B*A*T*M*A*N

(amatérský film)
všechny plakáty
Animovaný / Krátkometrážní / Komedie
Česko, 2011, 1 min

Známý frk o opilci a takzvaném Batmanovi. (oficiální text distributora)

alchac odpad!

Na dobrou noc si občas rád pustím dobrý horror. Dnes jsem si tedy ku příležitosti slavnostního zahájení svého soukromého mezinárodního filmového festivalu "Č.S.F.D" (= Čvachtající Senkruvna Filmprznících Dementů) pustil jako ukolébavku toto. Nyní však musím uznat, že jsem při výběru snímku (o kterém již teď z festivalových kuloárů prosakuje, že jej jednočlenná porota nepochybně nominuje na Zlatý hovnocuc) značně přecenil své síly. Čili už vidím, jak mě ve snu po ulici nahání zuřivá jeptiška v latexovém korzetu a výsadkářských botách s jehlovými podpatky a snaží se mě umlátit olbřímím výtiskem knihy "3ds max 8 + CD ROM" za děsivého dvojhlasného řevu "J*S*M*E K*Ů*Ů*Ů*Ů*Ů*Ů*Ů*Ů*Ů*L!!!!", zatímco po mě ožralý cikánský houmlesák bude metat lahve od čuča. A aby toho nebylo málo, tak poslední hlt slivovice jsem preventivně vychlemtal včera po Liberationis. Ach jó, to zas bude noc... ()

hallelluja

Odmietam hodnotiť a tým legitimizovať túto, túto... (nenachádzam dostatočne výstižný výraz) peachovinu a jej miesto vo filmovej databáze. ()

sskrblik odpad!

Opravdu tohle tu nemá co dělat. Např. takovou pohádku naruby, která je docela vtipná tu nikdo nedá. Otázkou zůstává - budeme hodnotit reklamu na Jogobellu třeba? ()

dj-chrosto odpad!

Cudujem sa, ze taketo nieco vobec je na csfd... za polhodinu spravim hocico ovela lepsie ako toto... nielen ja, ale hocikto :D ()

Jeza07 odpad!

Nechápu jak tohle někdo může dát na čsfd. Příšerná animace a ještě horší myšlenka. Nejde dát nic jiného než odpad. ()