Legenda Korry - Kniha druhá: Duchové (2013) (série)
VOD (1)
Obsahy(1)
Korra najde způsob, jak by mohla porazit ducha temnoty a zachránit svět. (SkyShowtime)
Hrají
Janet Varney
USA
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Key and Peele (2012) (seriál)
Jeff Bennett
USA
Nejlepší seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Dee Bradley Baker
USA
Nejlepší seriály:
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
P.J. Byrne
USA
Nejlepší seriály:
Banda (2019) (seriál)
Cobra Kai (2018) (seriál)
Sedmilhářky (2017) (seriál)
David Faustino
USA
Nejlepší seriály:
Jak vycvičit draky: Závod na hřeben (2015) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Gumídci (1985) (seriál)
J.K. Simmons
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Neporazitelný (2021) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
Seychelle Gabriel
USA
Nejlepší seriály:
Legenda Korry (2012) (seriál)
Daisy Jones & the Six (2023) (seriál)
Chyťte ho! (2017) (seriál)
Mindy Sterling
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Invader ZIM (2001) (seriál)
Logan Wells
Nejlepší seriály:
Legenda Korry (2012) (seriál)
Kiernan Shipka
USA
Nejlepší seriály:
Zlá krev (2017) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
John Michael Higgins
USA
Nejlepší seriály:
Ze Země na Měsíc (1998) (seriál)
Zpátky do školy (2009) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Darcy Rose Byrnes
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Maria Bamford
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
BoJack Horseman (2014) (seriál)
Richard Riehle
USA
Nejlepší seriály:
Legenda Korry (2012) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál) - herec, a.z.
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)
Adrian LaTourelle
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Zákon gangu (2008) (seriál)
Lisa Edelstein
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Kominského metoda (2018) (seriál)
Aubrey Plaza
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Troopers (2011) (seriál)
Spencer Garrett
USA
Nejlepší seriály:
Domek z karet (2013) (seriál)
Lakers: Vzestup dynastie (2022) (seriál)
Proč ženy zabíjí (2019) (seriál)
Aaron Himelstein
USA
Nejlepší seriály:
The Chosen (2017) (seriál)
Dr. House (2004) (seriál)
Zpátky do školy (2009) (seriál)
Dante Basco
USA
Nejlepší seriály:
Camp Camp (2016) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Avatar: The Last Airbender - Super Deformed Shorts (2007) (seriál)