Bitva o zlatý pohár Wipeout v argentinské metropoli Buenos Aires začíná! Tým československých celebrit se poprvé postaví týmům z Polska, Ukrajiny a Běloruska. (oficiální text distributora)

lukaskon1 odpad!

Sebranka pitomců si udělala dovolenou v Argentině. Zatímco ostatní se snaží jak mohou, prezentují se a předvádějí obdivuhodné fyzické výkony, tak skupina našich soutěžících se přijela rekreovat a zaplavat si v místním bazénu. Ta banda šašků neumí vůbec nic a jen to předvádějí před ostatními, kteří z toho museli mít bžundu. Fakt nepochopím proč tam nebyli sportovci nebo zkrátka lidi s dobrou fyzičkou? Ze člověka opravdu nedělá sportovce to, že moderuje sportovní noviny. Nově ale nejde o to aby soutěžící vyhráli ale aby to mělo sledovanost a tak se domnívají, že banda opičáků, které můžeme běžně vídat v televizi přitáhne diváky. Moderátorská dvojice je také na odstřel. Čekal bych posuzování výsledků všech soutěžících ale oni jen prosazují ty naše a snaží se nám nakecat, že pětiminutová ztráta pro naše "borce" nic není. Asi je na tom něco špatně, že jsem se radoval z úspěchů kohokoli mimo našeho týmu ale když vidíte tu nezaujatost a lenost našich soutěžících, tak jim těžko můžete fandit. No ale abych to jen nehanil, tak musím říci, že pár dílů by si měli zkouknout všichni, něco takového se jen tak nevidí. U situací, kdy všichni tři zahraniční soutěžící dohromady stihnou proběhnout dráhou dříve než jeden náš jsem se válel smíchy. ()

GlaDOS odpad!

Originální Wipeout je hodně dobrá zábava. Tahle česká verze je jedním slovem trapná. Stříh je tragická, kamera špatná, komentátor trapný a soutěžící se snad řídí heslem "není důležité vyhrát, vůbec není". Nova udělala z Wipeoutu odpad. ()

Jezinho95

Ve srovnání s Hry bez hranic vypadá Wipeout až trapně. Na první díl se ještě dalo podívat, ale ty další v podstatě kopírovaly ty předchozí a nevšiml jsem si ničeho novýho. Navíc soutěžící byli z řad "celebrit" a to rozhodně na atraktivitě nepřidalo. Celkově obrovské zklamání a 20%!! ()

barneybishop odpad!

Tak tohle se absolutně nepovedlo.... kdyby raději koupili pozemek na nějakém odlehlém místě v ČR a tam vytvořili něco podobného jako kousek od Los Angeles pro normální a obyčejné lidi a ne jen pro nějaké celebrity. -_- :) Moderátory bych nechal přesně ty, kteří dabují americkou verzi a voilá... česká Drtivá porážka je na světě. :) A lidi by se rozhodně jenom hrnuli....Doufám, že to nebudou jen sny, ale že to jednou bude skutečnost. :) Hned bych si to jel vyzkoušet. :) ()