John (Mark Wahlberg) byl jako malý velmi opuštěný, i proto pronesl to pošetilé přání, aby jeho plyšový vánoční dárek začal mluvit. Stal se zázrak a mluvící medvěd se stal mediální hvězdou a miláčkem davů. Jak roky ubíhaly, chlupatému Tedovi zůstal jediný fanoušek – John. Ti dva si náramně notují v pohledu na život (maximální pohoda), na holky (divošky mají přednost), na práci (jen když není zbytí) a John i díky tomu velkoryse přehlíží, že okolí se na jeho soužití s méďou dívá čím dál rozpačitěji. Sežrat mu to dává především jeho holka Lori (Mila Kunis), která je sice nadmíru tolerantní, ale i u ní platí přísloví o chození se džbánem pro vodu. Takže když se ucho utrhne, dostává John nekompromisní ultimátum. Buď Lori, nebo plyšák. A tak se John ocitá na zásadní životní křižovatce, ze které vede jen jedna cesta. Nebo to tak aspoň vypadá. (oficiální text distributora)

Lukkyn

Tak tohle je přesně druh filmu , který mi dlouho chybě. Roztomiloučký plyšový medvídek, který hulí, chlastá, a píchá :-) originální, zábavné a člověk tomu Tedovi prostě musí fandit. Některé vtipy jsou slabší to jo ale celkový dojem je na jedničku. Asi musíte být na tenhle humor zvyklý jinak Vám to bude připadat jako sprosťárna a uchylárna, ale pokud byste neřekli ho..no ani za pytel sra..k tak si raději pusťte nejakou romantiku :-) ()

macoslavek

miluju MacFarlaneova Family Guye, ale tohle byla neskutečná slabota.. v téhle kategorii jednoznačně vyhrál Paul (duo Frost+Pegg) ()

Allein4 odpad!

Tohle je vážně k nepochopení - jak to může mít červené hodnocení a skoro od všech 4 hvězdy? Bylo to tupé, omezené, nehumorné, degradativní a vlastně celkově dost ubohé. Jestli je toto komediální hit roku, pak to plně ukazuje na další z mnoha problémů současné společnosti - inteligence (a tím i inteligentní humor) bohužel ustupuje naprosté splašce v podobě obscénních, vulgárních a sexuálních narážek. A to, že je hlavním hrdinou budižkničemu závislý na lehkých drogách (a navíc neskončí v průbehu filmu je u nich)? To je tedy opravdu skvělý vzor pro mladé generace. Ne, prostě tohle si nezaslouží ani jednu hvězdu. Ani kamera, střih, natož příběh...nic nebylo nějak povedené. ()

qwentin

Už chápu smysl fráze "nadhodnocený film". Kýčovitý nesmysl, s ne úplně dobrým humorem (a to mi nevadí sprostej humor) a se snahou vést nějaký příběh, který skončí dvojitým happyendingem? Na to fakt nemám čas... ()

sebinho

Mne sa tento film zdal viac trapny ako smiesny. Mark Wahlberg vtipny nieje a nikdy nebude. Jedina vec preco sa ho oplati vidiet je Mila Kunis ()

injoy

V kině jsem se smál jak hovado :-D Na druhé shlédnutí už moc ne. Každopádně miluju Griffiny a tenhle druh humoru, takže pro mě jednoznačně nejlepší komedie roku. ()

Poga

Jeden z najhorsich filmov roka 2012 ake som videl. Trapne, velmi zly casting na hl.hrdinu (myslim Wahlberga), pribeh totalne slaby, scenar katastofa... Par scen pobavi ale to je tak vsetko. ()

elisabetha

Podle doporučení mých přátel jsem se těšila na kvalitní, vtipnou komedii a dostalo se mi jen další řadové americké sr-čky. Námět byl ovšem velmi dobrý a dal by se krásně zpracovat, ale tohle provedení mi opravdu nesedlo. Né, že bych nenáviděla vtipy o sexu a hulení a tak podobně (to že jsem byla nadšená například z Prciček, nebo Zahulíme uvidíme to dokazuje), ale tohle mě přišlo v určitých chvílích jako trapnost nad trapnost. Dávám ovšem dvě hvězdy, protože nějaké scénky, třeba jako píseň "hromřích bratří" vcelku ušla. Průměrný film. ()

mine.slayer

No každopádně hodně hustej vodvaz. Verbale odsuzuješ fekální humor a v další větě ho sám používáš, opravdu zajímavá porucha osobnosti. ()

zekon

Překvapení, co se ještě dá vymyslet a čím se dá pobavit. Škoda že po půlce upadá vtipů a začne příliš romantiky, ale celkově neotřelá zábava. Myslím že se dalo vytřískat víc z plyšáka, ale i tak dobrý. ()

Mr.Hackels

Plyšák v hlavní roli. Ok, ale zase takový šlágr to nebyl. Teddy sice hláškuje o106, ale vtipné je to jen tak půl hodinky. Pak už to nudilo. Wahlberg v normě, krásná Kunis taky. Největší borec je tu ale šáhlej Ribisi. To byla lábuž rolička. Zbytek filmu jen ohrané rádoby romantické scénky. Prostě průměr 50% ()

Pavlo

Snímka Ted sa môže v pohode porovnať ku filmu Paul. Začiatok navnadí, pokračuje to veľmi sľubne a vtipne (či už ide o gagy alebo trefné hlášky). Avšak koniec všetko pokazí. Nechápem tvorcov, prečo menia za každú cenu koncepciu väčšiny filmu a hodia do komédie dramatickú rovinu (žeby to bola úchylka na plačúcich divákov?). Je to zbytočné, rušivé a mnohokrát sú tým zničené predošlé minúty, pretože sa to tam proste nehodí. Spomínaný neduh postihol nanešťastie i Teda a je to príčinou zníženia kvality veľmi sľubného filmu. ()

neo-one

Tento film mi potvrdil, že před vstupem do sálu kina je lepší nemít očekávání nejlépe žádná. Na snímek Méďa jsem šel z donucení a před začátkem jsem se Tvářil jako ten největší mrzout, kterého právě poslal soud na nucené práce do domova seniorů hráti canastu s paní Radovou. K mému překvapení byl snímek svižný a neskutečně vtipný. Ještě nikdy jsem se v kině nesmál tolik jako u Méďi. PUNK IS NOT DEAD! ()

leopoldina

Beru jako totálně odpočinkový film, vůbec nehodnotím nějaký scénář nebo obrovské herecké výkony, to by v tomto filmu asi úspěch moc nebyl, ale Méďa je opravdu oplzle sprostý, jako kámoše na pařby bych ho brala všemi deseti. "There is shit on the floor!" ()

solver

Pro děti je to nevhodné, pro dospělé je to většinou trapné. (tím nemyslím to svádění prodavačky). Nicméně je to neotřelé ()

Lord.Filipus

Za první, opravdu povedenou polovinu, dávám čtyři hvězdy....jenže....druhá půlka filmu plná patosu a nudy mě opravdu zklamala......na tři hvězdy to u mě dotáhl tak tak.... ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

05.05.2020

Už tuto neděli 10. května startuje nový český projekt od tvůrců Petra Cífky, Daniela Zemana a Filipa Brouka. Seriál Kapitán Říp bude vyprávět bláznivý příběh comicsového superhrdiny, který drží… (více)

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

02.07.2013

Mark Wahlberg a Peter Berg právě dotočili válečný thriller Lone Survivor o Talibánem obklíčené a zlikvidované jednotce amerických mariňáků, a už si brousí zuby na další skutečný příběh. American… (více)