Kamera:
Hinata KinošitaHudba:
Masanori TakumiHrají:
Mamiko Noto, Nana Mizuki, Akeno Watanabe, Ken'iči Suzumura, Šizuka Itó, Kazunari Tanaka, Rjóko Ono, Sakiko Tamagawa, Kazuhiro Nakata, Daisuke Kirii (více)Epizody(24)
Obsahy(1)
Japonsko v 22. storočí. Masane Amaha, jedna z tých, čo prežili katastrofu, ktorá zničila Tokyo, sa stáva poslednou v rade žien nosiacich tajomnú zbraň, v priebehu dejín známu iba ako "Witchblade". Aby ochránila svoje dievčatko, musí sa postaviť najhoršej nočnej more... (miziafca)
Hrají
Maiko Itó
Nejlepší seriály:
Planetes (2003) (seriál)
Tennis no ódži-sama (2001) (seriál)
Speed Grapher (2005) (seriál)
Kenta Mijake
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Initial D Fourth Stage (2004) (seriál)
Hadžime Iidžima
Japonsko
Nejlepší seriály:
Šokugeki no Sóma (2015) (seriál)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (seriál)
Hellsing (2006) (seriál)
Hiroki Jasumoto
Japonsko
Nejlepší seriály:
Sósó no Frieren (2023) (seriál)
One Punch Man (2015) (seriál)
Vinland Saga (2019) (seriál)
Šindži Ogawa
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Kovboj Bebop: Lovec odměn (1998) (seriál)
Hiroši Iida
Japonsko
Nejlepší seriály:
Bleach (2004) (seriál)
Romeo × Juliet (2007) (seriál)
Dívka z Pekla (2005) (seriál)
Nobujuki Hijama
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Initial D: Second Stage (1999) (seriál)
Initial D (1998) (seriál)
Šóto Kašii
Japonsko
Nejlepší seriály:
Kenpú denki Berserk (1997) (seriál)
Bočči the Rock! (2022) (seriál)
Samurai Champloo (2004) (seriál)
Iššin Čiba
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Kovboj Bebop: Lovec odměn (1998) (seriál)
Daisuke Ono
Japonsko
Nejlepší seriály:
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (seriál)
Oši no ko (2023) (seriál)
Takajuki Kondó
Japonsko
Nejlepší seriály:
Širokuma Café (2012) (seriál)
Šokugeki no Sóma (2015) (seriál)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (seriál)
Tecu Inada
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Kimecu no jaiba (2019) (seriál)
Masaši Hirose
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Kovboj Bebop: Lovec odměn (1998) (seriál)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (seriál)
Eri Nakao
Japonsko
Nejlepší seriály:
Kanon (2006) (seriál)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (seriál)
Bezvadná dvojka (2007) (seriál)
Ajumu Hasegawa
Nejlepší seriály:
Major (2004) (seriál)
Darker than Black: Kuro no keijakuša (2007) (seriál)
Shakugan no Shana (2005) (seriál)
Misato Fukuen
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Kimecu no jaiba (2019) (seriál)
Monster (2004) (seriál)
Kotomi Jamakawa
Japonsko
Nejlepší seriály:
Sakurasó no pet na kanodžo (2012) (seriál)
Ničidžó (2011) (seriál)
Širobako (2014) (seriál)
Fumie Mizusawa
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (seriál)
One Piece (1999) (seriál)
Mob Psycho 100 (2016) (seriál)
Mark Ókita
Austrálie
Nejlepší seriály:
Scott Pilgrim jde na věc (2023) (seriál)
Himóto! Umaru-čan (2015) (seriál)
Tiger & Bunny (2011) (seriál)