2 $ocky

• Česko 2 Socky (více)
USA, (2011–2017), 48 h 18 min (Minutáž: 21 min)

Sorry

Už dlouho (naposledy tedy BBT) jsem se u sitcomu nepřipadal tak příjemně a nezasmál se tolik. Je to jednoduché, svižné, nechodí do zbytečných detailů (HIMYM) a hlavně neztrácí humor (opět - HIMYM). A Max je okouzlující. S vtipným Olegem a roztomilou Caroline vytváří perfektní dojem. ()

Rockerman

Nejsem sitcomovým divákem. Jediný seriál tohoto druhu, který pravidelně sleduji je The big bang theory. V porovnání právě s TBBT jsou "Zlomené dívky" slabší, ale i tak je to dost dobrý seriál. Je převážně postaven na dvojsmyslech, čili humoru, který je nám, Čechům, velmi blízký. Spousta přirovnání, narážek a hlášek, které jsou velmi přímočaré a mnohdy i vulgární. To by samozřejmě nevadilo, ale zdálo se mi, že těch sexuálních vtipů s přibývajícími díly bylo víc a víc, a ty pak ztrácely na účinnosti. To byla první malá připomínka. Druhá jde paradoxně na konto obou hlavních představitelek. Právě ony jsou zdrojem i terčem nejvíce zdařilých fórů, ale jejich hraní se mi zdá trochu škrobené a toporné. To je však jen menší vada na kráse (možná ještě ten docela neskrývaný feminismus), jinak velmi povedeného sitcomu. Těch 80% si plně zaslouží. V druhé sérii se ukázalo, že dobré nápady a fóry skončily. Dvě holky v malé bistru skýtají zřejmě malý prostor na udržení úrovně z první série. Vrcholem je protivná a trapná postava Stephanie. Za druhou, dost nepovedenou dávám jen jednu hvězdu. Celkově jdu tedy s hodnocením o jednu * níž. ()

Evander

Velmi svěží komediální seriál plný neotřelých nápadů. Po dlouhé době jsem se zase u seriálu královsky bavil. Snad si udrží konstantní úroveň i do dalších sérií. EDIT: 7.12.2013 Bohužel druhá série velmi rychle ztrácí dech a tak mohu s politováním vykřičet do světa, že si seriál svou počáteční vysokou úroveň nedokázal udržet - přestávám sledovat. ()

KuZd

Nevím, který pozér tomu může dát méně než 5*. Každá epizoda narvaná humorem, který se sem tam lehce opakuje, ale i tak zůstává vtipny, skvělé hlavní představitelky, Polka a...kůň... Hodně dlouho jsem se tolik nenasmála u nějakého seriálu a zda-li vůbec! ()

animario

Sitcomů s holkama v hlavní roli není nikdy dost. Mezi prostořekou a ostřílenou rebelkou Max a naivní, ale dobrosrdečnou blonckou Caroline to klape $kvěle, humor je přirozenej a baví, prostředí originální a (L)Oleg nadrženej. Chtěl bych mít takový střelený spolubydlící. A dát si s nima sendvič. K snídani. ()

matt85

Po šesti dílech musím konstatovat, že je to strašně příjemná a oddychová podívaná se sympatickým obsazením. Zvyšuji hodnocení. ()

studo

Tu je taká zmes típkov a k tomu vtipných ako som už dávno nevidel :D dvojzmyselné vtipy mám rád, po polke série je to zatiaľ na dobrej ceste :) ()

denisavary

Další seriál co mě zaujal....dvě sympatické hlavní postavy,ale každá úplně jiná...Max je ořáchlá, hubatá, ale citlivá holka a Caroline je tak trošku namyšlená pipka, která si umí získat člověka na svojí stranu. Ale výborně se k sobě ty dvě hodí... Výborné hlášky, které se jen tak neslyší a rozhodně jen tak nezapomenou. Potěšení v seriálu je také "Stiflerova máma"- Jennifer Coolidge, která si zahrála její typickou postavu a to polskou barbínu, ale s úžasnými hláškami :)... ()

NightPorter

Boží. Dvě hodně zejmavý holky, zvláště Maxiny koláčky bych rád ochutnal, k tomu malej Číňan, co chce bejt cool, a hlavně Oleg, kterej je pro 2BG to, co byl Chandy pro Přátelé a Marshall pro HIMYM. Doufám, že holky na tu svou kavárničku jentak nenašetřej, a ať se laťka udrží pořád takhle vysoko. ()

longercz

Ze začátku jsem se velice snadno vžíval do chudoby mladých začínajících lidí, ale ke konci první a v tom co zatím vyšlo z druhé řady už postavy začínají být trochu monotonní, dochází tomu originalita a prostě a jednoduše to zapadá do průměru. No a mimochodem postava Sophie je vyloženě NADotravná a opravdu, opravdu, OPRAVDU bych se bez ní obešel. (Palec nahoru za pěknej originální českej název :) ()

Jajar

Zábavný seriál, jemuž bohužel schází sjednocující příběhová linie, která by vás donutila pustit si další díl. Chápu, že 2 Broke Girls je sitcom, ale to nelimituje autory tak, aby nemohli alespoň trochu prohloubit emoce. O nějaké zajímavé vztahové zápletky si to přitom říká. Škoda. ()

IXOXI

Po první sérii a třech dílech už toho mám dost. Jedná se o kupu nesmyslů, reklamu na americké filmy, reklamu na americké počítačové hry a čas od času vtípek na cizí národ. Kdyby se toto natočilo v ČR, tak je zde hodnocení jednociferné. ()

phoenixer

Dlouho jsem váhal, jestli to vůbec zapnu. Nakonec mi to nedalo. Nečekal jsem nic převratného a nic převratného to rozhodně není. ()

miawallacova

jojojo, tohle je naprosto skvělé, vtipné, sitcomové, vtipné, vtipné.... chci víc! dvě série nestačí. zrušit trapné HIMYM a točit jen 2 broke girls :D ()

myxomatoza

Hurá, je tu jeden opravdu vtipný sitcom. Žádný awkward jokes. A zkuste mi říct, že nemilujete postavu Sophie a její vztah s Olegem, kterej pouští jednu perlu za druhou. Jen do toho. ()