Žít v Zemi Barbie znamená být dokonalou bytostí na dokonalém místě. Pokud tedy nemáte úplnou existenciální krizi. Nebo jste Ken. (Vertical Entertainment)

Diskuze

dr.horrible (hodnocení, recenze)

jj, klaun dostal výprask zo všetkých strán, tak v závere jediné, čo mu zostáva, je hrať to, akože to tak chcel. infantilné a stupidné, ako celá jeho trollia stupidita. čo ale čakať od infantilného panica, že? 🙂

na příspěvěk reagoval prkalil

Hees (hodnocení, recenze)

Takže vlastne trol čo hovoril o mne, že som trol je vlastne trolom, lebo vôbec nevidel film a následne opakuje ten istý príspevok dokola na jeho obhajobu :) ... Nečakal som, že to tu až tak vy-ownim. Doslova som tu polámal hŕbu trolov čo ich názorové spektrum je na bode mrazu a nemajú ani zdania o tom aký je život a hádajú sa o veciach čo nevideli a nemajú ani šajnu :D ... Neskutočná zábava vďaka bohu za túto diskusiu ukázala mi aká je vzorka ľudí väčšina len obyčajných trolov nič iné.

dr.horrible (hodnocení, recenze)

btw neviete, o kom hess píše v množnom čísle, keď všetci ostatní ho tu majú za kokota? 🙂

na příspěvěk reagoval mm13

dr.horrible (hodnocení, recenze)

jj, on nereaguje. čistou náhodou po každom mojom príspevku, nasleduje uplakaný príspevok toho panica 😅😅

Darth_AK

O tebe sme sa už presvedčili ako odrazu ti prišlo zle zo štatistiky a ja som nič zlé nenapísal tak sa nečudujem, že útočíš na mňa čo doslova na to čo si napísal vôbec nereagujem :D

na příspěvěk reagoval Darth_AK

prkalil

Nerozumiem z akého dôvodu spomínaš mňa, keď ja na tie sprostosti nereagujem videl som film tak asi môžem povedať pre koho je a on film nevidel a očividne je to len trol nič iné, keď sa hádal v sto príspevkoch o čom je film a nevie o čom je film. Neviem čo to má spoločné s nejakou posadnutosťou a návrhy filmov si neprosím videl som veľmi veľa filmov. Tak ma nezaťahuj do jeho kategórie infantilných opakujúcich sa príspevkov.

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Hees

Když víš že tě trollí, tak se nenech trollit. Vážně je nutný reagovat na každý příspěvek kde ti napíše že jsi panic?

na příspěvěk reagoval Hees

prkalil

prkalil (hodnocení, recenze)

Pánové. Oba byste si měli zkouknout Come As You Are (2019). Třeba to s tou vaší směšnou fascinací antipanictvím trochu otřese. A vůbec - co je na tom špatnýho býti panic? Fakt si myslíte, že je to hodno opovržení? Jste jak malí kluci.

na příspěvěk reagoval dr.horrible, Hees

Hees (hodnocení, recenze)

Sto komentárov k filmu, ktorý si ide nakoniec pozrieť ako posledný a bude sa s niekým hádať o čom film je, lebo on to vie na základe obrázkov, obsahu a trailerov :D je fakt extrém :D. Relevancia takého užívateľa filmovej databázy čo sa háda do krvi o filme, ktorý nevidel je fakt len k smiechu. Čo je najviac vtipné, keďže nevie o čom je film, nakoniec bude nesmierne prekvapený, že je o niečom inom ako si myslel :D potom môže prepísať spätne svoje názory :D... Akože neviem či môže byť existencia nejakého človeka až tak tragikomicky vtipná :D a mne povedať, že som troll, keď tu trolil celú diskusiu bez znalosti filmu. To je ukážkový trol teda dohádať sa o filme, ktorý ani nepozná.

na příspěvěk reagoval Darth_AK

Hees (hodnocení, recenze)

Sú dôležité slová niekoho kto film nevidel, ale hovorí o čom a pre koho ten film je teda :D.

dr.horrible (hodnocení, recenze)

ale pozor, máme tu ďalší update: svedka, ktorý môže dokázať, že hess už neni análny panic! gratulujeme 😅

Hees (hodnocení, recenze)

Zrejme nemôže sa niekto hádať o tom pre koho film je kto film ešte nevidel.
Tamto som nehovoril, že sú len pre tých čo film videli, ale kto film nevidel v podstate nevie o čom je, hlavne keď trailery sú missleading, takže len tvoj názor bol celý čas zbytočný to je celé.

dr.horrible (hodnocení, recenze)

jj, diskusie sú len pre ľudí, ktorí už film videli 🤦🏻‍♂️

ďalší z nevyzretých názorov miestneho zženštilého panica 😄

Hees (hodnocení, recenze)

Fakt extrém, aby mi nadával niekto v tejto diskusii, za to, že film som označil, že cieľovka je pre ženy a on povedal, že to tak nie je a nakoniec vysvitne, že ho ani nevidel. :D Vtipnejšiu vec som ešte nevidel a potom, že sú tu plačkovia :D bez rozhľadu komentujúci niečo o čom nevedia nič ani nemajú skúsenosti. Viac som sa v živote ešte nezasmial.

Dosť dobré.

Celkovo tak rozmýšľam, že ak môže mať pesnička od Taylor Swift samostatný predmet na Stanforde, tak marketing a úspech Barbenheimera bude mať raz kľudňe vlastný študijný odbor. 😀

Moogwi

Moogwi (hodnocení, recenze)

označit Petersona jako hlas patriarchátu a křesťanského aktivistu je fakt docela úlet :D

Pat_rick_fan

mne tento druh negatívnej reklamy vždy pripomenie tú historku, jak chcel manažér elvisa presleyho zarobiť aj na nefanúšikoch, tak vymyslel “i hate elvis” merch 🙂

na příspěvěk reagoval Pat_rick_fan

dr.horrible

Hej, tieto náreky ma bavia. Najprv go woke go broke, to keď nevyšlo potom vytihanu kartu že to nie je filmom ale značkou Barbie. Na druhej strane veľmi dobre vedia, že takým baitovaním na niečo populárne im prinesie úspech, takže by som to nepovažoval až za takú autentickú reakciu, skôr dobre premyslenú, že udrie na struny svojej cieľovke. U Shapira, aj u napr. Critical Drinkera.

Everis

Je pravda že v posledných rokoch už nie je intelektuálne ani zdravotne na tom najlepšie, ale určite je level vyššie od klasických hejterov

Netflix ruší plány na Snyderovu zombie ságu

Netflix ruší plány na Snyderovu zombie ságu

16.08.2024

Zack Snyder (Muž z oceli) se poslední dobou vehementně snaží dokázat, že stále patří mezi talentované režiséry, nikoliv mezi do sebe zahleděné autory, kteří neví, kdy přestat. Po kontroverzní a… (více)

Kaskadér propadl, přesto má napsané pokračování

Kaskadér propadl, přesto má napsané pokračování