Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Dobrodružný
  • Animovaný

Recenze (2 482)

plakát

Čelisti (1975) 

Nedokážu mít rád film, který zapříčinil tolik nenávisti lidí k žralokům a způsobil jejich bezhlavé vybíjení. A i kdybych se od toho oprostil, pořád tu máme sice zručně natočený film, ale s poněkud nudnějším tempem, spoustou žvanění a minimem opravdové blockbusterové akce.

plakát

Nico - víc než zákon (1988) 

Slabší rozjezd akční superhvězdy, která po své slavné devadesátkové éře upadla do obezity a nevkusu v céčkových sračkách. Nico je v porovnání s následujícími trháky jeho mládí opravdu o dost horší film, ale když je tam ten Seagal tak neskutečně sympatický... nostalgie - takové hrdiny už dneska Hollywood nemá. My měli v dětství Arnolda, Stalloneho, Van Damma a Seagala? Koho mají dnešní smradi???

plakát

Matky (2021) 

Sympatické herečky to nezachrání. Působí to prostě moc česky. Matka youtuberka je ukázková blbka definující debilitu doby.

plakát

Jak přežít svého muže (2023) 

Jana Bernášková pořád kočka, ale pokud je i ve skutečném životě blbka, která drží neustále v ruce sklenici vína, tak chudák manžel. Tohle bylo i na blbou českou romanci docela blbé a dost ženské, což je vlastně asi synonymum. Jinak to ale byla milá ústřední dvojice, které to divák přeje.

plakát

Kosmonaut z Čech (2024) 

Z milosti hvězdička pro Sandlera a pro pavoučka. Jinak je to pro mě čistý odpad. Nejnudnější ze všech vesmírných artových kravin. Nevím, na co si to hraje, ale dobrý film to není. A když to někdo srovnáná s tak skvělým dílem, jakým je Interstellar, tak se musím smát jako u těch starých dobrých komedií se Sandlerem. Vůbec nechápu, o čem jsou ty komentáře, co to chválí. Asi jsem usínal u zcela jiného velkofilmu. A už vůbec nechápu, jak se může vyplatit Netflixu udělat touto sračkou ze Sandlera nejlépe placeného herce roku. Výhodou filmu je, že dostal českou vlajku a česká jména postav do Hollywoodu, bohužel horší je to s názvem, kdy nás ty americké svině prostě z názvu vymazali a udělali z toho jen tuctového Spacemana.

plakát

Než si pro nás přijde (2007) 

Dojemná dědkovina. Stojí to hlavně na dvojce zkušených herců a Nicholson prostě válí jako vždycky.

plakát

Mladá dáma (2024) 

Divný film, který neví, co má být. Je to trochu pohádka, trochu blbý horor, trochu survivor blbost a trochu amatérská béčková kokotina. Především je to ale feministická netflixovská multikulti sračka. Škoda, že tvůrci tak trochu zapomněli na nějaký ten děj. Navíc to má tak pomalý rozjezd, že než se to rozjede, tak už to pomalu končí, a celé to drží nad vodou jen milá tvář toho Milého Hnědého Bobku. Velké zklamání pro fantasy fanouška. Hvězdička navíc za alespoň perfektní fantasy prostředí, kostýmy a draka, sic je ten drak poněkud psodrakem.

plakát

Ateliér smrti (2023) 

Lepší, než jak tvrdí mýty. Je to pěkná satira na celý ten trapný svět kolem umění. Kdo rozhoduje o tom, co je umění a kdo určuje cenu? Blbci.

plakát

Dobré ráno, Brno! (2023) (seriál) 

Prušinovský bez Kolečka na jedničku. Hned jde vidět, že když člověka vrzající kolečko nebrzdí, tak trakař jede o sto šest. Ten seriál je úplně jiná liga. Zcela se vymiká běžné české produkci. Z ČT si to dělá strašnou prdel a zároveň to je jakási pocta ČT, takže je to až moc korektní, navzdory vší té nekorektnosti. Geniálně vyvážené. Opravdu velmi mile zahrané a napsané. S chutí a srdcem, to jde vidět i na hercích. Ty postavy si zamilujete. Ani jeden standardně blbý Pražák. Je to prdel a především je to neskutečná pocta Brnu.

plakát

Miluji tě modře (2017) 

Denisa Nesvačilová. Jediný důvod, proč se na tu českou kravinu dívat. Snaha o romantickou komedii skončila u standardního českého looku televizní produkce na úrovni skoro těch nejdementnějších telenovel. Jen místy to připomíná film.