Kravaťáci

USA, (2011–2019), 98 h 27 min (Minutáž: 41–90 min)

Tvůrci:

Aaron Korsh

Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Sarah Rafferty, Gina Torres, Andrea Parker, David Costabile (více)

Recenze uživatele tuntavala k tomuto seriálu (119)

Tik tak (2016) (S05E15)

Rachel: "Mas problem se zaverem?" Mike: "Ne, jde o cast procesu." Rachel: "Citil by si se lip, kdyby  jsem ti rekla, ze jsem nikdy nebyla pysnejsi na sveho budouciho manzela, nez prave dnes?" Mike: "Ano, urcite." Rachel: "Dobre. promluvme si o zaveru." Mike: "Mam hrat pred porotou velke divadlo?" Rachel: "Porota ti bude naklonena, Mikeu. Tvoji rodice zemereli pri autonehode. Kdo by s nekym takym nemel soucit? " Mike: "Problem je v tom, ze kdyz reknu, nechte me tak, protoze jsem byl maly, zasahla me tragedie, jasne priznam, ze jsem vinny." Rachel: "Ne. Nehoda je hlavnim duvodem, proc si se chtel stat pravnikem. Nejen ze to pochopi, budou te za to obdivovat." Mike: "Jak to muzes vedet?" Rachel: "I ja te za to obdivuji. Rekni jim svuj pravdivy pribeh a uvidis, ze te nechaji jit." ()

25. hodina (2016) (S05E16)

Donna: "Rachel, slysela jsem, ze se vratila porota. Tak jsem si prisla vyslechnout rozsudek." Rachel: "Vrat se. Mike stravi dva roky ve vezeni." Donna: "Proboha." Rachel: "A prave ted to schvaluji. Nevim, co mam delat." Donna: "Dobre. Reknu ti, co mas udelat. Vrat se dovnitr a bud tam jen pro nej." Rachel: "Nevratim se a nebudu tam jen pro nej." Donna: "Proc ne?" Rachel: "Protoze mi slibil, ze tohle neudela." Donna: "Rekl, ze ja takova moznost. Prosila jsem ho, aby ji neprijal. Slibil, ze to neudela." Donna: "Rachel, Harvey chtel udelat to same. A ja jsem ho prosila, aby duveroval porote." Rachel: "On dodrzel slovo." Donna: "Ale nemusel. Rikala jsem si, ze kdyby si to rozmyslel, budu mu muset odpustit." Rachel: "Tak jsi lepsi zena, nez ja. Protoze Mike je moje srdce. A prave ted se citim, jako by mi ho nekdo vytrhl z hrudi. A tim nekym je on sam." ()

Série 6 (2016) (S06)

Vezeni. ()

Na průsery (2016) (S06E01)

Rachel: "Harvey, co tu delas?" Harvey: "Prisel jsem ti oznamit, ze jsem ho tam odvezl. A zda se mi byt v pohode. Podle me to tam zvladne." Rachel: "Cenim si to. Ale to si mi mohl rict po telefonu. Proc si opravdu prisel?" Harvey: "Chybi mi." Rachel: "I me chybi." ()

Účetní závazky (2016) (S06E02)

Rachel: "Donno, co tu delas?" Donna: "Prinasim dary." Rachel: "To je od tebe mile, ale nemusis me sem chodit  kontrolovat. Jsem v poradku." Donna: "Rika zena, v kosili sveho snoubence." Rachel: "Vim, je to prehnane." Donna: "Rachel, chces ho citit u sebe. Na tom nic neni." Rachel: "Dekuju Donno." Donna: "Mela bzs mi podekovat, ale ne za tohle. Za chvili nebudes u sebe citit jen jeko kosili." Rachel: "Chces mi rict, ze jsi me dostala na seznam navstev? Rekli, ze..." Donna: "Me je jedno, co rekli. Jsi jeho rodina. A jsi i moje rodina. A neusnula bych, dokud bych te na ten seznam nedostala." Rachel: "Ja nevim, co mam rict." Donna: "Rekni: Dekuju ti Donno, a utikej za nim." ()

Zpátky ve hře (2016) (S06E03)

