Největší pěvecká show opět přichází! TV Nova opět se slovenskou TV Markíza dávají možnost dalším nadějným zpěvákům a zpěvačkám zapsat se do myslí Čechů a Slováků. Na začátku příštího roku začnou vysílat novou ČESKO SLOVENSKOU SUPERSTAR!
Další ročník úspěšného pěveckého projektu slibuje nevšední zážitky. Už jen složení poroty je více než zajímavé. Za porotcovskou lavicí zasednou úplní nováčci ve světě SuperStar, ne však ve světě hudebním, tam mají svou cestu už dávno vyšlapanou – Helena Zeťová a Rytmus. Dvojici doplní už otřelý Palo Habera a Gábina Osvaldová.
Moderátory soutěže se stali půvabná slovenská zpěvačka Tina a Leoš Mareš, kterého není nutné dlouze představovat.  Vítěz si odnese výhru v hodnotě 100 000 eur. Kromě toho ale získá příležitost vydat své album a oslovit spoustu fanoušků obou zemí. (oficiální text distributora)

Marek1991

Pokiaľ som si neprečítal niektoré komentáre tu, tak by som si možno dlho nespomenul, kto to vlastne vyhral a kto bol vo finále. Teraz si spomínam a musím uznať, že sa mi to páčilo po speváckej stránke viac ako prvá séria tejto medzinárodnej relácie. Najmä mi utkveli v pamäti vystúpenia Gabriely Gunčíkovej a najmä jej posledný duet s Lukášom Adamcom, či samotný Lukáš Adamec a jeho semifinálová verzia piesne Vaša Patejdla Nepriznaná. V súčasnosti sa najlepšie ukazuje v realite súťažiaca Celeste Buckingham, ale uvidíme, čo prinesie budúcnosť, či nakoniec všetci, ako sa vraví, veľmi rýchlo nezapadnú prachom. Pavol Habera opäť zaujímavý a možno z časti aj Patrik Vrbovský sa celkom slušne predviedol, taktiež výstrihy Heleny Zeťovej ma ako chlapa zaujali, ale opäť nič dobré. V globále platí u mňa to isté, čo pri prvej sérii, len o štipku sa mi táto páčila viac. ()

heyda

Jako pořad už to nemá absolutně co nabídnout. Porota nic moc (Rytmus rozumí hudbě asi jako já nukleární fyzice), zpracování standartní, Mareš s Tinou průměr, ale hlavně smysl pořadu nulový. Myslím, že superstar už tu bylo dost, ale Nova potřebuje peníze, tak lidi posílejte jen hezky posílejte svým favoritům hlasy a dočkáme se ještě 10 řad Superstar. Jupí! :-D ... Nicméně součástí pořadu jsou i účinkující a myslím, že Gábinka a šílený rastaman Šeps si nějakou tu hvězdičku zaslouží :-) ()

MM_Ramone odpad!

Pri prvej, nanajvýš druhej sérii, bol tento hudobno súťažný projekt ako tak zábavný, ale toto už sa naozaj nedá pozerať. Do kedy ešte chcú ľudí otravovať s takýmito kravinami? Už to nemá žiadnu úroveň. Horšiu moderátorskú dvojicu akou je pojašený kozel Leoš Mareš a akási exotická kráska, čo si hovorí Tina som už dlho nevidel. No a slávna porota? Samozrejme, že v nej nesmie chýbať socialistický poprocker Habera. Ten je jasný. Ku nemu pribudol raper z Piešťan Patrik Vrbovský. Arogantne sebavedomý trkvas. Vulgárny, namyslený narcista. A do štvorice ešte nejaké dve české krošne, ktoré ani nepoznám. Blondýna s chlapským tetovaním na ramenách a stará, škaredá, drzá žaba Osvaldová. Kvarteto smiešnych klaunov. Za číslom hľadajú tvár superstar, ale jediné čo najdú bude odpad! ()

peiton

Uroveň tohtoročnej Superstar hodnotím podpriemerne.Co sa týka súťažiacich - nádejných potencionálnych spevákov musím skonštatovať s ťažkým srdcom,ale predsa len _ ako prišli tak aj odišli.O chvíľu ako show skončí zapadnú prachom a nikto si na nich ani len nespomenie.Odpuste mi ten názor ale ,,celebrity rýchlokvasky"..Takou ,,celebritou" bol aj minuloročný víťaz,ale ako lovím tak lovím v pamäti na jeho meno si nespomeniem.Mám taký neblahý pocit,že historia sa bude opakovať zas a znova..Co sa týka porotcov J.Soukup už ako tradične celý v čiernom (to je nuda sa na neho pozerať) ale tak, hold je to pán umelec, Evička Farna no koment s mojej strany a predstavte si pod tým čo len chcete,ale nič pozitívne to nebude :) Habera a jeho vtipné hodnotenie - aspoň sa je načom zasmiať,ked už nie na moderátorskej dvojici Juraško & Kepková,s ktorých kričí - strnulosť,neprirodzenosť.No ale snažia sa toto im nemôžeme uprieť. Po Adele,Pycovi a Leošovi je latka postavená hodne vysoko - kto umí ten umí a ... Budúci ročník už prosím Vás NIEEE ak vôbec taký bude.. ()

gogo76

Prevažná väčšina užívateľov vo svojich profiloch rada píše akú hudbu počúvajú a že ju majú radi. Superstar je z prevažnej časti o hudbe , takže neviem či to ide dokopy, dávať odpad bez mihnutia oka a tvrdiť, že zbožňujem hudbu. Isté výhrady môže mať každý, rovnako ako aj ja. Spočiatku je tam hromada pacientov, ktorí si myslia. že vedia spievať. Nemusia vám sedieť porotcovia...Súhlasím Rytmus je kus chuja. Celé to šialenstvo okolo... Trošku poklesla moderátorska úroveň, Banášová je nenahraditeľná, ale Mareš to často zachraňuje. Cez všetko zlé, keď po pár castingoch vytriedime burinu a ostanú speváci, ktorí spievať vedia, tak potom sa to naozaj pozerať dá a mňa to baví. Podať známe piesne inak, často krát zaujímavejšie ako originál, to ma baví. Užívam si hlavne rockové kolá. Každá superstár vychrlí desiatky dobrých spevákov, v ktorej sa vždy nájdu aj komplexní a všestranní muzikanti. Tohto roku J. Oravec a M. Piňák, ktorí hlave pre svoj vek nikdy nedostanú dostatočný počet hlasov. Toto sú pre mňa talenty, ktoré majú reálnu šancu uplatniť sa a obohatiť česko-slovenský hudobný trh. Či sa ostatní speváci uplatnia? Možno áno, možno nie. Koho to trápi? Show účel splní a dokonale zabaví a tí, ktorí na to majú, sa v showbiznise nestratia. Neviem kto vyhrá, ale vyhrať by mala G.Gunčíková alebo Lukáš Adamec. Aby bolo jasné, neznášam všetky známe reality show a vyhýbam sa im. Superstár je jedina výnimka. 80%. S Banášovou by to bolo čistých 100%. ()

• Už druhá česko-slovenská edícia. (buLLiTT)