Ona miluje chaos, on poriadok. Ako spolu vydržia v jednom byte? (oficiální text distributora)

TV spot

cutugno

Som dosť šokovaný hodnoteniami a komentármi niektorých uživateľov na tento sitcom. U nás na Slovensku nevzniklo veľa komediálnych seriálov a myslím,že Zita na krku nieje odpad. Má svoju uroveň a dokáže ma pobaviť rovnako ako niektoré zahraničné seriály. Helena Krajčíová a Dušan Cinkota vytvorili super dvojku ktorá sa na jednej strane nenávidí a na tej druhej či chcu alebo nie musia si nájsť k sebe cestu keďže zdieľajú jednu domácnosť. ()

BadoXXII

Tak v prvom rade 35 minút je dosť vela na sitcom. Západná produkcia má niečo okolo 20 minút, čo bohate stačí aj pri tých najlepších kúskoch. Zita na krku pravdaže dieru do sveta nespravila, ale po tých reklamách behom rôznych filmov, futbalu a iných programov (ako to kurva môžu vôbec robiť? cez polovicu obrazovky pobehujú herci zo seriálu a človek nič nevidí z filmu - toto je už na mna moc) som čakal katastrofu a bol som poriadne nabudený, ako ten seriál strhám. Nebolo to však až také zlé. Trápností bolo pomenej, známe herecké tváre (nemám rád, keď je jeden herec či herečka v každom jednom filme či seriály, no proste v každej riti) neboli až tak otravné ako som čakal, vtipné situácie boli napísané lepšie ako som čakal a dokonca niekedy boli aj úsmevné. Pravdaže to však kopíruje už mnohokrát videné veci zo západu a originálnosť nie je žiadna. Zatial dávam teda 2* s tým, že to pravdepodobne po viacerých častiach upravím (ak si ešte nejaké vôbec pozriem, lebo vyhladávať to v tv ponuke určite zámerne nebudem). Šancu na 3* reálne nevidím, skôr by to hodnotenie mohlo klesnút alebo ostať také aké je. Uvidíme. ()

Dado

Zatiaľ sa naplnili všetky moje očakávania, sitcom je to viac (oveľa viac) trápny a nudný než vtipný, najviac ma však iritoval najmä ten smiech v pozadí pri každej hlúposti, ktorá môže pobaviť akurát tak... nikoho. 1* zatiaľ dávam za toho malého blonďatého chlapca, ktorý mi pripomína najmä svojou drzosťou a záľubou v podobe sledovania TV Jakea z Dva a pol chlapa. Po niekoľkých častiach: No, stále to nie je nejaká sláva, no dá sa na tom pobaviť a určite je to lepšie ako konkurent z TV JOJ, takže idem o 1* nahor. (40%) ()

Dashiella

Zase si najlepší a najsvetaznalejší národ dokonalých Slovákov myslí, že môže spraviť dieru do sveta... a tým nemyslím tvorcov ale divákov, ktorí sa sťažujú na vykrádačky iných seriálov... tak, podľa mňa sa zadok Cinkotu nápadne podobá na prdel Dempseyho v tej starej kriminálke, tak takúto vykrádačku som už dlho nevidela, no fuj! ... osobne si myslím, že sa konečne na SVK niečo priblížilo k sitcomovej štruktúre a priznám sa, že som sa aj zasmiala. Ten predhratý smiech ma iritoval tiež, ale trochu som sa nad to povzniesla a ku koncu som ho takmer ani nevnímala. Chcem vidieť, čo bude ďalej... plus oproti Svišťovi je to totálny skvost ()

Martyr odpad!

Hodnotit odpadom slovenske serialy, komedie a celkovo slovensku tvorbu je sice velka moda, ale povedzme si uprimne, davaju nam inu sancu? Slovenskym filmovym producentom sa uspesne dari podporovat rozne reality show typu Farma, Farmar hlada zenu, Otec hlada dceru atd kedze kazda z tychto relacii uspokoji priemerne primitivneho divaka - pre ktoreho je Zita urcena - nepomerne viac ako silena "zabava" smiesna len pre "umely smiech" v pozadi. Naozaj neviem preco si niekto mysli, ze ak namaluje dvere na fialovo, kuchynu na oranzovo a osadi do bytu milion zbytocnosti, ktore maju navodit atmosferu americkych sitkomov, tak postupia na inu uroven aj napriek absencii humoru! Nestava sa mi zas tak casto, ze by som pri polhodinovom "komedialnom vystupeni" nepohol ani tym najmensim svalom na tvari.Je to naozaj tak zlozite, urobit nieco DOBRE? Obcas mam pocit, ze sa tieto "veci" tocia iba kvoli spopularizovaniu istych osob a zvysovaniu ich ceny za moderovanie firemnych vecierkov. ()

• Jana Oľhová si už starostlivú matku Heleny Krajčiovej zahrala, a to v seriáli Profesionáli (od r. 2008). V jednej epizóde tohto seriálu si Krajčiová zahrala aj s Dušanom Cinkotom. (matthew.17)
  • V jednej z častí sa objavil aj dnes už zosnulý, legendárny slovenský hokejista Pavol Demitra, ktorý stvárnil samého seba. (Patrik200s)