USA,
(2010–2011), 7 h 43 min
(Minutáž: 22–45 min)
Scénář:
Kenny Smith Jr., Eric Lev, Matt Wickline, David Hoge, Dan Cross, Donald R. Beck, Dave Polsky (více)Kamera:
John SimmonsHudba:
Jamie DunlapHrají:
Mitchel Musso, Larramie Doc Shaw, Kelsey Asbille, Ryan Ochoa, Geno Segers, Jasyn Jefferies, Tichina Arnold, John Eric Bentley, Clint Culp, Maxie Santillan Jr., Gregory Pugliese, Vincent Pastore (více)Epizody(20)
-
Návrat králů (S01E01)
-
Porážka pánů pláže (S01E02)
-
Mořské panny (S01E03)
-
Domácí zvířátko (S01E04)
-
Králové jdou do školy (S01E05)
-
Neblahé tušení (S01E06)
-
Nebezpečná hra (S01E07)
-
Pomsta Mumie (S01E08)
-
Bratříčku, kde jsi? (S01E09)
-
Králům vstup zakázán (S01E10)
-
Vtipálkové (S01E11)
-
Králové na plese (S01E12)
-
Hudební hluch (S01E13)
-
Štípanec (S01E14)
-
Krotitelé duchů (S01E15)
-
Královské námluvy (S01E16)
-
Ptačí hnízdo (S01E17)
-
Bojová škola (S01E18)
-
Klony útočí (S01E19)
-
Cesta do hlubin hory Chrchel (S01E20)
Hrají
Paul Costa
Nejlepší seriály:
Havaj 5-0 (2010) (seriál)
Královská dvojčata (2010) (seriál)
Ben Giroux
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Love, Death & Robots (2019) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Danny Seckel
Nejlepší seriály:
Zpátky do školy (2009) (seriál)
Královská dvojčata (2010) (seriál)
Fred: The Show (2012) (seriál)
Ted Rooney
USA
Nejlepší seriály:
Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)
Carnivale (2003) (seriál)
Zpátky do školy (2009) (seriál)
Douglas Tait
USA
Nejlepší seriály:
Zákon gangu (2008) (seriál)
Vlčí mládě (2011) (seriál)
Hrdinové (2006) (seriál)
Christoph Sanders
USA
Nejlepší seriály:
Poslední chlap (2011) (seriál)
Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)
Posel ztracených duší (2005) (seriál)
Davis Cleveland
USA
Nejlepší seriály:
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Zoufalé manželky (2004) (seriál)
Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně (2010) (seriál)
Leland Crooke
Nejlepší seriály:
Famílie (2010) (seriál)
One Mississippi (2015) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Derek Anthony
USA
Doug Brochu
USA
Nejlepší seriály:
iCarly (2007) (seriál)
Rybičky (2010) (seriál)
Náhradníci (2006) (seriál)
Michael Carbonaro
USA
Nejlepší seriály:
Newsroom (2012) (seriál)
Chappelle's Show (2003) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Jack DePew
Nejlepší seriály:
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)
Fosterovi (2013) (seriál)
Chris Wylde
USA
Nejlepší seriály:
Městečko Záhad (2012) (seriál)
Anna mezi obojživelníky (2019) (seriál)
Malý Sheldon (2017) (seriál)
Noah Crawford
USA
Nejlepší seriály:
Jmenuju se Earl (2005) (seriál)
Superman a Lois (2021) (seriál)
Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně (2010) (seriál)
Chris Blasman
Nejlepší seriály:
Vincentův svět (2004) (seriál)
Královská dvojčata (2010) (seriál)
Logan Browning
USA
Nejlepší seriály:
Young Justice (2010) (seriál)
Ned's Declassified School Survival Guide (2004) (seriál)
Hit the Floor (2013) (seriál)
Sinqua Walls
Nejlepší seriály:
Californication (2007) (seriál)
Světla páteční noci (2006) (seriál)
Borci z Blue Mountain State (2010) (seriál)
Greg Eagles
USA
Nejlepší seriály:
Narcos: Mexiko (2018) (seriál)
Gumballův úžasný svět (2011) (seriál)
Policejní odznak (2002) (seriál)
Bill Bolender
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Bosch (2014) (seriál)
Dobrodružství Brisco Countyho Jr. (1993) (seriál)
Raymond Ochoa
USA
Nejlepší seriály:
Průměrňákovi (2009) (seriál)
Private Practice (2007) (seriál)
Odložené případy (2003) (seriál)