Americký provokativní seriál z produkce NBC o osudech zaměstnanců a hlavně zaměstnankyň (Bunnies) prvního Playboy Clubu v Chicagu založeného v roce 1963. (serpencia)

rekkky

Snahu vyvolat provokativní atmosféru podkopávají nudné až fádní dialogy a poněkud jednolité prostředí klubu. Nepřesvědčivá atmosféra Chicaga 60. let a nepříliš sofistikovaný pohled na to jakým směrem by se seriál chtěl ubírat nahrává k negativnímu hodnocení. Jedna vražda v úvodních minutách na solidní drama prostě nestačí. ()

Stíba

Když jsem tenhle seriál objevil byl jsem nadšený. Atmosféra Playboy clubu 60. let spojená s mafiánským pozadím poukazovala na to, že by se se velkou pravděpodobností mohlo jednat o můj vysněný seriál. Nicméně nálada poklesla se zjištěním, že světlo světa spatřily jen první tři díly a definitivně uhasla teď, po jejich shlédnutí. Tenhle seriál měl určitě potenciál na několik sezon, postupně se dokázal velice slušně rozjet a mohl ještě hodně ukázat,proto si myslím, že je obrovská škoda, že uťatý konec už pravděpodobně nikdy nespatří světlo světa. Těžké hodnotit po třech dílech, navíc když seriál byl ustřižen a ač rozhodně není dokonalý tak to zkrátka je moje krevní skupina, získal si mě a proto lehce přitlačím směrem nahoru. ()

vasa23

60. léta, Playboy Club, mafiánské Chicago, co víc by si mohl člověk přát? Bohužel seriál nepřinesl nic převratného a zapadl do průměrné šedi. Třetí díl měl sledovanost jen 3.4 mil. diváků a jelikož si na něho stěžovala i Parents Television Council, byl stanicí NBC stažen z vysilání. ()

Borin.P

Pěkné na pohled, ale to je asi tak vše. Není se tedy čemu divit, že vysílání zruší už po třech dílech. Někdy v budoucnu se možná ze zvědavosti na zbytek dodívám, do té doby lepší 2* ()

Liquid2C

Náhodou mě se to líbilo. A moc. Skvělý casting, podle mě nejpovedenější ze všech letošních podzimních novinek. Těším se na další díly a jestli to ty magoři v CBS zruší tak já už nevim co. Viděno ve verzi 720p. ()