tomeek

Překvapivě vtipný a zábavný snímeček. Hlášky, situace, bavil jsem se. Až na ten nechutně okatý product placement. ()

panMartin

Příjemné, nápadité, na české poměry osvěžující a dokonce i vtipné. Film má samozřejmě svá slabá a silná místa, kterých je naštěstí více a k mému překvapení jsem se dost nasmál. Jinak Mádl zase předvedl své kvality, a zahrál vše jak on umí. Myslím, že jeden z lepších českých filmů tohoto roku. Mádl měl k sobě nádhernou partnerku kterou ztvárnila Eva Josefíková. Občas jsem se zasmál nad Mádlovými ksichty. ()

Radiq

Moc si z toho už nepamatuju, ale vim, že nadšení z toho moc nebylo, ale vyloženě nuda taky ne. Licokniga teda ale u mě jako vtip nezabodovala. Ani ten Nárožnej už není co bejval... ale jinak Mádl a Blažek se uměli někdy zaksichtit uplně stejně, takže se sem tam i dalo věřit, že hrajou jednu a tu samou osobu v jinym věku... ()

StanislachKo

Rozumiem pre "koho" sa to točilo a z toho pohľadu musím uznať, že zrejme zasiali na úrodnú pôdu. Tiež nevidím zmyseľ upozorňovať na žalostné herecké výkony, prepálenú minutáž, siahodlhé ľúbivou hudbou podmáznuté romantické scény, ktoré nám majú kŕčovito a nútene pripomínať ako sa žilo vtedy a v akých sračkách sme dnes. Ale musím sa aj tu pristaviť pri najväčšom hendikepe českej (a sčasti aj slovenskej) filmovej tvorby: Stále ten socializmus... stále a stále dokola a dokola. Z národnej histórie sa stal najlacnejší filmový artikel, ktorý sa vyťahuje aj 30rokov po prevrate. Naozaj v kapitalizme nie sú smiešne veci, o ktorých by sa dala natočiť komédia? Alebo čokoľvek?! No a o mádlovom ušušlanom úškrne pripominajúcom burtonovho jokera sa myslím tiež nemusím nejak špeciálne vyjadrovať... ()

Prometheus69

Na českou komedii dobrá sci-fi ... humor občas trochu pokulhává. Ale dá se. narážka na Fateboook sice dobrá, ale jeho funkčnost uvedená v praxi na na nástěnce... vysoce nepravděpodobná na tehdejší poměry. Na naše finační poměry, kdyby to třeba točili Amíci. Za málo peněz velká písnička. Českých sci-fi je poslední dobou dost po málu. Takže když se semtam něco objeví a je to povedený je třeba to odcenit. Proto 4 hvězdy. ............. Ubral bych jednu za za né příliš povedenou a nedomyšlenou myšlenku cestování časem.... ale u českých filmů dokáži přihmouřit oko. Holt rozpočet dělá své a tabletky už jsou klišé. :) ()

URBAN

A jo bylo to supr a s ohledem na české poměry je to jeden z těch lepších filmů . Jen to nebyla až taková sranda spíš to sranda ani nebyla , ale myšlenka je dobrá a v česku unikátní . ( 6.10.13/MAC ) ()

sator

Kdyby se vrátil čas...já bych věděl co sním... ....škoda některých nelogičností stran zmatečného střihu...jinak vděčné téma a relax.... ()

Mylouch

Hra, na kterou se dá přistoupit i přes účast početné novácké elity. Téma promarněných lásek ve školním prostředí mezi dvěma epochami, plynulý příběh s více či méně roztomilými socialistickými odkazy, Mádlova ne vždy vyrovnaná "hvězdnost", Blažkova uměřená jistota a hezké momenty Josefíkové. I přes občasné přiblížení k hranici scénáristické lacinosti je výsledek rozhodně lepší než u všech prkýnkářů, háčků a krokodýlů. ()

otík

Mně se to líbilo. Nenáročná a místy i slušně vtipná komedie se sympatickými herci, slušnou hudbou a podařeným příběhem. Sice Mádl mi přišel na studentíka přeci jen už trochu starší, ale na Evu se hezky dívá a Blažek je sympaťák skrz na skrz. A i když si to jde za happyendem až neskutečně vytrvale, vůbec mi to nevadí. Konečně česká komedie, která není ani trochu trapná. ()

Estrellita

Na české poměry velmi zajímavý snímek s příjemnými herci (musím říct, že mi ani Mádl nevadil). Konečně se někdo pokusil vnést do české tvorby trochu západního větru. Pokus sice úplně nevyšel, ale snaha se cení! 70% ()

Tommy.D

Dalo se na to koukat! Vytknul bych naprostou absenci nějaké kauzality, nevěrohodný rok '89, neuvěřitelný product placement, no a teď už, byť by byl film sebelepší, nemůžu dát víc, než 3*. Každopádně ale příjemné překvapení českého filmu. ()

Vecko99

Na české poměry povedená komedie. S herci jsem neměl problém, i přes to, že Blažek s Mádlem si nejsou vůbec podobní, tak se snažili naučit stejné výrazy a gesta, což se jim dle mého názoru docela povedlo. Záměr natočit komedii ve stylu Což takhle dát si špenát, Zabil jsem Einsteina, pánové..., atd... vyšel tak napůl a tomu také odpovídá mé hodnocení. ()

Tyny

Musím říct, že do kina jsem šla na film ani s nejmenším očekáváním, abych nebyla zklamaná i přesto, že ostatní říkali, že je to fajn. Začátek filmu mě sice nijak neohromil, ale děj filmu a ten skvělý konec všechno napravil. Opravdu povedený film, jeden z nejlepších český filmů v poslední době. ()

Mr.Ripley

Z Josefíkové se pomalu, ale jistě klube nejcharismatičtější herečka nové generace... jen ten Mádl by s hraním debílků mohl konečně přestat, začíná to krapet nudit. ()

chelseaman22

Jojo, Josífková, tys i v době předrevoluční kus! Mádl se bez bázně a hany pouští do problematiky cestování v čase, aniž by si před tím pustil Vězně z Azkabanu, jehož závěr je pochopitelný jako poplatek za autorizační SMS. 69% ()

Sabrewulf odpad!

Před pár dny si stěžuju na české NEkomedie a prásk! Další ubohost. Do háje i v těch Babovřeskách divák aspoň vidí ty všechny pokusy o vtip, kterých je tam hodně. Nefungují, ale jsou tam! Tady zas není nic! Nic k pousmání a už vůbec ne k řehtání se. Přitom tam šlo toho tolik vymyslet, potenciál byl. Tady se jenom pronudím při pohledu na příšerné paruky (Mádl, Krbová) a brutální neherectví všech mladých s neumětelem Mádlem v čele. Zahraniční písničky trapas. Jo ten nýmand, co to točil, má na starost i Peklo s princeznou? Tak to se potom nedivím. P.S. A rozuzlení typu "neznám svoje vlastní dospělé děti", je totálně zvrácené (a odpadové). ()

LiborGondek

Příběh filmu není žádné "terno", ale tady jde především o komedii a tento žánr film splňuje dokonale. Bylo to milé překvapení, které jsem rozhodně nečekal. Hodnotím 80% ()

MFF CINEMA MUNDI Brno (29.2.-7.3.2012)

MFF CINEMA MUNDI Brno (29.2.-7.3.2012)

20.02.2012