Godzilla

• USA Godzilla (více)
USA / Japonsko, 2014, 123 min

Nejznámější impozantní monstrum na světě se ve filmu postaví proti zlým nestvůrám ohrožujícím samou existenci lidstva, kterým vdechla život vědecká arogance lidí. (Warner Bros. CZ)

Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

kabeck (hodnocení, recenze)

st.ranger: To je dosti možný, příroda a genetika nemá meze (mohla to byt bilogická zbran)Ale myslím že i ti nejlepší mají své meze.

st.ranger (hodnocení, recenze)

kabeck: Občas se u filmů detaily nezaobírám, pokud mě ty detaily svou hloupostí nemlátí do hlavy, viz Prometheus. Ostatně to monstrum může mít všelijak modifikovaný metabolismus, zesílené tkáně nebo třeba i ochraný krunýř. A tohle jsem našel na wiki: Has extremely thick skin, which is heat-resistant and enables it to thrive in extremely high pressure environments, as well as cope under heavy fire from human weaponry, great physical strength.

kabeck (hodnocení, recenze)

st.ranger: Jaký máte názor na cloverfielda???? Myslím že ve filmu bylo dost nepřesnotí a také sem nepochopil jak mohl živý tvor přežít to bombardování na konci.

st.ranger (hodnocení, recenze)

kabeck: Souhlasím, vypadala uvěřitelně. I když to zakopávání je pro mě doposud neodpustitelné.

kabeck (hodnocení, recenze)

st.ranger: Máš pravdu, je to asi fanouškovský trailer. Ale myslím že ta Emmerichova Godzilla vypadala líp než ta japonská.

st.ranger (hodnocení, recenze)

Pod: Připouštím, že jistý pocit to video má, ale sestřihnout záběry ze starých filmů a jeden novější mi nepřijde vhodné. Uvidíme, co tohle mělo znamenat, dnes už může být fake cokoliv, viz fake teaser na TDKR z kina, to předčilo očekávání.

Pod

Pod (hodnocení, recenze)

st.ranger: Ty Starý Godzilly vypadají jak plyšové hračky

st.ranger (hodnocení, recenze)

PRobin: Nemohu si pomoct, ale pro mě jasný fake. Pochybuji, že by hned ukázali monstrum a ještě s takovým zastaralým designem.

Celman

Celman (hodnocení, recenze)

Dokonce je i nějaké video co bylo promítáno v San diegu na comicu nemáte někdo odkaz ?

tom88 (hodnocení, recenze)

Furion: Nie som si istý, ale nepísali pred par tyzdnami niečo o tom že by mal mať na to reziser do 40 milionov dolarov ?

nagasadow8

nagasadow8 (hodnocení, recenze)

No potěš. Byl bych rád, kdyby bylo tohle blíž tomu původnímu japonskému filmu Gojira, ale toho se nejspíš nedočkám.

Allien.9

Allien.9 (hodnocení, recenze)

Klidně mě rozcupujte, ale Emmerich ji pojal naprosto parádně  - velkolepě co se akčních scén týče & nablble co se příběhu týče (parádní popcornová kombinace), takže z případného remaku NEjsem nadšená ani trochu. Souboj titánů, Conan,  Spider-man, Total Recall, Soudce Dredd... STOP remakům!!!;-)

kapsomut

kapsomut (hodnocení, recenze)

Bůh ví, co bude v roce 2014 :) ale asi to bude vypadat hodně solidně :)

st.ranger (hodnocení, recenze)

sNeDy: Souhlasím, ale to byla trochu jiná liga. Navíc monstrum bylo druhořadé. Ale možná bych si to i takto představit dokázal.

sNeDy

sNeDy (hodnocení, recenze)

st.ranger: Cloverfieldu se to dle mého velmi dobře podařilo.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

st.ranger (hodnocení, recenze)

Emmerich se zdál jako skvělá volba a nakonec bylo z celé Godzilly použitelných sotva 10 minut jejího řádění. Krtkování pod New Yorkem a potomci byli tím, co film nejvíce zabilo. Bohužel se mi nezdá, že by se dalo v dnešní době natočit film, jehož hlavním představitelem je gigantické monstrum. Asi se znova kouknu na Final wars, to si alespoň nehraje na seriózní film. Tuším, že tohle bude průser.

tom88 (hodnocení, recenze)

Mne Emmerich nevadí, ale vadilo mi príliš komerčné spracovanie Godzilly. Inak si myslím, že bola dost velkolepa. Stve ma ze nová Godzilla má prilis maly rozpocet na to aby sme si ju na platne dost uzili.

Montezuma3

Montezuma3 (hodnocení, recenze)

Právě že Monsters byl velmi povedený. Mě se líbil a určitě nejsem sám. Troufám si říct, že tahle Godzilla bude lepší než ta Emmerichova

luky31

luky31 (hodnocení, recenze)

no som zvedavy emmerichovat godzila nebola vobec zla ale teraz sa bojim lebo Monsters bola pekna nuda

tom88 (hodnocení, recenze)

Ak Godzilla bude príjemným prekvapením a zarobí poriadne peniaze, možno že sa tvorcovia pokusia vskriesit aj iné monštrá.

Gareth Edwards a nový Jurský svět?

Gareth Edwards a nový Jurský svět?

21.02.2024

Kolem dinosauří série začíná opět být čím dál víc rušno. Není tomu ani tolik dnů od chvíle, co jste se zde mohli dočíst, že ohledně natočení nového dílu Jurského světa z pera scenáristy prvních dvou… (více)

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zamíří Godzilla vs. Kong na stream?

Zamíří Godzilla vs. Kong na stream?

27.11.2020

Godzilla vs. Kong se nejspíš posune

Godzilla vs. Kong se nejspíš posune

26.05.2020

Nadcházející snímek Godzilla vs. Kong režiséra Adama Wingarda, jenž má zakončit čtyřdílnou filmovou sérii odstartovanou filmem Godzilla z roku 2014, měl původně dorazit už tento měsíc. Později byl… (více)