Ona miluje chaos, on poriadok. Ako spolu vydržia v jednom byte? (oficiální text distributora)

TV spot

klokyn odpad!

Otrasne zahraté, vtipy bez pointy, škaredý smiech v pozadí je tam počas každého hlúpeho zaksichtenia hercov.... Proste nenormálna debilita pri ktorej sa cítim každú jednu sekundu pozerania trápne. Tvorcovia by sa mali hanbiť, pretože toto je aj na slovenské pomery nevídaný odpad a vyprodukovať niečo také chce poriadnu dávku antitalentu... ()

Uter123

Je tu skutočne pekná vykrádačka amerických, masovo známych, seriálov. Nedovolím si to zatiaľ ohodnotiť úplne objektívne, pretože som nevidel celú sériu ale popravde, ani nechcem. Markíza a a celá slovenská filmová produkcia robí jednu zásadnú chybu. Načo tlačíte vždy tých istých hercov do každého nového seriálu. Celé to potom vyzerá smiešne a vy máte pocit, že sledujete ZITA V ORDINACII.P.S Tie smiechy v pozadí sú asi tie najotravnejšie a najhoršie vsadené ako som kedy zažil. ()

cutugno

Som dosť šokovaný hodnoteniami a komentármi niektorých uživateľov na tento sitcom. U nás na Slovensku nevzniklo veľa komediálnych seriálov a myslím,že Zita na krku nieje odpad. Má svoju uroveň a dokáže ma pobaviť rovnako ako niektoré zahraničné seriály. Helena Krajčíová a Dušan Cinkota vytvorili super dvojku ktorá sa na jednej strane nenávidí a na tej druhej či chcu alebo nie musia si nájsť k sebe cestu keďže zdieľajú jednu domácnosť. ()

Zombiepod odpad!

Hlúpy pokus o vyrovnanie sa americkým "obývačkovým" sitcomom, ktorý dopadol horšie ako som čakal. Je pravda, že sem tam padne aj nejaká vtipná hláška, herci zas tak zle na tom nie sú, no nevidím jediný dôvod na hviezdu. Nemá to nijaký celistvý dej, zápletka stojí za veľké hovno a nechýba tu ani znova preslávená slovensko-telenovelová kamera ktorej výhoda je v tom, že vás v momente nabáda aby ste to vypli. Na čo točia tieto komerčné slovenské televízie stále nové seriály, je mi záhadou. ()

Marek1991 odpad!

Pre mňa komerčný sitkom, kopírujúci tie americké. Nemal som pocit, že by bol v niečom originálny, keďže som takýchto vecí videl viac. Nezábavné, len som sledoval, čo "vypotia" jednotlivý herci a čím sa bude snažiť zaujať scenár, ale bolo to také lacné, béčkové, na silu robené. Na silu pre to, lebo Hod svišťom a Zita na krku išli približne v rovnakom čase, na konkurenčných televíziách a boli takmer rovnaké, len iné, moderné grafiky. Ďalší dôkaz toho, že slovenská televízna tvorba zažíva posledných 10-15 rokov krízu. ()

• Jana Oľhová si už starostlivú matku Heleny Krajčiovej zahrala, a to v seriáli Profesionáli (od r. 2008). V jednej epizóde tohto seriálu si Krajčiová zahrala aj s Dušanom Cinkotom. (matthew.17)
  • V jednej z častí sa objavil aj dnes už zosnulý, legendárny slovenský hokejista Pavol Demitra, ktorý stvárnil samého seba. (Patrik200s)