Kurýr pracující pro místního mafiánského šéfa musí doručit záhadný balíček, zatímco jej pronásleduje skupina neobvyklých gangsterů. (oficiální text distributora)

Acrobat

Ono to šokujúco má aj dobrý námet na poctivý akčný film, ale to by museli byť iný herci, iný režisér. Skrátka paralelná realita. Prestrelky majú tendenciu mať jemný Woovský rukopis, horšie je to z pästnými súbojmi, kde Austin napozeral veľa Rockyho, kde obrana nič moc. Ináč samozrejme dej sa posúva tak, že najprv robíme koktejl, potom Dolph 10 minút rečné v podstate o ničom, pričom hudba robí dojem a akčnosť aj z obyčajného vystupovania z motorky. Na krátku minutáž tam nič nie je, hoci guľometná paľba má evokovať "profesionálny tím" ale výzor sťa Predátor. Celkovo sa ale človek nenudí ako je u týchot filmov zvykom a Austin dokonca má plus 2 grimasy. Veľa sa ale kecá, kým sa príde k niečomu a o profesionalizme tímov a ľudí nemôže byť reč. Austin ale bojuje za Ameriku lebo je jej syn. A preto mu na konci zázrak aj praje. Kopa prachov a Ford STX. Prichádza mi nevoľno... (videné 31.01.2020, AMC archív) ()

ywo666

Film je celkom solídny. Vzhľadom k žánru a rozpočtu. Austin sa snaží a občas mu to ide. Bitiek je tu prekvapivo dosť. A Steve sa postaví aj solídnym protivníkom, ktorý vedia kopnúť. Ničmenej pästné výmeny mohli byť ešte trochu nápaditejšie. Prestrelky sú trochu absurdné. Ale čo už. Tak to v akčných filmoch chodí. Človek nemôže chcieť od automatickej zbrane aby prestrelila človeka alebo tenký kovový stôl ak je za nimi schovaný človek, čo ešte nemá zomrieť. Film obsahuje pár slušných hlášok. A pár zaujímavých momentov. Uchvátila ma hrdinská víťazná hudba keď Austin bil na zemi nehybného Lundgrena. Určite lepšie ako One in chamber, Maximum Conviction, Deagon Eyes alebo 6 bullets. Napriek tomu sa stále nejedná o nejaké super terno. 55-60 béčkových percent. ()

Phietros

Nadprůměrný béčko, kde si Austin střihnul jednu ze svých lepších rolí co by kurýr a vymahač, kterého prodá vlastní šéf. Na druhé straně stojí Lundgren, jako boss který nikomu nic nedaruje svojí nadválu si řeší po svém, ale trpí nemocí na kterou je lék pouze vyjímečná krev HH, kterou má Austin. Závěrečná bitka nic moc mezi hvězdami, ale o tom to tady nebylo! 65% ()

Guran

Zprvu to nevypadá zle, ale jakmile se Steve Austin začne prát, připomíná mi to Van Damma, Stalloneho, Schwarzenegra a i Lundgrena v mladých letech. Steve je ale nesympatický a postrádá větší herecké umění. Je to herec, který role do filmů bude dostávat kvůli své urostlé postavě, jako ti, co jsem jmenoval, ale Stallone je z nich rozhodně největší herec. Zde to svým trapným pojetím dokreslil Dolph Lundgren, jeho výkony poslední dobou taky chabnou, nebo teda aspoň tady. Zpracování příběhu je katastrofální, běčkový a scénář stereotypní. Nic nového, naprostý blaf a propadák. Ble. ()

ConanVJ

Tak tenhle akčňák jsem si fakt užil. Austinovi jsem fandil a Lundgrenovi zas sedla role záporáka (vtipné bylo, když si Dolphy dělá džus za asistence pobodanýho týpka a vypráví mu jak pomalu chcípne jako by to dělal běžně). Filmek je taková střílečková akce, rvačky zde moc nejsou a když jo, tak je to Austinova klasika. Hlášek je ve filmu hromada. Celkově je to pěkný akční béčko, které fandy tohoto žánru neurazí. Mě se filmek líbil hodně a dávám mu 80% :) ()

• Po filme Hangar 14 (2011) je to už druhá spolupráca hercov Steve Austin a Darren Shahlavi. (Johnny.ARN)
  • Pri boji Nemca (Dolph Lundgren) s Tommym (Steve Austin) si je možné všimnúť, že v náročných kúskoch za Lundgrena zaskakuje dablér. (Johnny.ARN)
  • Natáčanie prebiehalo v kanadských mestách Abbotsford, Fort Langley a Vancouver. (AdamesWWE)