Úvodná časť najnovšieho komediálneho seriálu z produkcie TV JOJ. Bývalá folkloristka Sandra a jej brat, športovo založený Oskar sa spoločnými silami starajú o malý tatranský penzión. Poveril ich tým otec Vladimír Bojo, pretože ich chcel zbaviť nudného života vo veľkomeste. Keď penzión navštívi Mia, mestská slečinka, ktorú akýsi cyklista ostriekal blatom, spustí sa sled bláznivých udalostí, popri ktorých si nikto ani nevšimne, že Sandra má dnes narodeniny. (TV JOJ)

standsiller odpad!

V dieli tohto seriálu zaznelo "Nechápe a vieš prečo ? Lebo to neni smiešne " asi tak by sa to dalo zhodnotiť. Na ďalšie diely sa zrejme nechystá " veľká sranda". Bol by som zvedavý ako by tento "humor" obstál pred živým publikom. Koľko razí by zaznel smiech. Asi by sme pozerali na neprirodzenú paródiu na život kdesi v hoteli so strojeným pokusom o humor. Skončilo by sa to ako fiasko. ()

Zombiepod odpad!

Debilita najvyššieho stupňa, ktorá dokonca ani úbohému Paneláku nesiaha po kolená. Neuveriteľne trápne vtipy, nesympatickí a znova len tí istí herci a ešte k tomu tá iritujúca slovensko-telenovelová kamera. Ako sa snažia tak sa snažia, ale slovenské seriály asi nikdy dobré nebudú. Zbytočná strata času. ()

Mahoney.

Ono ide v podstate o ďalší slovenský trápny seriál.. ale ja som sa fakt bavila. :D Oskarove hlášky na adresu Sandry sú skvelé a Vajdove telefonáty ohladom bizňisu nemajú chybu. :D Ani som tu nečakala iné hodnotenia ako odpad, ale ľudia hold obľubujú len super-úžasne americké výtvory a nevedia ani trochu oceniť niečo z tvorby krajiny kde žijú. ()

Kozy9 odpad!

V rámci svojho zdravia (hlavne duševného) sa snažte vyhýbať tomuto úbohému pokusu o seriál. Afektované a amatérske herecké výkony podané hercami, ktorým som zo začiatku aspoň trochu veril, hrozný scenár a absencia vtipov. Prvý "komediálny" seriál, kde som ma problém prísť na to čo bolo myslené ako vtip, nebyť smiechu v pozadí tak sa to asi ani nikdy nedozviem. Úbohosť najvyššieho zrna: 0%. ()

Eawy

Neviem, podla mňa je ešte skoro hodnotiť, ale určite lepšie ako tie stupídne vtipy v Profesionáloch a podobne. Hoď svišťom len začal a musí sa pomaly rozbehnúť. Uvidíme, čo bude ďalej, v prvej časti nám predstavili charaktery postáv a až teraz budú môcť s nimi narábať. Za prvý diel by som dala takých 55%. Nebolo to zlé, beriem to s rezervou. ()

• V 8. epizóde 2. série s názvom “Benátska noc“ si môžete všimnúť, že Jozef Vajda pri telefonovaní drží mobil hore nohami. (Johnny.ARN)