Reklama

Reklama

Muž s posláním

(seriál)
USA, (2011–2012), 11 h 5 min (Minutáž: 40–43 min)

Tvůrci:

Susannah Grant

Kamera:

Tak Fujimoto

Hrají:

Patrick Wilson, Jennifer Ehle, Margo Martindale, Pablo Schreiber, Rachelle Lefevre, Rhys Coiro, Julie Benz, Eriq La Salle, Adrian Martinez, Peter Hermann (více)
(další profese)

Epizody(16)

Recenze (24)

McClane 

všechny recenze uživatele

Hodnocení pilotu: House a antiHouse v jednom, což hodně skřípe. Na jedné straně povrchní a namyšlený doktor, na druhé zase schopný povídat si s duchem svojí mrtvé exmanželky a skoro celý se rozdat. Tenhle rozpor (a kdoví co ještě) se nelíbí ani divákům za mořem, a Gifted Man tak bude na 99% zrušen po první sérii. 40%. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Viděl jsem jen jeden díl a nemám potřebu vidět další. Jedná se o klasický, ničím nevynikající doktorskej seriál, který z podprůměru vytahuje pouze fantastický Patrick Wilson, můj oblíbenec. To je však málo. Raději si pustím nějaký film, ve kterém hraje. Ano, jistě, hodnotil seriál z jednoho dílu je prasárna, ovšem opravdu z předvedeného nemám pocit, že by se mělo v dalších dílech cokoliv měnit, jelikož jsem se díval na díl v již pokročilejší fázi....42% ()

Reklama

jasiska 

všechny recenze uživatele

Hoci je Dr. Holt veľký fešák a bohatý, je dosť nesympatický. Alebo ako jeho sestra povedala, jerk. Duch jeho mŕtvej exmanželky mu však nedá pokoj, a tak je nútený sa aspoň občas správať ako dobrý človek. Samozrejme, ide najmä o lekársku drámu, čiže sa nevyhneme zdravotným pohotovostiam, diagnostike a iným už dosť okukaným témam, tento seriál k nim však pristupuje z dosť iného hľadiska. Uznávam, duch a sociálna problematika neznejú ako najlepšie lákadlo, všetko spolu to však dosť dobre funguje. Asi to bude kvalitným scenárom a dobrý obsadením. Niekoľko mien ma obzlášť potešilo: Margo Martindale, Rachelle Lefevre, Julie Benz... Okolo 10. dielu ma to prestalo baviť. ()

phoebess 

všechny recenze uživatele

Očekávala jsem duchařinu, něco ve stylu Tru Calling... Zklamání přišlo ve chvíli, kdy jsem (plná očekávání, jaký duch to bude tentokrát) zjistila, že je to ten samý duch děsně otravné exmanželky, která se stane jakýmsi rádcem exarogantního doktora. Vydržela jsem až do pátého dílu, ale když i tam se neobjevil žádný jiný, popř. další duch, ztratila pro mě ta duchařská linie smysl. A tak zůstala jen chabá náhražka House, kterou ani Patrick Wilson nezachrání... a proč se dívat na náhražku, když mám ještě možnost sledovat originál? ()

Vironey

všechny recenze uživatele

Pilot: Skvělé herecké výkony, kvalitní režie, ale stejně se na to dívat nebudu. :) Ošoupaný scénář o tom, jak se z arogantního blba stane lidumil, tu byl nesčetněkrát v tisíci podobách. Tahle je jiná pouze v tom, že vnějším zásahem do duše onoho hrdiny je duch jeho mrtvé manželky v podání přespříliš usměvavé Jennnifer Ehle, která mi po chvíli vyloženě lezla na nervy. Další díly rozhodně ne-e. ()

Galerie (94)

Reklama

Reklama