Studentka Pai se právě nastěhovala do nového pokoje na koleji a očekává svoji novou spolubydlící. Když ji však poprvé uvidí, splete si ji s chlapcem. Kim totiž nosí chlapecké oblečení, má krátký účes a vůbec nevypadá jako běžná dívka. Když ji ale pod nohama proběhne šváb, před kterým začne s jekotem utíkat, pochopí Pai že Kim je tomboy. To je však přesně typ člověka, kterého Pai nesnáší a když je její žádost o přestěhování zamítnuta, rozdělí pokoj na dvě poloviny hranicí, kterou Kim nesmí překročit. Brzy však poznává, že Kim není až tak špatná, jak si myslela, a začína se podvolovat tomu, že by se s ní spřátelila. (Raztubyl)

ikilledjenny

Takový malý velký příjemný romantický film. Hezká podkreslující hudba a vtipné scény. Jenom thajština je strašně nelibozvučná dle mého, trochu mi kazila dojem z filmu. ()

Qaylie

Viděla jsem spoustu Thaiských filmů v podobném stylu. Tenhle film, ale je něco jiného. Zábava, láska a trocha smutku. Tento snímek vás naplní skvělým pocitem. Někde ovšem nechybí i hloupoučká scéna, která tam i docela pasuje. Velmi dobře vymyšleno, rozhodně stojí za shlédnutí. ()

fun145

tak takýto film som už dávno nevidel (snáď poslednykrát "my sassy gilr") - film plný emócií prináša zaujímavý príbeh, a aj keď sa mnohým možno bude zdať že takýchto "milostných trojuholníkov" videli už neskonale veľa, mne tento "milostný štvorec/štvoruholník/kosoštvorec/lichobežník" príšiel veľmi zaujímavý a velmi dobre padol (slzičiek bolo nemálo od cca polovice filmu) určite stojí za pozretie, thajčina mi vobec nevadila. ()

sara93

Obyčejný romantický film , kde musí láska překonat problémy s rozdílem , že jsou zde dvě holky místo jednoho kluka a jedné holky . ()