Reklama

Reklama

Doktorka z Dixie

(seriál)
  • USA Hart of Dixie (více)
Trailer 2
USA, (2011–2015), 51 h 38 min (Minutáž: 40–41 min)

Tvůrci:

Leila Gerstein

Hrají:

Rachel Bilson, Wilson Bethel, Scott Porter, Jaime King, Laura Bell Bundy, Cress Williams, Tim Matheson, Kaitlyn Black, Brandi Burkhardt, McKaley Miller (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(76)

Zoe je mladá talentovaná lékařka, jejím snem je kardiochirurgie. Je ale tak zaujatá prací, že nedokáže vidět v pacientech lidi. Je si jistá, že dostane místo v nemocnici, ale šéf kliniky jí vytkne nedostatek citu. Podmínka pro získání místa je, že stráví rok jako praktická lékařka mezi lidmi. Zoe odjíždí do BlueBell, kde jí už čtyři roky nabízí místo místní lékař. Malé město je pro ni jako noční můra, ale zachrání život pacientce při porodu. Pak se dozvídá, že lékař, který si přál, aby po něm přebrala praxi, byl její otec. Rozhodne se zůstat a nevzdat se bez boje. (TV Nova)

(více)

Videa (58)

Trailer 2

Recenze (118)

vitekpe 

všechny recenze uživatele

Pozitivem je ucast mnoha puvabnych zen. Namatkou Rosalie Ward, Eisa Davis, Kaitlyn Black, Mallory Moye, Brandi Burkhardt, Aynsley Bubbico atd. A hlavne Jaime King, ktera tomu kraluje (pozdrav Alexis T.). P.S.: v dalsich dilech se zacina objevovat naznak humoru, coz je prima. Takze nakonec menim hodnoceni o hvezdu vyse. Je to takova pohadka pro zensky. 3- ()

PRobin odpad!

všechny recenze uživatele

Seriál o vopici z Buranova, která ve třiceti poznala nezávazný sex s místním děvkařem, který má slibnou kariéru barmana v zaplivaném pajzlu. Taky tu najdeme blonďatou rozkuřovačku, hloupýho vidláka a hudbu tak vlezlou, že ve vás vyvolá nutnost prostřelit si hlavu. Celek tak působí jako Dawsonův svět pro všechny, kteří sice již mají nějaké sexuální zkušenosti, ale vše provádějí potmě a dosti nešikovně. Tfuj! ()

Reklama

Nathalie 

všechny recenze uživatele

Válka Severu proti Jihu neskončila v roce 1865. Na jihu totiž tahle vojna neskončila nikdy. V mixu mezi Doktorem z hor a Sweet home Alabama přichází Rachel Bilson, aby jako sofistikovaná Newyorčanka obrátila jižanské tradice vzhůru nohama. Střet civilizací, trocha krotké romantiky a něco málo ze zdravotnictví pro začátečníky. ()

Pítrs85 

všechny recenze uživatele

Něco se mnou není v pořádku, po The Carrie Diaries jsem začal sledovat další romantický seriál určený spíše divákům něžnějšího pohlaví :) Ale tak jako v případě dříve uvedeného mě i na tomto zaujala hlavní postava, resp. herečka, jenž jí ztvárňuje. A Rachel Bilson (všeobecně známa jako Summer z teen seriálu O.C.) jen dokazuje, že by si ve svých už skoro Kristových letech zasloužila nějakou pořádnou filmovou roli. Ale zpátky k seriálu, nejsem zrovna fanouškem televizních sérií z lékařského prostředí, ty nejslavnější- Pohotovost, Nemocnice Chicago Hope a novější Chirurgové šly úplně mimo mě, a tak jediným pro mě zajímavým zůstává Dr.House, resp. jeho první tři řady. No doktorka Hartová má do nerudného Gregoryho opravdu hodně daleko (myšleno naturelem, ne kvalitou seriálu- no i když :)). Co mě na Hart of Dixie zaujalo na první pohled jsou úžasné exteriéry aneb po stoprvé jsem se přesvědčil o tom, že jih Spojených států je prostě svou atmosférou kouzelný. Navíc od takové doktorky bych si klidně nechal vyšetřit i prostatu (If you know, what I mean :)). Uvidíme, co další díly, ale začalo to víc než slibně. ()

zahron 

všechny recenze uživatele

Je to děsně srandovní a uvolňující, Rachel Bilson je tak strašně malá, že si ani nevšimnu že nosí pořád kraťasy, je tak strašně malá, že jí ani tak docela nevěřím že je doktorka ale, když řve na na dvou-metrového hráče amerického fotbalu tak se nejde prostě nesmát. Zoe Hartová je tak šáhlá, že nadělá víc škody než užitku - tak jo, asi jsem se stal oficiálně cílová skupina CW. Jediné co mě sere do morku kosti je neustále hrající hudba jako kdyby někdo furt dokola pouštěl ty samé Glee "songy" z oné maturitní noci kdy McLovin sbalil holku. ()

Galerie (603)

Zajímavosti (7)

  • Název seriálu si pohrává s příjmením hlavní postavy Zoe Hart (Rachel Bilson) a přezdívkou pro stát Alabama "Heart Of Dixie", neboli „srdce jihu“. (hellstruck)
  • V oblasti, ve které se natáčí interiéry Wadeova (Wilson Bethel) baru "Rammer Jammer", probíhá také natáčení seriálové restaurace „Merlotte's“ ze seriálu True Blood (2008). (hellstruck)

Reklama

Reklama