7 gwanggu

V Sektoru 7, v podmořském ropném nalezišti, které se nachází jižně od ostrova Jeju, pracuje Hae-jun jako správce technického vybavení ropné lodi jménem Eclipse. Kapitán Eclipse Jeong-man je bývalý kolega Hae-junina otce. Jeho prací je mimo jiné i výcvik nováčků. Po 3 týdnech příprav vezme Hae-jun nového pracovníka pod vodu. Nováčkovi však selže výstroj a utopí se. Krátce poté začnou jeden po druhém umírat další členové posádky a jejich těla jsou nepochopitelně zohavena. Několik málo přeživších zjistí, že vraždy nejsou dílem člověka. Jakési záhadné stvoření infiltrovalo loď skrz vrtné trubky a začalo lovit posádku. Pro Hae-jun a její kolegy boj o život právě začíná. (balone)

Shanen29

Velmi špatně natočený rádoby monster horror, vizuálně jsou některé scény opravdu nepovedené,chvílemi triky působí jak v devadesátých letech ,kdy u nás začínaly video hry.Ten film prostě svou blbostí naštve. ()

petrik11

Žiadna veľká sláva, ale pozerateľné. Aj by som čosi pridal. Videl som totiž v poslednej dobe väčšie shity (zväčša americké). Od vyššieho hodnotenia ma odradila príliš dlhá stopár a sem tam niektoré nezmysly. ()

djbarrel

Dvě hvězdy filmu dávám za celkem pěkné monstrum, které , ale spíš než aby nahánělo hrůzu, působilo celkem roztomile. Co je bohužel špatně je, že navíc působilo hodně nepatřičně. Navíc jeho vznik byl tak strašně překombinovaný a nemožný, až to hezké není. Nevím o co se korejci snažili, ale moc se to nepovedlo. Film postrádá atmosféru a jakýkoliv pokus o ní je naprosto rozbitý nepřemožitelnou ústřední hrdinkou, jejíž názory, jsou naprosto šílené a navíc její schopnosti byli taky někde jinde. Trochu mi to připomínalo Millu Jovovich v Residentu ... taky nadschopnosti. Styl natáčení se taky moc nepovedl a chování postav nevím. Je možné, že v Jižní Koreii je to normální, ale pro Evropana je to těžko stravitelné. Jinak třeba scény na motorkách byli opravdu mimo mísu. 40 % ()

veverysiak

Nikdy si nezvyknem na teatrálnosť, abnormálny humor a do absurdna vyháňané scény vo východnej kinematografii, obzvlášť pri sci-fi-hororových žánroch ich neviem preglgnúť, asi jediné, čo tu stálo za to, je voľba prostredia, inak to ostatné klesá do nekonečných hlbín oceánu a keď sa k tomu pridá fasa nápad o príšerke, ktorá roky rokúce žije pod vodou a žerie len ropu a zrazu zistí, že je lepšie na vzduchu nadžgávať sa podarenými vŕtačmi, je čas dať si dlhú prestávku od sledovania orientálnych kúskov, takže 20%. ()

wrong3

Já se těšil,že to bude druhý Laviathan a ona to byla prvotřídní sračka.Bez atmošky...Dvě hvězdy za toho přerostlého "tuleně". ()

Mukade

hehe, mám rád tie typicky kórejsky mrzuté žienky. je to roztomilé LOL. SPOILER - ináč, tá nezničiteľnosť toho hovada bola až smiešna ()