Partička

Dano Dangl

Scénář:

Dano Dangl

Účinkují:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (více)

bee.el

Slovenskou verzi neznám, ale např. na mé oblíbené Fast and Loose to vážně nemá... Občas až příliš křečovité, občas mírně trapné... moderátor je takový nijaký (ani sakra nevím, co je to chlapa...). Nejlepší ze všech je bez rozmýšení Ondřej Sokol, v závěsu za ním hned pan Chmela s Táňou Vilhelmovou... Ačkoli duo Suchánek-Genzer mi normálně nevadí, Genzerovi ta improvizace moc nejde a oproti výtečnému Suchánkovi a ostatním poněkud pokulhává... Rozpačitých 50%. ()

MisHell.K

Parodie na slovenskou Partičku??? Jestli ano, tak by těch hvězd mělo být poněkud více... Partička, dle mého názoru, by měla být o vtipnosti, ne směšnosti. Ale musím uznat, občas se jim to povede, proto jedna hvězda. ()

M.A.N.E. odpad!

Tak trochu mi to přijde, jako když malí kluci spolu blbnou =). Bohužel nepatřím k lidem, kteří by se vyžívali v lehce stupidní zábavě (až na pár výjimek =) ) ()

clep

Původně jsem chtěl dát 4* ale když se tady koukám na některá nízká hodnocení ne-li odpady(ty si běžte dávat ordinacím a jiným podobným zhovadilostem) tak musím dát 5*, protože jsem se už dlouho takhle u televizního pořadu nenasmál a na české poměry velmi zdařilé. Prostě pecka a Ondra Sokol válí! ()

M.4.K.

Je mi jasne ze polovina lidi si rekne jezisi je tam Suchanek a Genzer no to bude blbost a ani se neobtezuji kouknou a rovnou hodnoti.Je sice fakt ze misty slabsi , ale misty vyborne.Pokud mam shrnout tech 35 minut nemohu rict , ze bych se nudil nebo prepinal na jiny kanal.A prave proto 80% protoze jde o zabavu a tu v tomto poradu dostaneme. Novemu divakovi doporucuji : Nectete tyhle zvasty a podivejte se na Particku.:) ()

terezkys

Já na vás kašlu, pseudointelektuálové a pseudorecenzenti na csfd.cz . Pro mě za mě se na to nedívejte, když to uráží váš vytříbený vkus, ale mně se to líbí. Každý asi má jiný názor, ale házet něčemu takovému odpad ( a tím pádem to dávat do jedné roviny se ,,skvosty" na MTV), to je maličko mimo mísu. ()

Honzyg

Tak tenhle styl zábavy na českých obrazovkách zoufale chyběl. Kouzlo improvizace je něco nenahraditelného. Ani jeden z herců není do počtu (když nepočítám výjimečnou účast Tatiany Vilhelmové) a pro mě nečekaně je nejlepším komikem Ondra Sokol. Parádní odvaz u kterého se člověk fakt zasměje, až ho občas břicho bolí. Pro mě na poměry české televizní zábavy rozhodně špica. ()

Regig

Je to opravdu vtipná partička. Neuvěřitelná improvizace a super vtipné gagy a herci co nemají hranice v tom, jestli se to bude někomu líbit a nebo ne. To je pro mě ten správný a přirozený humor, který mě dokáže rozesmát takovou ráží že i když scéna skončila, tak já se ještě směji. SUPER ()

Hans070

Vtrhne na vaše obrazovky jako uragán! Kdo? No přece Partička s Michalem Suchánkem, Richardem Genzerem, Igorem Chmelou a Ondřejem Sokolem a Danielem Danglem! Zábava tak hustá, že by se dala krájet! Pánové G & S se na Primě představí v improvizační show, ve které se ovšem sami budou stávat „oběťmi“ svých kolegů. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět, jak si konečně dělá někdo srandu ze „Suchoše a Geni“. A jak takové trápení bavičů vypadá? ()

burg

Tak po pár odkoukaných dílech musím přiznat, že je to vážně výborný. Zvlášť Suchánek perlí, když dostane dobré téma. Improvizace je vážně brutus, během pár vteřin vymyslet něco, co nebude trapárna, to chce fakt kumšt. Názor na Genzera ale nezměním - chovat se jak trotl a retard, to je fakt i na mě moc. Za něj hvězdičku dolu. ()

bujonek

Mně se tento typ zábavy velmi zamlouvá a pokud to dělají profesionálové tak je to vážně super. Každý ze čtyř improvizátorů umí udělat vždy nějakou srandu. Navíc si myslím že to je umění udělat takovou zábavu - nejprv musíte přemýšlet co řeknete, aby se to rýmovalo(při písničce) a hlavně aby to bylo vtipné...a to všechno za pár sekund. Vážne si cením této show a chtěl bych aby na obrazovkách zůstala co nejdéle. ()

JARDAHONDA

Myslím se,že Geńovi a Suchońovi to prospělo pozvat více bavičů do pořadu.....Ono je těžké stále se udržet na vrcholu a jejich obličeje byly profláklé,to si řekněme na rovinu,, nucený humor apod......Takže ted´ je to myslím fajn ,,Průměrný pořad,..Tím pádem i mé hodnocení bude za 3*** ()

nicky.2000

Ale jo, dám jim ty 4 hvězdy, protože se obvykle téměř u celého pořadu skvěle bavím. Jsou tam slabší místa, ale celkově to působí fakt dobře. Oceňuji geniální talent Ondry Sokola a zprvu nenápadného Igora Chmely. Naopak by mi nevadila změna ve dvojici GS. Tato, v našich končinách neohrožená, improvizační dvojka tak trochu hasne ve stínu svých kolegů. ()

acruj

Zase tu máme pár lidí co si rádi hrají na kritiky a nechápou humor, ale s těmi se dá počítat vždycky :) já třeba partičku zbožňuju a nevynechám jedinej díl. Kdo říká že je to jen parodie měl by se zamyslet, protože když se podíváte, obě partičky moderuje jeden a ten samý a to Dano Dangl, je to jedna z mála věcí v TV, u které se fakt zasměju !! ()

MartanCJ

Vtipné to je tak na 3 z 5, za to že se někdo do toho u nás pustil přidám ještě jednu hvězdičku! Show nemůžete hodnotit po jednom, dvou, třech dílech. Musíte si jich pustit víc a je jasné, že v improvizaci vždy budou silnější a slabší části a vždy je to jenom o "kvalitě" herců. Ondra Sokol s Michalem Suchánkem jsou úžasní snad v každém díle, Igor Chmela mi od začátku přišel jako nejslabší článek, ale v druhé sérii je možná i nejlepší, naopak Richard Genzer je vždy ten třetí, čtvrtý vzadu. Celkově ale všechny čtyry (+Taťánu, co byla host místo Igora v 2 či 3 dílech) velmi obdivuji, takto improvizovat vyžaduje spoustu talentu! ()

philipjayfry

Paráda!!!! Tady k tý show nemám co vytknout Genzer a Suchánek to že jsou dobrý neni nic novýho ale Ondřej Sokol a Igor Chmela ti překvapili. Kdybych mohl dal bych vám snad 10 hvězdiček možná i víc :-D PS: Jen tak dál ()

Fisik

Whose Line Is It je vrchol dokonalosti v improvizaci, česká odnoš je tak v půlce, ale i tak se na ně rád podívám a některý scénky jsou fakt bránicotrhače (Suchánek jako ET f.e. :) ). ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj