokonale sadla a určite si pozriem viac jej filmov. ()

Pythonator

Jennifer Lawrence je kouzelná (vážně je to ta samá, co střílela děcka z luku???), Robert De Niro je dokonalý (mistrův standard) a Bradley Cooper je prostě správně vyšinutý sympaťák. Vyšinuté jsou však v tomto filmu všechny postavy, takže docela blázinec. Prostě taková originální romantická pohádka ukazující, že každý Amík je případ pro psychiatra. Dialogy jsou tu vypilované a já se celou dobu bavil. Tedy až na ten nudný tanec na konci. Tuto nechutnou disciplínu jsem ovšem přežil díky svůdným pohybům a lákavému tělu Jennifer Lawrence, takže ani ten pitomý tanec nebyl zase tak úplně na prd. ()

Největší filmový festival v Brně se blíží

Největší filmový festival v Brně se blíží