Pach krve 4: Krvavý počátek

• Česko Pach krve: Krvavý počátek (více)
všechny plakáty

Skupina vysokoškolských studentů, kteří uvízli ve vánici, nachází útočiště v opuštěné nemocnici. Tu však obývá rodina vraždících kanibalů. Izolované sanatorium uprostřed divočiny v Západní Virginii je opuštěno od chvíle, co se podařilo uprchnout venkovské rodině kanibalů, která se zatoužila pomstít svým věznitelům. O několik desetiletí později hledá v oné nemocnici skupina vysokoškolských studentů útočiště před sněhovou vánicí, jež jim zmařila plány na víkendové lyžování. Když se ale studenti setkají s bývalými pacienty sanatoria, mají jenom dvě možnosti – bránit se... nebo zemřít! (HBO Europe)

Diskuze

jony5

jony5 (hodnocení, recenze)

Jediny dovod preco som to pozeral je Tenika Davis (ta tmavsia lesbicka:) tiw XXX sceny je asi jedine preco to ludia pozerali do konca.

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

sniper18: ale ja nehovorím o kvalite,ale o tom že väčšina filmov,ktoré sa bežným ľudom dostanú "do rúk" sú s ang. jazykom. a súhlasím,ukončime  už toto OT,aj ked to nebola zlá diskusia

sniper18 (hodnocení, recenze)

HUMOOOO: Tak s tým určite nesúhlasím, anglicky hovoriace filmy nemajú šancu prekonať zvyšok sveta. Ale radšej to nechám tak, lebo to už je poriadny off topic.

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

sniper18: ved to,pri Francúzskych filmoch (ktoré pozerám často) mi je to prd platné,tam je treba dabing alebo aspoň titulky,ale väčšina filmov je v angličtine,tak že aspoň že tak

Ltblue

Ltblue (hodnocení, recenze)

Kde sa bez ducha vraždí,sexuje...tak Ti tam je anglický jazyk tak prd platný

sniper18 (hodnocení, recenze)

Lenže to postačí len divákom, ktorí pozerávajú len anglicky hovoriace filmy.

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

MFZB: ja nehovorím že sa dá z filmu  naučiť. určite sa dá niečo pochytiť ale naučiť ani zdaleka. no kedže študujem bilingválnu obchodnú akadémiu,tak sa to hádam naučím dostatočne dobre.

MFZB

MFZB (hodnocení, recenze)

Nedá sa bez titulkov nič...podľa mňa z filmu sa angličtina nedá naučiť...

sniper18 (hodnocení, recenze)

Originál je samozrejme lepší ako dabing, ale práve význam viet by som ako argument nedával, keďže ten môže byť ľahko pozmenený aj v titulkoch. A pokiaľ divák nie je jazykový génius, tak sa bez titulkov nezaobíde.

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

ja som to videl to videl bez tituliek v originále a v poho som porozumel celkove deju,aj ked nie úplne všetkým vetám. Inak tiež dávam prednosť dabingu,ale originál mi vôbec nevadí,postupne plánujem prejsť na angličtinu bez titulkov,ked sa naučím perfektne anglicky,načom už pracujem

MFZB

MFZB (hodnocení, recenze)

Čakám na titulky ako na svätenú vodu, dabing ktovie či aj bude...

bestlama (hodnocení, recenze)

Matrine: Je to věc vkusu :) Ale dabing zkazí vše ;) ..Zkazí hlášky a význam vět, takže se změní celkově i význam podstaty ... Jestli jsi viděl film Inside, tak s dabingem a to ti řeknu, že větší hnus jsem v životě neslyšel .. jestli jsi to neviděl, tak se na to podívej .. najdi si verzi s dabingem a jestlis e ti to bude líbit, tak jsi jiný :)

Dlee (hodnocení, recenze)

No u tohodle filmu vůbec.Je to sračka jako předešlej díl.Jedinej film kterej byl super byl první díl jelikož to šlo i do kina atd... ostatní díly jsou sračky...pak ještě ujde 2 ta byla docela hodně dobrá ale pořád tam šlo vidět že už to je videofilm

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

práve som dopozeral a je to úžasné rovnako ako predchádzajúce diely,veľká spokojnosť

bestlama (hodnocení, recenze)

jackie7: Však to je Three Fingers, hlavní tahoun celé série :) Objevil se ve všech dílech :D

bestlama (hodnocení, recenze)

Anebo se na to podívat v originálně ... C´mon .. Je to slasher, tam nejsou moc složité dialogy :) I můj 13 ti letý brácha to zvládal :)

Dlee (hodnocení, recenze)

No záleží kdo mi kdy dá english titulky.Nevim kde ej stáhnout

Dlee (hodnocení, recenze)

toom-Hodíš mi odkaz na ENG titulky?Zkusím to přeložit do češtiny.

jackie7

jackie7 (hodnocení, recenze)

toomm: jj oni mají všichni filmy dřív :-) i dabing samozřejmě :D

Dlee (hodnocení, recenze)

toom:Je to vtipné.Rusové už mají i dabing :D takže to jdu zkouknout v Ruštině