Dokonalé taneční kreace a hudba ve stylu hip hop jsou hlavní přednosti filmu o třech tanečních skupinách z různých koutů světa, které se připravují na mezinárodní soutěž Beat The World, jež se koná v Detroitu. Jen jedna z nich si může odnést hlavní výhru. Odměnu 100 000 dolarů získá ta skupina, jejíž členové předvedou nejlepší taneční umění a zároveň se nejlépe vypořádají se svými osobními problémy a starostmi. V sázce jsou jejich naděje, sny a dokonce i životy. (oficiální text distributora)

chaosteory

Jak už jsem psal u Honey 2, pokud je taneční film nejméně z dvou třetin o tanci, tak je naprosto jedno jaký děj se v něm odehrává. Beat the world sice nevybočuje ani o píď, ba mi hodně připomínal právě výše zmíněné pokračování, ale nápad zakomponovat do děje tři odlišné prostředí a tím i tři styly tance cením. Herci skutečně něco předvedli (myslím tanec, aby někdo nečekal Oscarové emoce), hudba se dobře poslouchala a taneční choreografie měly co nabídnout. Na pár facek by byl střihač, který konečná vystoupení zmrvil jak prase a ze závěru s parkourem bylo prd. ()

Ms.Iris

Zbožňujem hudbu i tanec, fascinuje ma parkour. A tu som si veru prišla na svoje, hoci film k dokonalosti má ďaleko. ()

Miroslav.Zac

Film z ranku "viděl jsem jeden, viděl jsem všechny". Ale mám rád breakdance a battly všeobecně, takže těch pár minut, kdy si to tam všechny ty crew rozdávaly, jsem si užil. ()

ivoo2

Film som sa snažil pozrieť viac krát, ale nikdy som ho nedopozeral celý. Príde mi veľmy nudný a dej nie je v ničom zaujímavý. Tanec nie je tiež boh vie čo. A ani herecke výkony (vinu na tom nesie dabing, ktorý bol otrasný). Je veľa lepších filmov ktorých hlavným mottom je tanec, tie su o niečo zaujímavejšie a človek sa pri pozeraní nenudí. Takže konečný dojem z filmu: strata času! 20% ()