Rachel: "O, Jessico, tady jsi. Potrebuji sestavit par smluv a chybi mi na nich tvuj podpis." Jessica: "Myslis, ze nevim, ze falsujes muj podpis pet let?" Rachel: "Promin." Jessica: "To je v poradku. Chapu to. Chtela jsi mi usetrit cas. Proc mi nereknes proc jsi tady?" Rachel: "Ja... Tento semestr chodim na hodiny prakticke etiky." Jessica: "Tuto ucebnici jsem cetla velmi davno." Rachel: "Ja nemam problem s ucebnici." Jessica: "Mike." Rachel: "Jedne z mych spoluzacek mi ho vyhodila na oci, aby nade mnou vyhrala hadku." Jessica: "A ty ji chces ty oci vypichnout." Rachel: "Neco takoveho. Profesor me chce zaradit do projektu "Nevinnost" Chci to vzit. Ale, kdyz to udelam... "Jessica: "Ostatni studenti si budou myslet, ze se bojis." Rachel: "Presne tak." Jessica: "Musis docilit, aby se vsichni bali tebe. Potom budes mit navrch. Musis byt tvrda, Rachel." Rachel: "Proc mam pocit, ze jsi na pravnicke skole zazila neco velmi podobneho?" Jessica: "Rachel, nevim jestli to vnimas, ale podobne problemy zazivam kazdy den." ()

Obrat (2016) (S06E04)

Louis: "Kde je Harvey?" Donna: "Neni tu." Louis: "Tak ho sem zavolej. Uzavrel dohodu s temi makleri a chci, aby vypadli." Donna: "Louisi, ver mi. Ted na to neni cas." Louis: "Ja se ale nedokazu divat na ty jejich namyslene ksichty." Donna: "Mozna, ze ani nemusis." Louis: "Nerozumim." Donna: "Rikala jsem ti nekdy o mem prvnim byte?" Louis: "Ne." Donna: "Delila jsem se o tricetsedm metru ctverecnich a bylo to peklo. Nez jsme se rozhodli rozdelit prostor na smostatne casti." Louis: "Tady nejsme v bytovce. Nemuzu pres stred kancelare natahnout pasku." Donna: "Ja nemluvim o pasce, Louisi. Mluvi o architektovi, ktery to tu predela." Louis: "Mas pravdu. Prestavbu chci udelat poslednich pet let." Donna: "A nejlepsi je, ze se nebudes potkavat s temi makleri." Louis: "Donno, ty jsi genius." Donna: "Ja vim." Louis: "Chci jmena sesti architektu." Donna: "Louisi, mas svoji sekretarku." Louis: "Diky za nic." Donna: "Pro se snazim?" ()

Důvěra (2016) (S06E05)

Louis: "Mel jsi pravdu. Jsem financni mag." Harvey: "Dej to sem." Louis: "Pozastaveni se zrusit neda, ale potom me to napadlo. Nemusime ho zrusit, kdyz premenime Sutterovu firmu na pobocku holdingove spolecnosti, muze za ni obchodovat nekdo jiny." Harvey: "Skvele." Louis: "Ma to hacek, potrebujeme obchodniky, kteri budou pracovat pro tu svini, navzdory jeho povesti." Harvey: "To nebude problem." Louis: "Harvey, s timto clovekem nechce mit nikdo nic spolecneho." Harvey: "Zapomnel jsi na nase kamose." Louis: "Co? Zertujes? Myslis, ze ti blbci na to kyvnou?" Harvey: "V pohode. Vim, komu kyvnou." Louis: "Harvey, vim, ze je tezke tu nemit Mikea. Chci, abys vedel, ze my taky chybi." Harvey: "Vazim si toho, Louisi, ale nemusis nic rikat, protoze ciny jsou vic nez slova. A ty jsi mi pomohl." ()

Španělsko (2016) (S06E06)

