Pomsta

USA, (2011–2015), 66 h 45 min (Minutáž: 45 min)

Mike Kelley

Fil Eisler

Madeleine Stowe, Emily VanCamp, Henry Czerny, Josh Bowman, Nick Wechsler, Gabriel Mann, Ashley Madekwe, Connor Paolo, Christa B. Allen, Barry Sloane (více)

Otec Amandy Clarkeové byl neprávem odsouzený na doživotí za zločin, který nespáchal. Po sedmnácti letech přijíždí do městečka Hamptons mladá Emily, která rozjíždí plán pomsty za toto nespravedlivé obvinění. Emily je totiž ve skutečnosti Amanda, která je rozhodnutá, že za utrpení jejího otce zaplatí všichni, kteří jej kdysi zradili... (oficiální text distributora)

maddy

OK, určité kvality to snáď má, ale pre tento seriál naozaj nie som cieľová skupina. Ten najtuctovejší príbeh o pomste, so všetkými možnými klišé, navyše zasadený do toho najtypickejšieho prostredia amerických boháčov. Neviem, ale v dnešnej dobe točiť niečo tak banálne, aj keď s celkom solídnymi hercami.... 2* (prestávam sledovať prvé sériu) ()

Script

Seriál jsem dokoukal kvůli své oblíbené herečce Emily VanCamp. Některé momenty seriálu byly super a jiné momenty zkurvila hudba. Na seriálu byly BEST záběry, kdy hlavní postava se pletla do míst činů, nebo kdy si hrála na tajnou agentku, a kdy bojovala se sekerou. Bohužel ani jednou nikoho nezabila. Všichni kolem Emily vraždili, ale jen ona ne. Kdyby tenhle seriál byl bez hudby a hlavní postava by někoho zabila (což se snaží v celém seriálu) tak bych dal 4. Ale oni to udělali moc zženštilý. 3 hvězdy. ()

Roseinka

První sérii mam za sebou. Moc se mi líbila, i když jsem si musela dost zvykat na hlavní hrdinku. Každopádně zápletka celého seriálu je moc zajímavá. Líbí se mi, v jakých poměrech se příběh děje i to, jakým směrem se ubírá. Musím tedy říct, že poslední díl byl pro mě zklamání, ale to jen proto, že nemám ráda předvídatelné konce. A taky, že jsem trochu chtěla to štěstí... Fakt se mi moc líbila role Victorie a taky Nolan je nepřekonatelný frajer ...Jack zas krasavec. :) /// Zatímco třetí série pro mě docela upadala, musím říct, že čtvrtá série mě snad zatím baví nejvíc a jsem zvědavá, co se z toho ještě vyklube. ()

papushka

Skvěle našlápnutej seriál o pomstě ze světa škodolibých zazobanců. První série je fakt výborná, od prvního dílu se vám zápletka, prostředí a kladné i záporné postavy dostanou pod kůži (i když tady se vlastně nedá říct, kdo je good/bad guy/bitch, muhehe - nejlepší je ale bez diskuze Nolan!). Druhá řada je kvalitou veeelkej sešup dolů. Všechno se tam až moc natahuje, zamotává a v celku nedává moc smysl. Třetí je naopak zas o něco lepší, poslední díly mě znovu neskutečně vtáhly do Emilyny Revengendy :) Doufejme, že to tvůrci tou čtvrtou sérií moc nepohnojí a řádně to tím zakončí. Jak se říká, v nejlepším se má přestat. ()

bagetka007

Tak já vám nevím, zpočátku mě tento seriál hodně bavil, ale s 16. epizodou za námi mě baví čím dál tím méně. Hlavně mi není jasné, co by museli scénaristé napsat, aby tento seriál měl více než dvě sezóny (a aby si to zároveň udrželo již tak zpomalené tempo). Snižuji na tři hvězdičky. Nyní jsme v polovině druhé série a nevím proč, asi kvůli ideji pomsty, jsem k tomuto seriálu nějak přilnula. ()

Galerie (1 041)

• Pôvodne mala mať úvodná séria 13 epizód s uzavretým dejom, avšak potom, čo seriál získal titul najpopulárnejšieho projektu televízie ABC, scenáristi zápletku predĺžili a finále vyvrcholilo 22 epizódou. (nikenzi)