Řbitov zviřátek

• USA Pet Sematary (více)

Doktor Louis Creed (Jason Clarke) se s manželkou a dvěma dětmi přestěhoval z velkoměsta na venkov, do velkého domu na kraji lesa. V něm se ukrývá hřbitov domácích mazlíčků, na kterém místní děti odnepaměti pohřbívají svá zvířata, ať už uhynula přirozeně, nebo se stala obětí rušné silnice protínající městečko. Zatímco lékař Louis se ke smrti staví pragmaticky jako k definitivnímu konci, jeho žena Rachel (Amy Seimetz) má po hrůzostrašných zážitcích z dětství s tématem smrti obrovské problémy a hlavně chce před „vědomím konečnosti“ chránit své děti. Když soused, Jud Crandall (John Lithgow), najde ležet u cesty mrtvého Churche, kocoura jejich dcery Ellie, rodiče najednou nevědí, co dceři říct. Je to právě Jud, kdo Louisovi prozradí, že když kocoura co nejdřív pohřbí na zvířecím hřbitově, nebudou jí muset říkat vůbec nic. Kocour se vrátí. Ale trochu jiný. Divočejší. Nebezpečnější. (Cinemart)

Diskuze

Ham.and.eggs

sorry, že sem tě nevědomky využil ke svému nekalému činu, ale byl sem zvědavý kdo se chytne. Ale omlouvám se, že sem si to lépe neověřil, nicméně brzo už to bude opravené. Ale díky za upozornění.

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Mr.Apache (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Správně by to mělo být nějak takhle:

"Americká punk rocková skupina Ramones, která je zároveň jednou z nejznámějších a nejslavnějších rockových kapel všech dob, složila v roce 1989 na žádost jejich velkého fanouška, Stephena Kinga, skladbu Pet Sematary pro stejnojmenný film, natočený podle stejnojmenné knihy zmíněného spisovatele."

To jsou základní věci, chlapče, naprosto základní věci. A vy opět nevíte. Hlavně že blábolíte. To by vám šlo.

Prosím vás, naliskejte si pořádně. Co to půjde. A už to víckrát nedělejte.

Děkuji.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Yoshitsune

(hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Zase z toho děláš drama, ty blbečku jeden? Normálně tě jen upozornil, že zajímavost není pravdivá a nic víc k tomu nedodal a ty musíš mít debilní poznámky typu: ''Chápu že ty chyby neděláš, ale já sem jenom člověk''. a ''hlavně nevolej Veřejnou bezpečnost, do vězení jít nechci''. Jen tě člověk na něco upozorní a ty už se toho chytáš takovými způsoby. Není to vtipné, ale spíše trapné a dětinské. Co ty si za děs, to se jen tak nevidí.

mchnk

mchnk (hodnocení, recenze)

Lazyt

to je častý nešvar, já to promítal 2x...poprvé taky, asi 60 lidí, většina v pohodě, ale parta buranů, sotva patnáct let, popcorn, brambůrky, chichi chacha...podruhé bylo publikum pohodové, absolutní ticho a všichni si užili horor se skvělou atmosférou...

Ham.and.eggs

protože sem si myslel, že ji složili, ale jak ukázalo, tak ji nesložili. Takže se stala chyba, která se opraví. Chápu že ty chyby neděláš, ale já sem jenom člověk.

na příspěvěk reagoval Mr.Apache

Ham.and.eggs (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Proč píšeš v zajímavostech "Americká punk-rocková skupina Starcrawler, složila pro film písničku, která nese stejný název jako film, tedy „Pet Sematary", když oni tu písničku nesložili, alébrž je to jen ušouranej cover?...

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Yoshitsune, Yoshitsune

MMXIII

MMXIII (hodnocení, recenze)

Film tak 40-50% do půlky pohoda potom strašný shitfest. Jako seriál by to bylo lepší.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Silvana

Silvana (hodnocení, recenze)

"Cyntoryn" ??? zvieratiek ? To vážne? Normálne som sa na chvíľu zamyslela, že v akom je to jazyku :)

na příspěvěk reagoval Abes

Mr.Apache (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Moje matka je východňarka. Pochází ze Snakova, okres Bardejov. Netvrdil jsem, že jsem Slovák, jen že jsem (čistě technicky) napůl Slovák. Vyjebávat s někým, to není můj styl.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Mr.Apache

A nejsi Slovák, si Ostravák, takže OKD, Nohavica a chlast , hoooooodně chlastu. Nezkoušej se mnou vyjebat, já sem viděl Taxikáře.

na příspěvěk reagoval Mr.Apache

Paramount zkracuje exkluzivní okno v kinech

Paramount zkracuje exkluzivní okno v kinech

26.02.2021

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018