Donna: "Uz si muzu dat sampus?" Louis: "Sehnala si od maklere klice od domu?" Donna: "Nejen to. Take souhlasil, ze vezme Kelmannovi zitra na obed, aby oslavili svuj velkolepy prodej." Louis: "Skvele, Donno. Ale to nebude stacit. Potrebuju, aby Tara verila, ze  je to muj dum. To znamena..." Donna: "Zadny zamek ve dverich, zadny napis "Na prodej" a zadne osobni veci. Takze tam nabehneme a dum poradne pripravime. A toto bereme s sebou." Louis: "Ty jsi zaramovala fotky Bruna?" Donna: "Ve stylu domu. A nejen Bruna. I Mikada." Louis: "Dokonale, Donno." Donna: "Napadlo me, ze Tarre nebude stacit ukazat tvoje drivko." Louis: "Dekuju, Donno." Donna: "Nemas za co, Louisi." ()

Rozvířit vodu (2016) (S06E07)

Jessica: "Co se deje, Rachel? Za celou cestu si nerekla jedine slovo." Rachel: "Ale nic. Jen to bylo tezsi, nez jsem si myslela." Jessica: "Ma duvod byt nastvany." Rachel: "Ale proc prave na nas?" Jessica: "Nezlobil se na nas. Potreboval se jen vyventilovat." Rachel: "Tak co udelame?" Jessica: "Pokusime se to napravit." Rachel: "Tim, ze najdeme Marii Gomezovou." Jessica: "Posuneme datum popravy." Rachel: "Jessico, Leonard ma pravdu. Jaky smysl ma odklad popravy, kdyz netusime jak ji zrusit?" Jessica: "Kdyz to neudelame, nestihneme Marii Gomezovou najit." ()

Zapůjčený čas (2016) (S06E08)

Jeff: "Jessica Pearsonova u soudu. To jsem uz dlouho nevidel." Jessica: "Rada se cas od casu vracim do ringu." Jeff: "Ktere spolecnosti dnes budes spojovat? BM steel a Global neco?" Jessica: "To bylo v utery. Dnes chci zachranit zivot jednomu muzi. Vzali jsme si projekt "Nevinnost"." Jeff: "Projekt "Nevinnost? Takhle se snazis ocistit jme sve firmy?" Jessica: "Snazim se dosahnout spravedlnosti a, kdyz tim ocistim jmeno sve firmy, bude to jen dobre." Jeff: "Fajn." Jessica: "Jak se mas, Jeffe?" Jeff: "Celkem dobre." Jessica: "Vim, ze jsem ti slibila, ze se ozvu, az to vsechno utichne, ale chci, aby si vedel..." Jeff: " Je to v poradku, Jessico. Chapu to." Jessica: "Ne, stale mame problemy, Jeff. Neskoncilo to." Jeff: "Tobe jde skutecne o ziskani dobreho jmena, vsak?" Jessica: "Ano." Jeff: "Rad jsem te videl, Jessico." Jessica: "Ja tebe taky, Jeffe." ()

Ruka, která tě krmí (2016) (S06E09)

Harvey: "Donno, zrus mi vsechny schuzky a uvedom vybor, ze Gallo je pripraveny." Donna: "Harvey..." Harvey: "Nechci to slyset." Donna: "Poslouchej me. Byla jsem tam, kdyz jsi ho zavrel. A je mou povinnosti pripomenout ti, co jsi mi tehdy rekl." Harvey: "Nemusi mi to pripominat." Donna: "Je to sociopat, ktery se vyziva v ublizovani jinych." Harvey: "Donno, nemam na vyber." Donna: "Ale mas. Vzdyt Mikea uz propusti. Pokud ho tam pozdrzis jeste par hodin..." Harvey: "Mikea dnes nepropusti." Donna: "Coze?" Harvey: "Volal mi Cahill, bude to jeste par dni trvat. A kdyz Gallo zjisti, ze to zdrzuju, Mike se odtamtud nedostane." Donna: "Zrusim ta stretnuti." ()

P. S. L. (2016) (S06E10)

Mike: "Ahoj." Rachel: "Ahoj." Mike: "Rachel? poslouchej. Probehlo to velmi dobre. Netrap se tolik." Rachel: "Jak se nemam trapit. Mikeu, ta zena rekla, ze je podle ni vinen a zaloba to ma na zaznamu." Mike: "A Jessica ji jeste predtim stihla vyhlasit jako nekompetetnti a porota to slysela." Rachel: "Mas pravdu, slysseli tovsichni. Neveri tomu." Mike: "Vyslechnete Leonarda." Rachel: "Mikeu, jeste na to neni pripraveny." Mike: "Rachel, kdyz jsem vypovidal u soudu, nedal jsem porote jen duvod pustit me." Rachel: "Docilil jsi, aby te chteli pustit." Mike: "Presne tak. A nakon i chteli. A to jsem byl vinen. A co asi udelaji v pripade nevineho?" ()

Odešla (2017) (S06E11)

Harvey: "Mikeu, co tu delas?" Mike: "Muzu dal?" Harvey: "Jasne. Das si kavu?" Mike: "Ano. To by bylo fajn. Promluvme si o te nabidce." Harvey: "Promyslel sis to?" Mike: "Ano." Harvey: "Dobre. Hadam, ze jsi neprisel vyjednavat." Mike: "Nevezmu to." Harvey: "Mikeu..." Mike: "Poslouchej, u soudu jsem rekl, ze mam dar, kltery jsem zahodil. Nechtel jsem jenom oklamat úporotu. Myslel jsem to vazne. Mohli bychom pokracovat tam, kde jsme skoncili. Ale nemohl bych se podivat do zrcadla, kdybych se vratil k obchodnimu pravu." Harvey: "Zkus to jen na mesic." Mike: "O cem to mluvis?" Harvey: "Praci najdes snadneji, kdyz nejakou mas. Vratis se a muzes si hledat neco jineho." Mike: "No tak, Harvey, z jednoho mesice budou dva a potom pul roku a ja nepomuzu jedinemu cloveku za deset let." Harvey: "Mylis se, pomuzes me." Mike: "Tak jsem to nemyslel a ty to vis." Harvey: "Je mi jedno, co jsi myslel. Jessica vcera odesla a vim, ze to vis. Potrebuju nekoho, komu muzu duverovat." Mike: Harvey, nejdu do toho." Harvey: "Mikeu, zadal sji me, abych te zamestnal a ja jsem to udelal. Ted chci po tobe to same a ty na me kasles." Mike: "To neni pravda a ty to vis." Harvey: "Mikeu, potrebuju te." Mike: "Je mi lito, Harv ey, nemuzu. Proste nemuzu." ()

Obraz (2017) (S06E12)

Louis: "Rachel, potrebuju tvou pomoc." Rachel: "O co jde?" Louis: "Teddy Doyle potrebuje pristup k ziskum z prodeje sve firmy, ulozenych do fondu kde nepodlehaji zdaneni. Tak, aby ty dane platit nemusel." Rachel: "Louisi, delas si legraci? Nejsme v Dubaji. To nemuzu udelat." Louis: "To vim, ale stejne to potrebuju." Rachel: "Dej mi ten spis. Neco vymyslim." Louis: "Diky." Rachel: "Jsem na tebe hrda, Louisi." Louis: "Na co?" Rachel: "Teddy Doyle je Harveyho klient. AS ja jsem o vas slysela, coz znamena, ze jsi mu odpustil." Louis: "Ano. Prijd, az na neco prijdes." ()

Zuby, nos, zuby (2017) (S06E13)

Rachel: "Louisi, muzu s tebou mluvit?" Louis: "Jiste." Rachel: "Nevim, co mam delat. Tresou se mi ruce." Louis: "Rachel, co se deje? "Rachel: "Nevzali me do komory." Louis: "Coze? Nesmysl." Rachel: "Cti." Louis: "Po peclivem prozkoumani vasi zadosti, komise pro osobnostni zdatnost vam nepovoluje pohovor. To je pitomost!" Rachel: "Vedela jsem, ze se budu muset branit, ale netusila jsem, ze mi ani nebude dana sance se branit." Louis: "Dobra, uklidni se." Rachel: "Jak se mam uklidnit? Presne toho se muj otec obaval. Rekl, ze pouziji muj vztah s Mikem proti mne." Louis: "Nevis, jestli je to kvuli Mikeovi." Rachel: "Samozrejme, ze je to kvuli Mikeovi. Kvuli cemu jinemu by to bylo?" Louis: "Mohli to poplest. Proste administrativni chyba. Mohla si spatne vyplnit papiry." Rachel: "Zkontrolovala jsem si to desetkrat." Louis: "Rachel, musi pro to byt nejake vysvetleni. A ja tomu prijdu na kloub." Rachel: "Nevis to jiste." Louis: "Podivej se na me. Slibuju, ze ti zaridim pohovor, jasne?" Rachel: "Dobre." ()

Přiznání viny (2017) (S06E14)

Harvey: "Rachel, co tu delas?" Rachel: "Muzu jit dal?" Harvey: "Samozrejme. Das si neco?" Rachel: "Ne neni treba. Dekuju." Harvey: "Jestli jsi se prisla podivat na misto sve svatby, bylo by lepsi prijit ve dne." Rachel: "Ne neprisla jsem kvuli tomu. Prisla jsem kvuli tomuhle." Harvey: "Rachel, to je skvele. Udelala jsi test osobni zdatnosti, aniz bys tam musela jit." Rachel: "Ja vim." Harvey: "A proc jsi znepokojena?" Rachel: "Podarilo se to diky tomu, co delate s Mikem." Harvey: "Rachel, tento dopis nema nic spolecneho s tim, co delame. Zaslouzis si to. A ten co to posla, udelal dobre." Rachel: "Fajn. Rekneme, ze je to pravda. Jak chcete dosahnout toho, aby to ziskal i Mike?" Harvey: "Poslouchej..." Rachel: "Ne. Harvey. Ty poslouchej. Stravil nekolik mesicu ve vezeni a meli to byt roky. Nedovolim, aby se to opakovalo." Harvey: " Nebude se to opakovat." Rachel: "Vim, ze ne, a proto jsem tady. Potrebuju tvoje slovo, ze jestli to bude prilis riskanrni, tak to cele zastavis." Harvey: "Rachel..." Rachel: "Harvey, chci tvoje slovo." Harvey: "Mas ho. Jestli se to pokazi, skoncime." Rachel: "Dobre." ()

Quid Pro Quo (2017) (S06E15)

Rachel: "Ahoj. Co se deje? Odesel jsi z postele jeste pred svitanim a uz jsi se do ni nevratil." Mike: "Chci si s tebou popovidat." Rachel: "O cem?" Mike: "Vim, ze jsi sla za Harveym, snazila ses ho prinutit, aby ti slibil, ze se me nebude snazit dostat do komory, kdyz to bude riskantni." Rachel: "To ti nemel rikat." Mike:" Neposlouchal te." Rachel: "Prinutila jsem ho slibit mi to, protoze mi na tobe zalezi." Mike: "V poradku. Vim, proc jsi to udelala a chapu to. Vcera vecer jsem to ukoncil ja sam." Rachel: "Takze je konec?" Mike: "Ano, je konec. Nebudu pravnikem." Rachel: "Mikeu..." Mike: "Byl jsem v pohode, ale Harvey chce zajit daleko. Problem byl asi v tom, ze jsem tomu zacal verit." Rachel: "Mam tu s tebou dnes zustat?" Mike: "Ne, budu v poradku. Krome toho, mas hromadu prace a ja musim vyhrat pripad." ()

Osobní způsobilost (2017) (S06E16)

Mike: "Rachel, at delas na cemkoliv, prestan s tim a zacni hledat vsechny pripady, kdy prijaly nekoho do komory a hlasovani nebylo jednohlasne." Rachel: "Mikeu, co se deje?" Mike: "Anita Gibsova se dostala do komise." Rachel: "Delame na tom, abychom ji odtud vyhodili." Mike: "Harvey na tom pracuje, no potrebuju o komisi vedet vsechno, protoze, pokud v ni bude, vyuzije jakoukoli moznost, aby to skoncila driv, nez zacneme." Rachel: "Kam jdes?" Mike: "Do knihovny. Musim se pripravit na kazdou otazku, kterou my muzou polozit." ()

Série 7 (2017) (S07)

Pekne se to sparovalo. ()

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku